misopetrovic ma pravdu. Dat niekomu na drzku sa môze rychlo zle skoncit a clovek bude mat pre posr....ych 500 € alebo kolko mal ten bike cenu na krku sudy a vselijake ine tahanice...
V tejto republike su chraneni zlodeji a gaunery a riesit ich nasilne nie je pre cloveka, ktory chce v klude zit a nerobit si problemy asi najlepsie riesenie
12.10.2012 - 07:32:51
00
jeden vylet v kukle by to veeelmi rychle vyriesil,si nemal nic riesit s policiou,presne ako pise triki,jedna rana na ratafak a pekne krasne vylet za dotycnym,kedze ho tak velmi pozna
13.10.2012 - 15:16:19
00
sak mu treba pomoct , nieco zorganizovat nie len tak dovetra radit , nepridas sa k nemu (teda k sebe kedze si to poradil )??
13.10.2012 - 17:02:10
00
som nekonfliktny clovek , vsetko riesim radsej dialogom , popripadne pravdnou cestou. Nikdy som nebol ucastnikom nejakej bitky. Predsa len , mam manzelku a deti a nemozem si dovolit ich ohrozit tym , ze budem dany konflikt riesit navrhovanym sposobom. To naozaj uz radsej sa zmierim s myslienkou , ze ten bike nikdy neuvidim.
13.10.2012 - 17:39:45
00
kenttaur skoda, ze si s tym trestnym oznamenim tolko
otalal, inak OK :)
13.10.2012 - 21:27:08
00
kentaur: ty woe,NUMI,ty poznas cloveka,ktory,pozna cloveka,od ktoreho bajk moze mat? ty si bud uplny hlupak,alebo clovek,ktoreho by som aj ja rad odrbal :D
janosik:treba mu pomoct: niekto mu tu uz ponukal pomoc ohladne riadnej nakladacky
BONITO:presne tak,spomaleny film asi
14.10.2012 - 00:35:23
00
Drzku by som mu nerozbijal. Este ta policajti zacnu vysetrovat za vydieranie.
14.10.2012 - 02:08:15
00
jeden vylet v kukle by to veeelmi rychle vyriesil,si nemal nic riesit s policiou,presne ako pise triki,jedna rana na ratafak a pekne krasne vylet za dotycnym,kedze ho tak velmi pozna


Kamarát sa raz vozil na motorke popred krčmu, kde vonku sedeli chlapi a popíjali. Jeden z nich to vrčanie už nevydržal, kamaráta zastavil a vrazil mu päsťou do tváre. Kamarát odstavil motorku, zavolal 158 a čakal. Po chlapíka za pár minút prišli policajti, zobrali ho na stanicu, kamarát sa na druhý deň dal vypísať na PN a dotyčný "bitkár" si kôli tej jednej jedinej rane päsťou narobil kopec zbytočných problémov.
14.10.2012 - 07:38:46
00
veď jasné.. ak máš jasného páchatela, svedkov tak polícia v podstate žiadnu velkú robotu nemá :) toto sa rieši neskutočne "lahko"
14.10.2012 - 07:46:16
00
Kamarát sa raz vozil na motorke popred krčmu, kde vonku sedeli chlapi a popíjali. Jeden z nich to vrčanie už nevydržal, kamaráta zastavil a vrazil mu päsťou do tváre. Kamarát odstavil motorku, zavolal 158 a čakal. Po chlapíka za pár minút prišli policajti, zobrali ho na stanicu, kamarát sa na druhý deň dal vypísať na PN a dotyčný "bitkár" si kôli tej jednej jedinej rane päsťou narobil kopec zbytočných problémov.

Áno, aj ja poznám takých hlupákov. Machrujú a obťažujú okolie a keď dostanú po papuli obrátia sa na 158 a vyplakávajú akí sú chudáčikovia obete.
14.10.2012 - 08:53:19
00
Tak chlapci, božie mlyny na Slovensku nemelú, ale občas sa predsa pohnú a niekoho rozpučia. O čo ide? Môj bike - ukradnutý pred čosi vyše mesiacom je nazad. Taký ako zmizol, taký sa aj vrátil - zopár bezvýznamných škrabancov a chýbajúci prestrihnutý zámok a ochranný neoprén neriešim. Dokonca aj fľaša bola v košíku a pumpa v držiaku.
Čapli zlodejáááá!!!!
Kto?
POLICAJTI!!!
Je to možno neuveriteľné, ale je to tak. Týmto sa im chcem poďakovať, už som aj ľutoval zabitý čas čo som u nich strávil a dúfať som samozrejme vôbec nedúfal. Nečítal som toto fórum komplet ale mám dojem že som prvý ktorému sa bike vrátil "oficiálnou" cestou po predpísanom úradnom postupe.
Ja som si ho ani nevymazal z profilu, napriek tomu že už som zaobstaral náhradu. Aj keď už bol odparkovaný niekde inde, tak bol predsa stále môj. Ale teraz je dzecko moje, tam kde mu bolo najlepšie. Takže, ak máte dojem že nahlásenie krádeže policajtom je zbytočné, po mojich skúsenostiach to tak nevidím. Po pravde, šanca síce nie je bohvieaká ale predsa je aj keď sa do toho musí primiešať šťastie. V tomto prípade odviedli policajti skvelú robotu, ešte raz im ďakujem (PZ Žilina - Vlčince), mám také malé predčasné Vianoce.
A vidieť toho smrada za katrom s rukami v železe za chrbtom bol bonus navyše a balzam na dušu.
15.10.2012 - 08:43:18
00
:y: :nod:
15.10.2012 - 08:45:03
00
a bližšie info ako došlo k nájdeniu nemáš?
15.10.2012 - 09:16:14
00
marano gratulujem . ja stale dufam a verim , ze budem onedlho dalsim stastlivcom , ktoremu sa ukradnuty bike navrati ...
15.10.2012 - 09:39:11
00
Bližšie info nemám, tých bicyklov mal na rováši viac a chcel ich predať ako balík (asi aj predal) a potom "padla klec". No, ako som spomínal vyššie, tak bez šťastia alebo náhody by ho neulovili.
15.10.2012 - 09:49:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up