zihadlo 5

Vravím, je to vysoko individuálne. Som klasický motorista, ktorý o hybridoch nikdy predtým neuvažoval. Ale toto leto som sa pri bežnej limuzíne trocha zamyslel, keď prišiel čas na výmenu. A prišiel som k prekvapujúcemu záveru. Chcel som výkon, chcel som ale aj benzín, chcel som zrýchlený dvojročný odpis vo firme, jazdím pravidelne dvakrát do týždňa rovnaké trasy cca 200 km, mám možnosť nabíjať v oboch koncových bodoch trasy (doma/firma). Tak prišlo prekvapujúce riešenie. PHEV. Okrem toho tam bolo pre mňa pár ďalších argumentov, dostupnosť, skutočne veľké zľavy u môjho dealera plus spätný odkup doterajšieho auta, tona výbavy navyše oproti klasikom z tej istej rady vrátane long verzie, vstup do centier všetkých miest v EU, ktoré majú alebo budú mať obmedzenia kvôli emisným limitom. Určite som to nerobil primárne kvôli ekológii, to nie. Ale skrátka čísla nepustia, našlo si ma to. Sto ľudí, sto chutí. Zatiaľ vravím čistej elektrike nie, ale ktovie, časy sa menia a my sa meníme v nich :D
07.12.2020 - 19:28:18
01
inak mne sa paci aj to tarraco, v com je horsi od RAV-ky?
07.12.2020 - 19:41:18
01
ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju :lol:
07.12.2020 - 19:42:37
01
Gusto0
Tak je, pravda. :)
07.12.2020 - 19:48:09
00
Dredd napísal:
zihadlo 5

Vravím, je to vysoko individuálne. Som klasický motorista, ktorý o hybridoch nikdy predtým neuvažoval. Ale toto leto som sa pri bežnej limuzíne trocha zamyslel, keď prišiel čas na výmenu. A prišiel som k prekvapujúcemu záveru. Chcel som výkon, chcel som ale aj benzín, chcel som zrýchlený dvojročný odpis vo firme, jazdím pravidelne dvakrát do týždňa rovnaké trasy cca 200 km, mám možnosť nabíjať v oboch koncových bodoch trasy (doma/firma). Tak prišlo prekvapujúce riešenie. PHEV. Okrem toho tam bolo pre mňa pár ďalších argumentov, dostupnosť, skutočne veľké zľavy u môjho dealera plus spätný odkup doterajšieho auta, tona výbavy navyše oproti klasikom z tej istej rady vrátane long verzie, vstup do centier všetkých miest v EU, ktoré majú alebo budú mať obmedzenia kvôli emisným limitom. Určite som to nerobil primárne kvôli ekológii, to nie. Ale skrátka čísla nepustia, našlo si ma to. Sto ľudí, sto chutí. Zatiaľ vravím čistej elektrike nie, ale ktovie, časy sa menia a my sa meníme v nich :D

Takze u mňa v podstate nepouzitelne. Vyhody.
😉
07.12.2020 - 20:01:05
00
zihadlo 5
Zopakujem do tretice. Je to individuálne. Pýtal si sa ma, v čom vidím výhody oproti klasike. Ja som ti písal o tom, v čom ja vidím pre mňa výhody, nie pre Teba, lebo Tvoje preferencie nepoznám. Ale v pohode, chápeme sa istotne. 😊.
07.12.2020 - 20:12:36
02
nickovw08 napísal:
inak mne sa paci aj to tarraco, v com je horsi od RAV-ky?

Možno by bolo dobré sa aj spýtať, v čom je Seat horší od Toyoty? Toyota má inú pozíciu a prístup k autám, povedal by som, že aj ľudia čo Toyoty kupujú mávajú väčšinou iné očakávania od auta.

Vo všeobecnosti by mali byť Toyoty spoľahlivejšie a to v spojení s vyššou nákupnou cenou a nižším poklesom hodnoty auta motivuje majiteľov si autá dlhšie ponechať / dlhšie ich držať v prevádzke.

A inak, prechod z "normálneho" auta na SUV nastáva z akého dôvodu?
07.12.2020 - 21:04:09
03
Možno by nebolo "odveci" sa ísť pozrieť na nový i30 v kombajne s 1.5tgdi ideálne s DCT...
07.12.2020 - 21:07:53
00
PatrikL napísal:
Možno by bolo dobré sa aj spýtať, v čom je Seat horší od Toyoty? Toyota má inú pozíciu a prístup k autám, povedal by som, že aj ľudia čo Toyoty kupujú mávajú väčšinou iné očakávania od auta.

Vo všeobecnosti by mali byť Toyoty spoľahlivejšie a to v spojení s vyššou nákupnou cenou a nižším poklesom hodnoty auta motivuje majiteľov si autá dlhšie ponechať / dlhšie ich držať v prevádzke.

A inak, prechod z "normálneho" auta na SUV nastáva z akého dôvodu?

Dôvod je jednoduchý, chce to skúsiť niečo iné ako je normálne auto, tak je mi jasné že Toyota bude inde oproti seatu
07.12.2020 - 21:19:46
00
Seat bude lepšie jazdiť, RAVku ti možno aj skôr ukradnú :D Nie vážne, čo som sledoval posledného pol roka, dosť sa rozšírili krádeže Mázd a Toyot...Raviek obzvlášť...
07.12.2020 - 21:21:46
01
Rozhodoval som sa medzi Rav4 a Outbackom. Po skusobnej jazde bolo rozhodnute, Outback ma jazdne vlastnosti na vyssej urovni ako Rav. Mozno by stalo za to ho zvazit
07.12.2020 - 21:33:16
02
A není ten Outback už trochu zastaralí?
07.12.2020 - 21:41:35
00
subaru je zname tym ze neprinasa moc velke novinky do aut, dost konzervativna znacka, ale zasa ked nieco prinesie tak to funguje a nieje zakaznik skusobny panak. Teda, pocul som a videl som v testoch :D ja som v subaru este ani len nesedel. :D
07.12.2020 - 21:49:04
00
Známy mal kedysi forecaster, ale pekné slovo som od neho nepočul na to auto
07.12.2020 - 21:57:19
00
Myslis forester?
07.12.2020 - 21:58:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up