V poslednom case sa uroven fora vdaka istym individuam a nezmyselnym temam dostala na uroven, na ktorej nikdy predtym nebola... Nemyslim si to len ja, zhodli sme sa na tom viaceri.... Takze, dakujeme za snahu....
06.06.2007 - 10:29:28
00
myslim, ze aj od toho su tu moderatori, aby sa na tu uroven toto forum nedostalo, ale zase su aj o dost horsie fora, co sa tyka urovne
06.06.2007 - 10:37:06
00
Urcite je tu celkovo o dost viac aktivne prispievajucich ludi ako napr.pred rokom a tym samozrejme ovela viac prispevkov a to aj tych off topic,spam atd.Myslim,ze forum preziva take male boom a nevnimam to zle,je na moderatoroch aby sledovali temy a stale dookola napominali...samozrejme niektory clenovia(hlavne ty novsi...)sa chcu ukazat a budu sa bezhlavo hadat so vsetkymi,ale to sa tu nevyriesi-treba to riesit individualne,popripade ss.Ale taky postreh-na BF to bolo myslim,ze ked ides zadat prispevok vyhodi sa ti nad textom velkym cervenym,ze skor nez daco zalozis alebo placnes,tak mas prejst historiu,nebolo by zle take daco aj tu...
06.06.2007 - 10:43:30
00
som to rikal tu:
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?p ... ght=#70582
... proste v teme co ma nazov : ram do 10k by mali byt len typy na dobru kupu ramu... nie, co kto kde robil, ake ma z toho pocity a kto je aky sulin...
Na taketo veci je tu zvlast sekcia... Uznavam, aj ja som pod naporom nezmyslenych postov par krat "zhresil", ale slavnostne slubujem, ze hovadiny budem pisat uz len na miesta na to vyhradene....


Naposledy upravil hazo dňa 06.06.2007 - 10:51:29, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2007 - 10:43:54
00
istu mieru na tejto urovni maju aj modi (temy mohli locknut, ked sa schilovalo k najhorsiemu), ale aj my sme radsej mohli niekedy radsej zdrzat emocie (viem, lahko sa to hovori)
a co sa tyka toho, ze su aj fora na horsej urovni: nemusime patrit k tomu spodnemu priemeru
toť môj postoj
06.06.2007 - 10:44:42
00
Vdaka za postrehy.... takze za to mozu moderatori.... Asi podam demisiu...
06.06.2007 - 10:46:32
00
myslim ze uroven fora mozes posudit subjektivne a nie objektivne.. co niekomu pride podstatne a zaujimave tak sem nieco prihodi, nacne novu temu.. tebe a mozno mnohym z nas to pride fatalne ale.. aj o tom je forum.. a ked sa niekomu nieco nepaci, alebo ho irituje tak to proste preskoc, ignoruj alebo sa vyjadri ci mysli si svoje.. nemyslim teraz nikoho konkretneho.. aj o tom je sloboda slova.. a kolko ludi, tolko chuti..
06.06.2007 - 10:48:22
00
Vidim, ze sa musim rychlo zastat modov. Ako sa vravi, zadarmo ani kura nehrabe. Kaslal by som ja na to, cely den obetovavat svoj pracovny cas len na to, aby som neustale mazal primitivne prispevky. Keby som mal z tejto prace aspon nejake vyhody, pripadne bol nezamestnani, nepoviem. Vzhladom na odobornu uroven modov vsak asi chapete, ze to nie su ziadny mamlasi, pracuju v specifickych odboroch, takze nehrozi, ze by boli nezamestnani. Budte radi, ze si aspon sem tam najdu trochu casu popri robote a trochu vas usmernia, poradia. Ja im dakujem za ich pracu co tu robia. Rovnako by som na tomto mieste chcel podakovat ludom ako bikenur, turbi a podobnym mechanikom, ktori vedia skutocne odborne poradit aj so vselijakymi vychytavkami, klobuk dolu za ich trpezlivost dookola vysvetlovat to iste a hlavne na urovni. Take veci sa clovek len malokde docita.
06.06.2007 - 10:50:00
00
Vdaka za postrehy.... takze za to mozu moderatori.... Asi podam demisiu...


robis dobru robotku... but PUSH HARDER !!! :D Mozno by to chcelo viac MODov a kazdy aby mal na starosti nejaku sekciu (sem tam si to presiel a vymazal OT prispevky.... Notorickych OT prispievacov zabanoval na urcitu dobu... moznosti je vela...)


Naposledy upravil hazo dňa 06.06.2007 - 10:59:26, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2007 - 10:52:41
00
Nejde tu o mna... Mozno troska viac na zamyslenie sa vsetkych vas....
06.06.2007 - 10:55:41
00
Vdaka za postrehy.... takze za to mozu moderatori.... Asi podam demisiu...

dufam, ze to pises zo srandy (alebo si vztahovacny?), pokial viem, nikto nic take nepovedal, ale nemozes popriet fakt, ze ste tu od toho, aby to istu uroven malo, demokracia je dobra vec, ale...a okrem toho, mate pravomoci veci menit a korigovat, napominat...atd
06.06.2007 - 10:58:19
00
Este raz... neriesme mna :)
06.06.2007 - 10:59:07
00
Este raz... neriesme mna :)

ja uz som absolvoval sebareflexiu (vid. hore...) ale mozno by to chcelo viac MODov a kazdy aby mal na starosti nejaku sekciu (sem tam si to presiel a vymazal OT prispevky.... Notorickych OT prispievacov zabanoval na urcitu dobu... moznosti je vela...)...
kolko je tu vlasne MODov ???


Naposledy upravil hazo dňa 06.06.2007 - 11:08:31, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2007 - 11:00:40
00
Na druhej strane, toto nie je skolka aby kazdy vykrikoval co ho prve napadne. Niekedy by bolo dobre sa aj zamysliet nad tym co chcem napisat. A ja som o pritvrdeni modov hovoril uz davno, urcite sa to vsak uz odvtedy pohlo dobrym smerom. Tu by som chcel apelovat na cerva. Predsa len, je to jeho forum, aj na neho by ste mohli byt kriticky, napisat mu nejake pripomienky, nech on zase vyvinie tlak na modov, pripadne im urci nove pravidla smerovania fora (ako napriklad tolko omielane vaznice a banany), pripadne ich nejak inak motivovat. Lebo myslim, ze sucasni modi su vysoko kvalifikovany (naposledy ma prijemne prekvapil geroy svojimi opileckymi vylevmi, bolo to super, uz som myslel, ze je z kamena :-) ), lebo viaceri sa urcite pamatate na chaos, ktory tu vladol pred casom (mazanie, editacie, cize celkova neprehladnost).


Naposledy upravil giro dňa 06.06.2007 - 11:15:03, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2007 - 11:04:26
00
no root, pochopil si ma zle, samozrejme ze chvalim vasu pracu, no som vam chcel len navrhnut, ze by sa niekedy oplatilo locknut danu temu uz v jej zarodku (tym nechcem naznacit aby tu bola sama zamknuta tema)
ale niektore (hlavne ta s tym toluenom) sa mohli zavriet hned
06.06.2007 - 11:07:10
00
keyboard_arrow_up