...no to by bola kuca paca... :wink:
13.10.2008 - 21:51:13
00
Kamošovi čmajzli horaka zo strechy auta pred Lidlom v BA na Račianskej. Na horaku mal HAC4. Su už tomu 2 roky. Podla mna obchadzaju típkovia s pakovými nožnicami parkoviska a hladaju prilezitosti. Inak odhalit takych je uplna rutina. No nie je spoločensky zaujem a ochota policie.
14.10.2008 - 06:30:00
00
A z jedneho ti ostal iba ram a vidla ze? :lol:
..ale nie, sucitim :?

no tak až tak nie no tak nejake tie dvojráfi...mi ostali :) a nejaké prehadzovačky...som dokúpil ale tak hádam s toho dačo bude :) az na vydlu :(tak ale no tych čo ukradli bola škoda:(ale už to bolo dávnejšie :)


Naposledy upravil romaniceo dňa 15.10.2008 - 08:10:17, celkovo upravené 1 krát.

14.10.2008 - 21:28:46
00
no tak az tak ne mno tak nejake te 2rafi...mi ostaly:Da nejake prehdzovacky...som dokupil ale tak hadam stoho daco bude:Daz na vydlu :(tak ale no tyh co slhli bola skoda:(ale uz to bolo davnejsie :)


achh :roll:
14.10.2008 - 21:43:15
00
preco az tak????? :)
14.10.2008 - 21:48:29
00
preco az tak????? :)


precitaj co si napisal, to sa neda ani citat tolko chyb v texte sa len tak lahko nevidi
14.10.2008 - 22:21:31
00
V najbližšej dobe bude asi gramatickým rekordérom tohto fóra...
14.10.2008 - 22:39:20
00
čo ked ma dyslexiu?? :roll: nemôžte ho hneď tak odsudzovať
14.10.2008 - 22:58:27
00
čo ked ma dyslexiu?? :roll: nemôžete ho hneď tak odsudzovať

Dalsi pokus o zapisanie sa do sutaze o vyrok roka a este aj o prekonanie poctu chyb predchadzajuceho prispievatela? :) Usudzujem, ze podla poctu prispevkov tu nie si prvy den a dobre teda vies, ze to by potom mala dyslexiu minimalne polovica prispievatelov vratane Teba (nic v zlom). A odkedy vlastne dyslektici travia volny cas pri luskani im nezrozumitelneho pisaneho textu? :lol:


P.S. Dovolil som si cervenou zvyraznit chyby a zelenou chybajuce pismeno len preto, aby bolo jasne, o com pisem (velke pismena a bodky neriesim).
14.10.2008 - 23:08:06
00
podľa môjho názoru tí kadejakí dyshocičovia sú obyčajní lenivci
keď som bol ja v ich veku, nebolo ich zďaleka toľko - ale po rodičovskom združení riešievali rodičia svoje nespratné ratolesti, nie na rodičovskom učiteľa...
15.10.2008 - 00:11:53
00
Veru, Makarenko vždy nepomáha, občas treba aj ručnú výchovu... Keď som raz doniesol domov diktát zameraný na vybrané slová a predponu vy, a tam som mal napísané "vysieť" a "februárové výťazstvo", tak ma otec vyriešil, že som sa radšej naučil aj vybrané slová, aj predponu vy. V súčasnosti ručná výchova zrejme mnohým chýba - lebo je tu niekde príspevok od - nazvyme ho športkár (lebo len odhadoval kde dať i/y), ktorý dokázal v jednom dvojriadkovom príspevku napísať dvakrát vydla a dvakrát vidla. Keby bol mojím synom, tak mu prsty oblámem... Aj dyshocičo by ho prešlo.


Naposledy upravil JoKo dňa 15.10.2008 - 22:36:44, celkovo upravené 1 krát.

15.10.2008 - 14:36:32
00
Jezus tak prepáč, ale ponáhľal som sa spať :twisted: a môžem ti aj dosvedčiť, že dyslexiu nemám... :lol: zatiaľ som mal zo SJ jednotky aj na vysvedčku :lol:
15.10.2008 - 22:19:33
00
Pohoda, celkom som sa bavil ked som Ti to opravoval. :)

Ale dost OT, spät k teme:
Priamo mne bike zatial nastastie neukradli. A to som uz peknych par prilezitosti zaujemcom dal ked som ho nechal len tak ledabolo pohodeny niekde vonku a siel som napr. do obchodu (nie vzdy sa da ten bike opriet tak, ze nan zvnutra vidno). Pokusim sa byt do buducna zodpovednejsi. :) Ale bratovi ukradli moj a to snad ani inak skoncit nemohlo. Bolo to asi v roku 1991, brat zobral moju staru BMX a isiel do Prioru (abo to uz bol K-mart?). No a pred vchodom BMX oprel o stenu a siel nakupovat. Cuduj sa svete, ked sa vratil tak tam uz bike nebol. :lol:
16.10.2008 - 00:35:29
00
Zlodej asi zije, ale ako brat? : ))
16.10.2008 - 00:40:57
00
V súčasnosti ručná výchova zrejme mnohým chýba

Hej :) výsledky zažívam denne v seminárkach...
Jeden kolega má hlášku, že učitelia sú na tom v porovnaní s lekármi čo sa týka možnosti niečo vyštrajkovať ešte o kus horšie, pretože na rozdiel od choroby blbosť nebolí - naopak, spôsobuje blaženosť. Jedinou motiváciou ako dokopať flákača k nadobúdaniu vedomostí je zariadiť to tak, aby mu blbosť spôsobovala nejaký diskomfort.
Napadá ma, že v podstate také letné aktivity za socializmu boli výborná motivácia. Museli ste si (nie že by sa tomu nedalo vyhnúť, na druhej strane, zarobiť si takých 1500 Kčs za 2 týždne, to bol dobrý kšeft - konverzný kurz na momentálnu kúpnu silu slovenskej koruny je asi tak 1:10, čiže cca. dnešných 15 l) odpracovať svoje medzi ľuďmi - spravidla absolventami učňoviek, v lepšom prípade priemysloviek (aj to tam bol tak majster), v normálnej výrobe, a po takej lekcii reality ste si sakra rozmysleli, či chcete stráviť život pri pekárskej peci na nočných so stádom inteligenčných subštandardov, s ktorými sa nedalo okrem chlastu, cigariet, áut a súloženia o inom baviť, alebo sa radšej budete učiť, aby ste sa tomuto prostrediu zďaleka vyhli.
17.10.2008 - 13:52:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up