no nadhera... ne ze by to robili opacne, ze ked zu podstrcia bajk na ukradnutie tak sup so zlodejom do basy, ale oni im ho este nechaju a aby ho nik nepoznal tak ho rozmazu...
31.07.2013 - 21:54:05
01
...***** moj 8-ročný Trek 6500 v Martine. ČURACI

Kde a ako, z akého miesta?
31.07.2013 - 23:00:31
00
no nadhera... ne ze by to robili opacne, ze ked zu podstrcia bajk na ukradnutie tak sup so zlodejom do basy, ale oni im ho este nechaju a aby ho nik nepoznal tak ho rozmazu...

nuž, pripadá mi to tak, že poisťovňa chcela zistiť, či sa im oplatí poisťovať bicykle proti krádeži................
zdá sa, že nechcú riešiť aby sa nekradlo, chcú len nastaviť podmienky aby na tom neboli stratoví :@
01.08.2013 - 07:28:22
00
nuž, pripadá mi to tak, že poisťovňa chcela zistiť, či sa im oplatí poisťovať bicykle proti krádeži................
zdá sa, že nechcú riešiť aby sa nekradlo, chcú len nastaviť podmienky aby na tom neboli stratoví :@


asi mas pravdu, za vsetkym treba v prvom rade hladat peniaze :)
01.08.2013 - 08:15:15
00
nuž, pripadá mi to tak, že poisťovňa chcela zistiť, či sa im oplatí poisťovať bicykle proti krádeži................
zdá sa, že nechcú riešiť aby sa nekradlo, chcú len nastaviť podmienky aby na tom neboli stratoví :@


Takze poistne bude v rovnake ako cena biku. :-(
01.08.2013 - 08:24:49
00
Bude nastavene vyssie ako je poistne auta, kedze auto je zabezpecene zvycajne lepsie a aj nasledna legalizacia auta je zlozitejsia, ako je to u bajku, ktory proste predas na inzerat o 300 km dalej...
01.08.2013 - 10:08:59
00
som zvedavý ako by to dopadlo u nás :-)


Naposledy upravil Deemax dňa 01.08.2013 - 12:07:27, celkovo upravené 2 krát.

01.08.2013 - 11:43:53
00
tak hodina na nezamknutý bike je podla mňa už celkom slušné..

a ty si robíš srandu? :D pozri na začiatok strany o čom sa tu baví :D
01.08.2013 - 11:47:24
00
smutné, že ľudia kradnú.
ja som šla do garáže na liberte a odišla som odtiaľ na aute. na libertu som si spomenula až za dva dni, keď som šla vrátiť do garáže auto :fubar: myslela som si, že je v ťahu, ale zo susednej garáže vyšiel sused a dotlačil mi ju s úsmevom na tvári, že ju tam našiel a schoval, aby ju neukradli. dali sme si v krčme pivko a bola som rada, lebo starká by ma asi pod zem zahrabala, keby musela do kostola chodiť pešo.
ale napríklad, keď nám pred 4 rokmi vykradli pivnicu (vzali všetky mužove elektrostrojčeky a motorovú pílu), tak sme boli síce nahnevaní ale stále šťastní, lebo nevzali ani jeden zo 6 bicyklov. policajti sa samozrejme najskôr pýtali, že či sme niekomu nepožičali kľúče od pivnice... ale uzavreli to ako neriešiteľné. až teraz po toľkých rokoch som si dala do kopy dve a dve a myslím si, že to ukradli chlapi, čo nám boli zatepľovať panelák a v rámci toho aj pivnice. ale ísť na políciu a upozorniť ich na to, nech skontrolujú možnosť, že tieto partie chodia takto po robotách a potom do pol roka sa v bytovke nájde vykradnutých pár pivníc asi nemá žiadny zmysel.
inak to tiež riešime tak, že kdekoľvek sme, jeden ostáva strážiť, hoc aj 5 minútový nákup keď sú bicykle na streche auta.
a dokonca keď sme šli cyklo okolo slovenska, tak v lokalitách ako gelnica pred tesco sme ostávali pri aute dvaja dospelí, lebo tie tlupy tmavej omladiny nevyzerali vôbec prívetivo.
02.08.2013 - 14:59:41
02
Minule som zaparkoval v Rači vedľa auta, čo malo kľúč zapichnutý v zámku dverí spolujazdca. Stálo tam takto dva týždne. Potom som ho videl parkovať inde, ale už bez tých kľúčov v zámku. :)
02.08.2013 - 15:06:45
00
dnes 2.8.2013 cca 1830 mi ukradol nejaky dement moj bike z pred kauflandu v petrzalke. nechapem co to bol za k.k.ta lebo ked si nan sadol musel zistit ze je nepredajny. hlavne poznavacie znaky: stieborna odpruzena vidlica na 29"ram ktora nepruzi,cierna stahovacia sk paska na lavej strane vidly, nefunkcna predna brzda, ciastocne zosuchany napis "country", dva zlate kruzky pod predstavcom. rozdielne gripy.

ked ho niekto niekde uvidite, prosim vas budte taky dobry a zlamte doticnemu aspon ruky. dakujem

popripade mi se napiste kde ste ho videli

edit: nechapem ale ako to urobil pretoze ani rozstrihnuta zamka tam nebola, ludia chodili okolo

Prílohy:

tatos.JPG
tatos.JPG 267.6 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil lpass dňa 02.08.2013 - 21:47:42, celkovo upravené 1 krát.

02.08.2013 - 21:24:31
00
Nejaka romac najskor, alebo fetak. Tym je jedno, co corknu, skor sa zameriavaju na lacne biky, ktore nebude nik hladat.
02.08.2013 - 21:30:20
00
Bicykle napáchajú pri nehodách menej škody ako autá, rovnako však ohrozujú vodičov. Riaditeľ Ústavu súdneho inžinierstva Žilinskej univerzity Gustáv Kasanický si preto myslí, že by štát nemal byť k ich majiteľom benevolentný. „Na jednej strane vodičov nútime, aby na technické kontroly chodili pomaly každý rok, no zároveň sme príliš benevolentní pri takýchto dopravných prostriedkoch, hoci sú také isté ako zvyšné,“ hovorí riaditeľ.

Dodáva, že v niektorých štátoch je už dnes bežnou súčasťou prísnejšie evidovanie bicyklov, ktoré sú povinne označované akousi obdobou ŠPZ. Podľa neho je to praktické riešenie problému s identifikáciou cyklistov, ktorí taktiež páchajú priestupky alebo nehody a z miesta nehôd utekajú.
O označovaní bicyklov v súčasnosti uvažujú napríklad v Rakúsku. Viedenský starosta Michael Häupl chce návrh povinného označovania poznávacími značkami predložiť miestnemu zastupiteľstvu ešte túto jeseň. Odôvodňuje to tým, že cyklisti jazdia arogantne a čím ďalej tým viac ohrozujú chodcov. Häupl vyvolal na túto tému širokú diskusiu nielen doma, ale v celej Európe vrátane susedného Česka. Viedeň patrí k cyklisticky najústretovejším metropolám a na bicykli tu jazdí pravidelne približne milión ľudí.

Či by sa zavedenie takého opatrenia ujalo na Slovensku, predseda združenia na podporu cyklistickej dopravy BicyBa Patrik Martin nevie celkom posúdiť. „Je pravda, že by sa tak dali jednoduchšie odkontrolovať krádeže a umožnilo by to napríklad i poistenie bicykla, no na druhej strane by to bola ďalšia administratívna záťaž pre ľudí či ďalšie poplatky. Neviem si to preto celkom predstaviť v praxi,“ hovorí.
03.08.2013 - 08:53:07
00
No a už len technické kotroly (možno aj emisné :lol: ) a vodičák na daný typ bicykla (horský, cestný atď) :D
03.08.2013 - 09:10:40
00
Dufam, ze to je len vtip.
03.08.2013 - 09:24:35
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up