Dalsia z tem na Pisov podnet, ale ja ju trosku doplnim aj o svoj pohlad. Kto bude chciet a bude mat cas, moze sem dat link na temu zalozenu v roku 2008, ktora ho najviac oslovila. Samozrejme moze tych linkov/tem dat aj viac... Okrem uz klasickeho vyberu najzabavnejsej temy doplnam aj druhy okruh tem s informacnou hodnotou, o ktorych sa doteraz nehovorilo a pre mna je to celkom zaujimave (ak date tip na nejaku zaujimavu temu a spomeniete ake zaujimave informacie vas z nej oslovili, tak sa k nej mozu ti, co nemali cez rok cas este vratit a precitat si ju).

1. tema, ktora ma najviac pobavila
2. tema, ktora mala pre mna najväcsi prinos abo ma nieco hodnotne naucila + strucne info preco
17.12.2008 - 23:32:31
00
1. PiEsKoViSkO
18.12.2008 - 13:22:01
00
jaaaa dam jednu klasiku co asi maju vsetci radi : fotecky pokope uz asi stvrta edicia myslim bezi...

a srdcovka speci na rok 2008 : Pisova Kralova Hola zo vsetkymi radami a tak, a ceresnicka bola ze som sa tam aj nakoniec dostal a poriadne si to uzil....

keby bola tretia kategoria ze cena za kalokaghatiu alebo krasno tak tema zelene pleso, neviem preco ale fotecky odtial ma vzdy dostanu, proste nadhera....
18.12.2008 - 14:07:26
00
keyboard_arrow_up