Zdravim vsetkych, hlavne Bratislavcanov, ale aj tych, ktori mi budu vediet poradit :-)
Zaujima ma kde vsade sa da ist korculovat na lad. Nasiel som len dva funkcne zimne stadiony v Bratislave. Prvy: Zimný štadión Dúbravka, Bratislava, ktory by aj vyhovoval len maju malo otvaracich hodin pre verejnost. Otvoreny je cez vikend a jeden den v tyzdni utorok.
Druhy: Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Bratislava o ktorom neviem zohnat informacie ako maju otvaracie hodiny pre verejnost resp. ako to tam funguje.
Nevie mi niekto poradit ci odporucit kde v Bratislave sa oplati a da sa ist korculovat cez tyzden?
Vopred velmi pekne dakujem za odpovede.
Sportu ZDAR!
02.11.2009 - 15:27:23
00
no nejsom si uplne isty ale v avion shoping center bolo klzisko snad ho nezburali :)
02.11.2009 - 16:14:35
00
Skús si tam zavolať. Na tomto linku je číslo http://www.ruzinovskysportovyklub.sk/zimny-stadion-vladimira-dzurillu/
Neviem ako to tam je teraz, nakoľko tam hráva ligové zápasy Slovan a predpokladám, že tam aj trénuje. Dá sa ešte korčuľovať v Avione, ale dosť často si tam objednávajú celú plochu a hrajú tam hokej. Ešte si uviedol štadión v Dôbravke a viac ich zrejme ani nie je.
Počkať na zimu a hurá na jazerá 8)
02.11.2009 - 16:15:55
00
Stadion Ondreja Nepelu este...
02.11.2009 - 16:21:25
00
Tak keby nebol momentálne rozbombardovaný a rekonštruovaný, tak aj hej. :y:
02.11.2009 - 16:24:16
00
Aaa, na to som uplne zabudool, sorry.
02.11.2009 - 18:45:37
00
Dakujem za odpovede. V avione je velmi male klzisko, tam sa mi neoplati ist. Ja potrebujem kvalitne velke klzisko kde to mozem poriadne rozbehnut :-)
Tak patranie dopadlo nasledovne. Najblizsie navstivim stadion v Dubravke a co sa tyka stadiona v Ruzinove tak sa tam pojdem osobne spytat. Som zvedavy ci sa najde v rozpise ladovej plochy miesto aj pre verejnost :-)
02.11.2009 - 22:38:20
00
Mozes skusit najskor telefon :-)
Zimny stadion V. Dzurillu (Ruzinov)

A pre ostatnych este
Zimny stadion Dubravka
03.11.2009 - 10:02:39
00
Avioňácka ľadová plocha funguje - použili sme s drahým asi pred troma týždňami. :y: Ja osobne ale radšej kdekoľvek, kde to v prírode fajnovo a hlavne spoľahlivo zamrzne - lebo práve v Avione ma pred troma rokmi strašne zoťal k zemi jeden feši - výsledok: zlomená kostrč a veľa mesiacov problém. :| Korčuľujem od piatich rokov, ľad zbožňujem, ale po tejto skúsenosti mám na preplnených plochách strach. Takže pokiaľ niekde niečo spoľahlivo zamrzne, ako minulý rok, vozím sa dosýta vonku. Minulý rok Chorvátske rameno, mňam. :nod:
03.11.2009 - 10:37:36
00
keyboard_arrow_up