nickovw08 napísal:
Keď natrafis na iniciatívne ho blbca ako ja tak potom sa môžeme ďalej spolu baviť dovtedy ani náhodou vďaka


Nikdy v zivote ti za vypalenu stropnu lampicku nemoze dat nic.
Za vypalene ziarovky nad znackou alebo parkovacku sa dava A-ckova zavada a to prosim v Dekre, kde su teda chlapci vysadeni na vsetko mozne.
13.01.2022 - 10:03:34
02
Skús STK na MY
13.01.2022 - 10:15:30
03
Uplne kludne, niekedy v juni mi konci. Naschval vytiahnem ziarovku z tej lampicky, mozes sa prist pozerat.
13.01.2022 - 10:21:23
00
nickovw08 napísal:
Skús STK na MY


No tak to sa začínam tešiť...kedy ťa odtiaľ s týmto poslali preč? Mňa rok a pol dozadu otočili za to že som nemal strednú opierku hlavy zadných sedadiel. V aute ju nevozievam lebo nevozievam 5 osôb. Je pravda že na STK ju tam vždy dám no tento krát som ju zabudol v garáži, takže moja chyba. Skúšal som ho ukecať že za 5 minút ju tam mám ale žiaľ dali mi opakovačku :)
13.01.2022 - 16:46:12
00
Minulý rok v júli
13.01.2022 - 16:51:18
00
mdfk napísal:
No tak to sa začínam tešiť...kedy ťa odtiaľ s týmto poslali preč? Mňa rok a pol dozadu otočili za to že som nemal strednú opierku hlavy zadných sedadiel. V aute ju nevozievam lebo nevozievam 5 osôb. Je pravda že na STK ju tam vždy dám no tento krát som ju zabudol v garáži, takže moja chyba. Skúšal som ho ukecať že za 5 minút ju tam mám ale žiaľ dali mi opakovačku :)


Toto bohužiaľ není ľahká závada, mňa na to upozornili policajti pri kontrole, našťastie som ju mal v aute a dole bola iba kôli tomu abyala videla dopredu zozadu....

Ja som bol prekvapený, že ma pustil za vypálenu žiarovku na osvetlení značky :) že stačí aby jedna svietila :)
13.01.2022 - 17:14:35
00
ale teraz je otazka co to ma spolocne s technickym stavom vozidla aby kvoli chybajucej opierke nebolo sposobile na premavku na pozemnych komunikaciach? ja neviem,kto vie nech mi to vysvetli budem vdacny dakujem
13.01.2022 - 18:21:00
01
lebo opierka je bezpečnostný prvok pasažiera... to je rovnake ako ked by ti chýbal pás. uto musí byť bezbečne premávke na jazdu aj pre pasažierov.
13.01.2022 - 18:23:28
04
Ako skontroluju airbagy ci tam sú?
13.01.2022 - 18:27:03
00
Mas kontrolku na palubke.Ale sak na Sk sa da vsetko omrdat.Len to robis len sebe zle.Opierky vidí,tak preto vyhadzuju.A aj ziarovky,folie atd.
13.01.2022 - 18:31:38
00
Mne auto zvolali do servisu po 18 rokoch na vymenu airbagov... :D ked som sa pytal, ci doteraz nesli tak moc nechceli odpovedat :)
13.01.2022 - 18:35:38
00
pod pojmom stanica technickej kontroly si predstavujem ze mi skontroluju technicky stav vozidla,čiže ci mi spravne funguju brzdy, svieti mi vonkajsie osvetlenie vozidla,ci stierace stieraju,ci su capy a tlmice v poriadku a funguje stahovanie soferovho okna to je podla mna technicka kontrola, ale buzerovat za vypalene vnutorne ziarovky chybajucu opirku hlavy mi pride fakt len buzeracia a tahanie penazi za nic
13.01.2022 - 18:38:41
00
odkedy majú na STK kamery,sa dejú veci-chodím roky kamošovi,čo ten stvára,to je už skoro na smiech-napr. prídem mojím autom,prvé čo sa deje,vytiahne lekárničku,trojuholník,vestu a ukazuje ju na kameru ...
potom vyskúša všetky okná,či idú stiahnuť aj vytiahnuť-elektrické aj obyčajné-potom poťahá pásy,či sa dajú poťahať :D úplne ma dostalo,keď začal dávať dole špinavé puklice,a potom dôležito počítal,či má každé koleso všetky skrutky :^) fakt si nerobím srandu-žiarovky musia svietiť úplne všetky,ktoré na aute sú-to kontroluje ešte pred vjazdom do haly-ak nejaká nejde,ani ma nepustí ďalej
opierky musia byť na každom sedadle,samozrejme emisie a brzdy musia byť tiež ok
preč sú časy,keď prešiel každý polovrak,kde stačilo,že má kolesá-už som menil pár zákazníkom prepálený katalyzátor a Lambda sondy,ak chceli na aute ešte jazdiť ...
13.01.2022 - 18:44:16
02
A tak to ma byt v civilizovanej spolocnosti
13.01.2022 - 19:04:56
06
nickovw08 napísal:
ale teraz je otazka co to ma spolocne s technickym stavom vozidla aby kvoli chybajucej opierke nebolo sposobile na premavku na pozemnych komunikaciach? ja neviem,kto vie nech mi to vysvetli budem vdacny dakujem


Bezpecnostny prvok, aby si si nezlomil krk, keď ťa rachnu zozadu..
Je to ako pás, v aute kde nebol, tak na STK nemusí byť, ale ak ňom raz auto bolo vybavené, musí tam byť. Máš to to isté ako keby si si odrezal pásy vzadu... Tiež ti auto bude bez nich jazdiť, ale auto s nimi vyrobili, tak tam majú byť a funkcne
13.01.2022 - 19:20:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up