Hh co ked doma nikto nebude, popravde uz dlho rozmyslam kde mam zarucak od ctmka, fakt netusim :)

Mam rovnaky nazor ako capulo, ja nemam co dokazovat niekomu ze to je moje, vola sa to prezumpcia neviny
02.11.2017 - 20:39:38
01
scarinko napísal:
Hh co ked doma nikto nebude, popravde uz dlho rozmyslam kde mam zarucak od ctmka, fakt netusim :)

Mam rovnaky nazor ako capulo, ja nemam co dokazovat niekomu ze to je moje, vola sa to prezumpcia neviny



ano, preto sa tie biky tak lahko kradnu, ked uz na nom sedis je tvoj...ibaze by Ta niekto vypatral....co je mizive percento. Dokonca si ani svoj rozpoznany ukradnuty bike nemozes vziat ked sa na nom vozi "novy majitel" niekde na hradzi...
02.11.2017 - 20:51:45
00
No to je na tom to tazke v tomto state. Ale myslim ze ked maju fizli nejake podozrenie ze dany bajk sa zhoduje s nejaky konkretnym hladanym tak ta asi mozu vyzvat aby si nejak dokazal ze je tvoj. Ale len tak bez dovodu si myslim ze nie. Ale to je len moj nazor aby si tu zas niekto nehonil ego na mne.
02.11.2017 - 20:58:12
00
Myslim, ze v hentom konkretnom pripade bolo dovodne podozrenie. Inak, som este nezazil aby mna alebo nejakeho znameho len tak zastavili na ulici, ze hej, dokaz ci to je tvoj bajk.
02.11.2017 - 21:03:04
00
Skor som to.myslel tak ze im niekto nahlasi ze mu ukradli napr giant tcr cerveno cierny cestny bicykel a ked uvidia cerveno-cierny giant cestak tak asi je uz podozrenie.
02.11.2017 - 21:13:12
00
odfoťte si záručák so sériovým číslom..aspoň ja mám mobil so sebou na biku vždy..ukážeš fotku dokladov a hotovo..
02.11.2017 - 21:56:36
02
pri skladani biku som kupil x samotnych ramov a nikdy nebolo na fakture cislo. to by uznali???
03.11.2017 - 01:59:19
00
Pz ma pravo zaistit kazdu vec, ak je podozrenie, ze suvisi so spachanim trestneho cinu. Cize ak je kradnuta alebo sa s nou kradne.
V praxi to vyzera tak, ze ked vidim Deza, ktory vcera vysiel z basy na novom bajku za 3litre, zoberiem mu ho, nafotim, rozposlem kde kade s prosikom ci ho niekto nepozna a cakam, ci niekto nepride ohlasit kradez. Ak nie, po max 90 dnoch bajk vratim Dezovi.
Obdobne ked v noci o 3 chytim Deza s pacidlom a kliestami, zoberiem mu ich, poslem na Keu a dufam, ze potvrdia zhodu so stopami z minulych vlamaciek.
Bezni cyklisti sa kontroluju malokedy, najcastejsie ked su v zly cas na zlom mieste a potom si len fizel pozrie vyrobne cislo a cez vysielacku skontroluje, ze nie je kradnuty a v patrani.
Co sa tyka zarucaku, naco? Vacsina ludi ma napr 150 fotiek s bajkom na fb, ktore dokazuju, ze ho jazdim uz 5 rokov a teda som ho neukradol minulu sobotu... Kazdopadne ze je kradnuty dokazuje pz nie opacne, akurat na to maju spominanych 90dni.
03.11.2017 - 05:51:15
08
Dnes mi ukradli bicykel značky Dema vittaro, oplatí sa mi ísť to nahlásiť na políciu? Cena sa pohybuje okolo 150 e. Sa mi tam nechce stratiť hodinu a aj tak pravdepodobne nič nevyriešia :(
22.11.2017 - 18:51:57
00
Ak ti je luto stratenej hodiny,tak si stratil aj tych 150€.
22.11.2017 - 19:16:43
00
Oplati sa to.
22.11.2017 - 19:26:53
00
Policajti určite nebudú riešit primárne tvoj ukradnutý bicykel. Môže sa ale stať, že natrafia na zlodejíčka u ktorého sa medzi nakradnutými vecami nájde aj tvoj bajk. Teda je to hlavne vec šťastia. Bez tvojho nahlásenia tomu šťastiu vezmeš šancu.
22.11.2017 - 19:32:33
06
mne pred par rokmi ukradli zadne sklo z auta - vedel som ze nemaju sancu ho najst. ked som to spisoval na policii pyta sa ma ci mi maju dat vediet po nejakom case (nepamatam si akom) ako pokracuje patranie - s takym pohladom mi to hovoril :-D .... len som sa usmial ze nemusia. ale chcel som, aby to tam mali zapisane - lebo potom to vyzera ze sa tu nic nedeje. neskor som sa dozvedel ze tu bezne na ulici mizli kolesa, celne skla ....
22.11.2017 - 20:02:15
00
jedna vec je ze sa to stastim moze dostat k povodnemu majtelovi. Druha vec je, ze ak chytia zlodejicka a nemaju nahlaseny kradnuty bike tak ten sa im vyskeri a policajti mu bike vratia s ospravedlnenim. Takze nahlasujte, mozno tym pomozete odsudit zlodejicka ;).
22.11.2017 - 22:47:05
00
Ak nahlásiš krádež, tak pravdepodobne nevyriešia. Ale ak ju nenahlásiš, tak ju nevyriešia určite.

Naviac, ak náhodou bicykel objavíš niekde ty, tak ťažko budeš tvrdiť, že ti ho ukradli, ak to nenahlásiš.

A nakoniec, pre políciu je lepšie, ak sa takéto veci nenahlásia, budú lepšie štatistiky a pritom nemusia nič robiť. Zlý vývoj by ich aspoň trochu nútil konať, napr. nastaviť pascu a zlodejov pochytať tak.
23.11.2017 - 10:21:13
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up