Čaute všetci,mám taký blbý problém s brzdami.Raz som isiel z Čunova po hrádzi a chytil ma neskutocný dážď.Samozrejme som musel šlapať minimálne do najbližsšieho bufetu,ako som aj spravil.Prišiel som domov a všetko bolo v pohode,no keď som vytiahol bike za 3 dni skoro mi nefungovali zadné brzdy.Po pár kilometroch som to nejak rozbrzdil,ale spozoroval som vŕzganie v brzdach asi pri kazdej otáčke kolesa raz.Poradte mi čo to moze byt a ako to mam riešiť.Dik moc :)

P.S.:stále nefungujú tak ako by mali,mam kotučové brzdy!
28.06.2008 - 13:36:23
00
isto sa ti niečo s toho daždu dalo na kotúč...a potom na platničky...zober vodu a vičisti si to...ja to robím tak že idem na slovnmaftku a vystriekam ich tam...a potom sa ti to musí dokonale usušiť...bo keď neusuší tak znova sa ti tam nachytá svinstvo...skus...
28.06.2008 - 15:30:30
00
Čaute všetci,mám taký blbý problém s brzdami.Raz som isiel z Čunova po hrádzi a chytil ma neskutocný dážď.Samozrejme som musel šlapať minimálne do najbližsšieho bufetu,ako som aj spravil.Prišiel som domov a všetko bolo v pohode,no keď som vytiahol bike za 3 dni skoro mi nefungovali zadné brzdy.Po pár kilometroch som to nejak rozbrzdil,ale spozoroval som vŕzganie v brzdach asi pri kazdej otáčke kolesa raz.Poradte mi čo to moze byt a ako to mam riešiť.Dik moc :)

P.S.:stále nefungujú tak ako by mali,mam kotučové brzdy!
dosadaju ti platnicky na kotuc? lebo mne ked sa nepritlacili na kotuc tak mi vrzgali. alebo skus odmastit kotuc!
28.06.2008 - 16:04:09
00
keyboard_arrow_up