Secko kusok pod Zilinou je madar :rofl:

Children are afraid of the dark and adults are afraid of the light.

07.03.2012 - 17:21:11
00
A vsetko kusok nad nou je "pša kref". :)

Vlastne vsetci sme s tym lokalpatriotizmom zmiereni, len Turbi v Pezinoku ma asi malo problemov a tak si vyraba dalsie. Mozno keby ste mu z "vyhodu" poslali ako mily pozdrav a prejav vecneho priatelstva par tmavsich spoluobcanov na vypomoc v obchode, tak by na terajsie problemy zabudol a spominal by potom na "stare dobre casy". :D

Hrádzar, lesnoasfaltkár, listobrod aj blatošľap.
Lidé jsou různí, povětšinou hovada.
https://youtu.be/2gwbZdC1GhI?t=19

07.03.2012 - 17:29:22
00
lto napísal:
Nedavno vyhodili znacky koniec Bratislavy ako boli obvykle a zrazu BA konci az pri Stupave. Skoro pri sv. Jure .. a smerom na juh hadam az na hraniciach. Ak to takto pojde dalej ... tak mozu dat rovno na vsetkych hraniciach Bratislava a vsade bude 50tka.
Najlepšie riešenie! Nemuseli by sme pri jazdení nosiť klobúky! Len ako by to prežili tí, čo nadávajú na Bratislavu.

lto napísal:
Ale najviac ma dostalo do kolien, ked som videl znacku BL .. to bol iny sedlak, co ju navrhol.
Žiadna novinka, už v roku 1996 som mal značku BLI 15-53

lto napísal:
Ale tak nech si ju maju :)))) .. Blavaci, hehe.
Len na vysvetlenie - bratislavčan pri návrate do Bratislavy hovorí, že ide domov. Blavák hovorí, že ide domov, keď odchádza z Bratislavy...
A Blavák na značke na aute nemá zvyčajne ani BA ani BL! Ale aspoň ich v Bratislave poznáme - lebo vždy keď je nejaký dopravný problém, tak je v ňom zamontovaný Blavák.

Cyklistika je len jedna. Sú len rôzne bicykle a rôzne formy jazdenia na nich.
Keď ide Bratislavčan domov, tak ide do Bratislavy. Keď ide domov Blavák, tak odchádza z Bratislavy.
Wilier = W Italia Libera e Redenta

Naposledy upravil JoKo dňa 07.03.2012 - 17:38:28, celkovo upravené 1 krát.

07.03.2012 - 17:33:56
00
nejak sa to "zvrhlo" na dabatu o Bratislave :D
07.03.2012 - 17:36:22
00
V podstate po 48 roku nám tu paštekári(z východu) rozdrbali,rozbúrali celú historickú Bratislavu,kompletne zbúrali dovtedy najväčšiu čs.obec Petržalku,vyhnali mestskú inteligenciu v akcii B na oravu zhabali ich domy na palisádach a nasťahovali tam svoju bolševickú lúzu ktorá dovtedy žila niekde v ***** v zemľjanke na východe a dnes nám tu budú dávať ešte rozumy a vyprávať jak je v tomto meste všetko napiču...
inak proti vám nič nemám a neberte si to osobne.

gora ta gora Euskadi,aintza ta aintza,bere goiko Jaun Onari

Euskal Presoak Euskal Herrira

07.03.2012 - 17:53:59
00
A to vsetko zvacsa pod vedenim napr. sudruha Gustava Husaka z Dubravky, Viliama Sirokeho z Bratislavy, Bohuslava Chnoupka z Bratislavy .... to len tak narychlo.

Husak vo funkcii predsedu Zboru poverenikov (teda predsedu lokalnej vlady) to organizoval cele. Vystavbu Petrzalky chudak nestihol ale likvidaciu podhradia a stavbu Noveho? mostu uz zase ano. Takze sa trocha ukludni a poobzeraj sa po bolsevickej luze aj v blizkom okoli.

BTW Uz opakovane sa pytam - triki kto si? Vyskakujes tu anonymne. V slusnej spolocnosti sa to nerobi. Ako daleko to mas napriklad ty k tym zemljankam? Pripominam, ze som presvedceny, ze malokto to ma dalej nez tri generacie.

Musi na vas dozerat aj niekto dospely. :-)
http://www.tronkosice.sk

07.03.2012 - 18:18:42
00
:talk: :talk: :talk:
uz sa to tu malo davno uzamknut
07.03.2012 - 18:21:38
00
Navrhujem zorganizovat nejake vikendove mtbiker stretko, niekde na chate pri lese. Tam by sme si mohli tieto veci pekne "vydiskutovat" :)

kkk55: a pred tym "opravit" prispevky :)
07.03.2012 - 18:26:48
00
neobhajujem toho psa Husáka až na to,že počas tvrdého Gottwaldovského stalinizmu sedel v base 50-60 keď ho tesne obišiel trest smrti no rozdiel od Klementisa.
Mám na mysli takých ako Biľak a spol a to,že sa sem dovážali bolševici z východu je proste realita keďže v buržoáznej Bratislave nemali koho.

gora ta gora Euskadi,aintza ta aintza,bere goiko Jaun Onari

Euskal Presoak Euskal Herrira

07.03.2012 - 18:27:15
00
Triki, nielen Pistu zaujima kto si, nepozna ta tu nikto z fora, dokonca ani Bratislavcania. Bud konecne chlap.
07.03.2012 - 19:02:31
00
lto napísal:
Secko kusok pod Zilinou je madar :rofl:

vsetko na juh od cervenej znacky Cesty hrdinov SNP su Madari :P
07.03.2012 - 19:16:28
00
katko :lol: :y:

zamykat nic .. je kosa vonku, jar sa odklada o tyzden :( .. v lese sa ale tazi stale viac a viac kazdym rokom :worried:

Children are afraid of the dark and adults are afraid of the light.

07.03.2012 - 19:18:31
00
ja ho poznam on je v pohode. :D
len internet je kur*a vecicka niekto to nema rad byt zverejneny.

iii ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ®

07.03.2012 - 19:20:51
00
katko: neviem neviem, na vychode to vedie dost juzne :D
07.03.2012 - 19:23:58
00
triki napísal:
Klementisa.

a to je KTO ??

že by tento ?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Clementis
len si pobratislavčil meno ?
aby bol IN už dávno pred "colombovou ženou" ?
07.03.2012 - 19:38:47
00
keyboard_arrow_up