kto je Trencan a sem-tam zajde ne brezku taq vie ze je to tam niekedy straaaaaaasne. nie len ludia ale aj bikeri su niekedy bezohladny a nedokaze predvidat situaciu. ved ked idem do 150 stupnovej zakruty a nevidim za roh taq si aspon pripravim ruky na brzdy "kdyby neco"! velmi som sa tento tyzden nahneval ked mi na naucaku jeden vyletel oproti a ja som sa musel previest lesikom aby sme neskoncili v nemocnici. preto vsetkych !!! aj ked nie ste zrovna na biku vas prosim davajte pozor na seby aj na ostatnych!!! dik za tento vylev...
05.10.2005 - 20:59:43
00
Po Brezine jazdiť ma doteraz ani nenapadlo. Ale ako sa deň kráti tak by to nemusel byť zlý nápad (na dlhšie trasy nieje čas) a navyše to mám blízko. Sú tam nejaké dobré trasy ?
11.11.2005 - 21:54:08
00
ani som si nevsimol ze si napisal. sorry. :) na Brezinu chodim vacsinou len ked je malo casu. ona je totizto vcelku mala... to asi vies. urcite si vyskusaj Naucny chodnik. ten je v poho. a, inak, ono sa mozes vlastne spustit kazdou trasou, ved aj taq ta to vypluje but pri municaku, na stefanicke alebo v meste.
14.11.2005 - 20:07:14
00
keyboard_arrow_up