Naopak, ty tu davas take sracky, bohuzial nie si v tom sam. Ale aj to zodpoveda standardnemu rozlozeniu chochmesu medzi obyvatelstvom, niekomu to seno proste chuti.
23.09.2016 - 13:36:59
00
Ty asi buses rodina s Ceruzkou...a casu mas teda nazvys ze ti ho aj zavidim
23.09.2016 - 14:33:27
00
Ok chlapci, povedali ste si svoje a stačí.... choďte na pieskovisko:-)
Jezus buď taký dobrý a premaz to seno a slamu
23.09.2016 - 14:43:01
00
Hack3r napísal:
Ty asi buses rodina s Ceruzkou...a casu mas teda nazvys ze ti ho aj zavidim


Skoda, ze viac riesis mna, a nie obsah mojho prispevku, pisal som ho hlavne pre takych, co zdielaju kazdy podobny nezmysel bez chapania suvislosti(ano, aj medzi mojimi kamaratmi sa najdu taki). Nemal som v umysle ta nijako zhadzovat, skor som dufal, ze sa zamyslis, ci suhlasis so vsetkym, co si tu postol. Moj cas neries, kazdy ho mame obmedzene mnozstvo, preto by bolo vhodne venovat ho pozitivnym veciam a nie takymto vyplakavanim nad hroznou dobou. howgh
23.09.2016 - 15:32:13
02
Ach jaj
23.09.2016 - 16:44:32
00
:)

Prílohy:

rm.jpg
rm.jpg 31.69 KiB thumb_up1thumb_down

24.09.2016 - 21:23:23
03
Ak sa Vám zdá, že máte vo svojom živote niečo zmeniť, tak sa vám to nezdá.
29.09.2016 - 13:08:19
03
stare ale stale ma vela do seba....
The Lie We Live thumb_up0thumb_down
29.09.2016 - 14:22:50
00
Je oveľa ľahšie hovoriť o počasí, športe alebo celebritách než o strachu z vlastnej pominuteľnosti. Bohužiaľ, čím viac času strávite predstieraním, že táto konečná pravda neexistuje, tým viac času premárnite nebytím samým sebou a nevyužívaním každej vzácnej sekundy, ktorú máte k dispozícii. Čas, nie peniaze, sú vašim najhodnotnejším majetkom. Zoznam uvedený v tomto článku využite na to, aby ste v sebe zapálili iskru motivácie a lepšie využili čas, ktorý na tejto planéte máte.
Niekedy musíte vojsť do búrky, aby ste dokázali oceniť svetlo a znovuzískať vášeň pre krásy života.
Takže, tu je 20 brutálnych právd, ktoré si potrebuje uvedomiť každý z nás...


1. Raz zomriete, no nemáte ani len predstavu kedy

Prestaňte predstierať, že ste nezničiteľní. Akceptuje fakt vlastnej mortality a potom si usporiadate život zmysluplnejším spôsobom.


2. Každý, koho milujete raz zomrie a vy neviete kedy

Táto pravda môže spočiatku vo vás vyvolávať smútok, no zároveň vám to dáva povolenie zmeniť strasti z minulosti a obnoviť zmysluplné vzťahy s dôležitými ľuďmi vo vašom živote.


3. Vaše materiálne bohatstvo vás nespraví lepšími alebo šťastnejšími osobami

Ak aj patríte medzi tých pár vyvolených, ktorým sa podarilo dosiahnuť svoje sny o bohatstve, peniaze iba zosilnia to, čo už vo vás existovalo.


4. Vaša posadnutosť s nájdením šťastia je to, čo vám ho bráni dosiahnuť

Šťastie je vo vašom živote vždy prítomné. Je len otázkou, ako sa naň napojiť a dovoliť mu pretekať vaším životom.


5. Darovanie peňazí urobí menej než darovanie času

Darovanie času je spôsob, ako zmeniť vlastné vnímanie vecí a vytvoriť si spomienky pre seba i ostatných, ktoré pretrvajú večne.


6. Nemôžete spraviť šťastným každého. Ak sa o to pokúsite, stratíte sami seba

Prestaňte sa snažiť ulahodiť každému a začnite rešpektovať svoje hodnoty, princípy a samého seba.


7. Nedokážete byť perfektní. Držanie sa nerealistických štandardov prináša utrpenie

Mnohí perfekcionisti majú v sebe vnútorného kritika, ktorý je naplnený zlosťou a sebanenávisťou, ktorá ich vo vnútri rozožiera.

Bojujte s týmto negatívnym hlasom vo vás, znásobte svoju intuíciu a konfrontujte svoje nerealistické štandardy.


8. Vaše myšlienky sú menej dôležité než vaše pocity a vaše pocity je potrebné brať do úvahy

Intelektuálne premýšľanie o vašich problémoch nie je tak prospešné, ako je vyjadrenie pocitov, ktoré sú vlastne prvotnou príčinou týchto problémov.


9. Vaše činy hovoria viac než slová, preto by ste mali byť za ne zodpovední

Buďte zodpovední a podniknite kroky, ktoré zvyšujú pozitivitu a lásku.


10. Vaše životné úspechy nebudú na smrteľnej posteli dôležité

Keď príde váš čas na odchod z tejto reality, nebudete myslieť na povýšenie v práci. Budete myslieť na vzťahy, ktoré ste si vybudovali. Preto sa podľa toho aj správajte.


11. Váš talent bez konzistentného úsilia a praktizovania nič neznamená

Zopár z najtalentovanejších ľudí na svete sa nikdy neodsťahuje zo svojho rodičovského domu.


12. Teraz je jediný čas na ktorom záleží. Prestaňte preto spomínať na minulosť alebo plánovať do budúcnosti

Nedokážete kontrolovať minulosť, ani predpovedať budúcnosť. Ak sa o to budete pokúšať, len vás to odpúta od jedinej veci, ktorú kontrolovať dokážete – prítomnosti.


13. Nikoho nezaujíma, aký ťažký máte život. Vy ste autorom vášho príbehu

Prestaňte od ľudí vyžadovať sympatie a začnite vytvárať váš životný príbeh, o akom chcete čítať.


14. Vaše slová sú dôležitejšie než vaše myšlienky. Začnite preto ľudí inšpirovať

Slová majú moc potláčať, ubližovať či zahanbiť. Majú však tiež moc oslobodzovať a inšpirovať. Začnite ich preto používať uváženejšie.


15. Investovanie do seba nie je sebecké. Je to tá najcennejšia vec, akú môžete urobiť

Aby ste dokázali zachrániť človeka sediaceho vedľa vás, musíte si najprv sami nasadiť plynovú masku.


16. Nezáleží na tom, čo sa stane, ale na tom, ako na danú vec reagujete

Trénujte sa reagovať tak, aby to viedlo k lepším výsledkom.


17. Potrebujete zlepšiť svoje vzťahy, aby ste dosiahli pretrvávajúce šťastie

Vzťahy majú na vašu pohodu väčší vplyv než váš príjem alebo zamestnanie. Preto sa uistite, že vašim vzťahom venujete pozornosť akú si zaslúžia.


18. Blaženosť je dočasná a prchavá. Preto prestaňte naháňať ohňostroje a začnite budovať súhvezdia

Neuspokojte sa s povzbudeným egom teraz, keď môžete posunúť uspokojenie na neskôr a mať tak oveľa hlbší zážitok.


19. Vaše ambície neznamenajú nič bez prevedenia. Je čas začať konať

Keď chcete zmeniť svet, tak neseďte doma, ale choďte von a urobte to!


20. Čas je váš najcennejší majetok. Musíte si urobiť priority, ako ho minúť

Máte moc a zodpovednosť sa rozhodnúť, čo urobíte s časom, ktorý vám bol pridelený. Preto sa rozhodnite správne.
29.09.2016 - 14:43:04
01
Hej, k tej 5. pekný obrázok :)

Prílohy:

01.jpg
01.jpg 47.63 KiB thumb_up0thumb_down

29.09.2016 - 14:52:24
04
Však to je ten problém, môj šéf mi daruje kopu svojho času, namiesto normálnej výplaty :)
29.09.2016 - 14:56:56
02
Bud rad! Peniaze kazia charakter. :-)
30.09.2016 - 10:34:15
02
Srsen napísal:
..., namiesto normálnej výplaty :)


no zase nemôže mať každý nenormálnu výplatu :-) (to nebola závisť)
30.09.2016 - 11:23:30
00
vdaka Volodaj :y:
Vzájomná záchrana thumb_up9thumb_down
05.10.2016 - 09:11:06
00
Nie mne. To som našiel tu, v téme o domácom miláčikovi. Poďakuj sa tomu čo to postol tam ;). Ja som len zdieľal na FB, lebo sa mi to fakt páči.
05.10.2016 - 09:38:54
00
keyboard_arrow_up