Koza byval standup komik. Jeho humor nie je na kazdu chvilu a nie je tiez pre kazdeho. Treba si pozriet jeho laket. Na tomto videu som zavadzal dokonca...
https://youtu.be/gHkGCTaQlJg
04.12.2020 - 13:49:38
00
podla mna si teraz urazil vsetkych standup komikov 😄
04.12.2020 - 14:07:21
01
Registrujem ho desať rokov. Jeho standupy cirkulujú na youtube doteraz. Na pár z nich som bol, v jeho začiatkoch, keď ešte vždy pred vystúpením cestoval z Popradu do BA. Niektoré sa ako-tak dali, iné boli čistá žumpa. Bol aj v Československo má talent tiež tak nejak pred desiatimi rokmi. Tam vybuchol totálne. Po presťahovaní sa pokúšal o standup v US, bolo z toho aj video, ale myslím, že ho stiahol z obehu, to nedopadlo dobre. Ešte som videl pár videí s tou cudzinkou, s ktorou tam žil, ale to už naozaj bolo len o tom, aby dokázal zabaliť a predať pár kusov merchu z USA. Zlomil som nad ním palicu. No ale potom sa mi v recommended objavili jeho netradičné auto recenzie. A tie si občas pozriem. To sa celkom dá, vidno, že je to nadšenec áut. Slovník má aký má, neriešim, rozumiem, že sa snaží ako tak uživiť a robí preto všetko možné, vrátane toho, že sa tvári ako dočasný majiteľ takmer všetkých áut, ktoré predstavuje😂. A to je funny, a toto mu práve žerú chlapci pod 20, pre ktorých je koza boh😊, odvtedy mu stúpla sledovanosť aj subscriberi.
04.12.2020 - 14:15:42
02
Som asi nie jeho cielovka lebo mi to pride maximalne trapne ten akoze standup.
04.12.2020 - 14:23:43
02
A je to tam...

Prílohy:

7E06C7CB-B622-476F-B77F-F126B67C54CF.jpeg
7E06C7CB-B622-476F-B77F-F126B67C54CF.jpeg 181.29 KiB thumb_up1thumb_down

04.12.2020 - 17:50:03
03
Dredd napísal:
Registrujem ho desať rokov. Jeho standupy cirkulujú na youtube doteraz. Na pár z nich som bol, v jeho začiatkoch, keď ešte vždy pred vystúpením cestoval z Popradu do BA. Niektoré sa ako-tak dali, iné boli čistá žumpa. Bol aj v Československo má talent tiež tak nejak pred desiatimi rokmi. Tam vybuchol totálne. Po presťahovaní sa pokúšal o standup v US, bolo z toho aj video, ale myslím, že ho stiahol z obehu, to nedopadlo dobre. Ešte som videl pár videí s tou cudzinkou, s ktorou tam žil, ale to už naozaj bolo len o tom, aby dokázal zabaliť a predať pár kusov merchu z USA. Zlomil som nad ním palicu. No ale potom sa mi v recommended objavili jeho netradičné auto recenzie. A tie si občas pozriem. To sa celkom dá, vidno, že je to nadšenec áut. Slovník má aký má, neriešim, rozumiem, že sa snaží ako tak uživiť a robí preto všetko možné, vrátane toho, že sa tvári ako dočasný majiteľ takmer všetkých áut, ktoré predstavuje😂. A to je funny, a toto mu práve žerú chlapci pod 20, pre ktorých je koza boh😊, odvtedy mu stúpla sledovanosť aj subscriberi.

On v nejakom videu spominal, ze vlastni 3 servisy. V podstate smeli s autami. Tak teraz neviem, ci je v tej firme predajca, automechanik, alebo majitel. Lebo keby bol majitel 3 servisov v LA, tak asi kasle na promo nejakych ciapok a triciek, ktore spomina v kazdom videu.
04.12.2020 - 17:56:55
00
petrik napísal:
kto dnes doslova nereve/nevrieska nemoze byt dobry youtuber


Ale nájdu sa dobré výnimky. Ja teda nejak netrávim čas sledovaním youtuberov, ale napr. tento kanál si rád pozriem:
https://www.youtube.com/c/Michal%C5%A0opor/videos
04.12.2020 - 18:11:47
03
Ja odporucam tohto chalana... https://youtu.be/qeJXn8KFRdQ
04.12.2020 - 18:26:03
02
Sesulak

Mechanik podľa všetkého nie je, len trošku nadšenec, najskôr nevlastní nič, ja nemám facebook, ale syn mi vravel že ho jeden Čech aj tam odhalil, resp. potom aj viacerí čo sú v LA pracovne resp študijne. Bolo aj nejaké videjko, kde sa pod vplyvom za volantom posťažoval, že má už svoje roky a nemá nič😂, ale tiež zmizlo, ako jeho slávny stand up v US. On tie kritické príspevky maže á la Harabin, a niekedy aj celé svoje posty. Fake it till you make it, ale jemu sa to zrejme nepodarí. Aj keď by som mu to celkom prial, veď aj neschopnejší a šialenejší ľudia to robia😂 po celom svete. Je to taký tragikomik našich čias. Ráno si “prevezme a kúpi” nové auto, a na konci videa a v odkaze dá link na merch, voľakedy rozdával činske autoventilátory za komenty a lajky, akurát že sa ozvali ľudia, že nejako nikdy nedorazili, podobne ako jeho tričká. Všetko zmazal, ako správny Harabin.
04.12.2020 - 18:57:40
00
Kks no v kutiku duse som dufal, ze to nefejkuje...
04.12.2020 - 20:01:06
00
a preco ho rozoberate tu? :D
04.12.2020 - 20:40:49
00
Sak uz je konec. Lebo robi videa o autach.
04.12.2020 - 20:55:28
00
Toto jedno jeho video čo sta tu dali som pozrel - dokonca až do konca :D , trocha som zaspomínal na jazdenie so starým 2,8 litrovým Chevim Celebrity po Hollywoode, Beverly Hills, ... a tým nejaká koza u mna aj skončila :D
04.12.2020 - 21:53:54
00
Mokrý sneh a pod ním blato - o zábavu postarané. :-) Rovnako ako na asfalte na najlepšom západnom horskom prechode.

Prílohy:

IMG_3686.JPG
IMG_3686.JPG 1010.84 KiB thumb_up4thumb_down

04.12.2020 - 22:18:46
02
blacksmith napísal:
Máte niekto nejaký zaujímavý typ na auto?
Rozpočett okolo 8k. Podmienky benzin ideálne atmosféra bez turba. Momentálne mám fiestu ST150 a chcel by som niečo väčšie. Zatiaľ čo som pozeral tak jedine čo ma zaujalo boli BMW E91(325i/330i) prípadne E61(530i) len ich je strašne málo.

Za 8k do benzinovej trojky alebo päťky? Nikto ti za také peniaze nepredá bezproblémové a vyservisované auto. 2-3k € padnú do prvého servisu ako nič. Notoricky známe problémy s elektrickými vodnými pumpami, cievkami, zakarbónovaným motorom (pri priamovstreku), tlmiče, ramená, brzdy, podľa kilometrov rozvodová reťaz a iné drobnosti. E61 je skôr dialničný stíhač s nekvalitným interiérom, v e90/91 sa dá aj zabaviť. Vyhol by som sa 325i, mali problémy s vyššou spotrebou oleja. 330i je relatívne rozumná voľba, posledná BMW atmosféra, solídny prejav, záťah a návykový zvuk. Spotreba okolo 9l pri 190kw motore a okolo 8 pri 200kW motore.
04.12.2020 - 23:33:22
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up