V dňoch 13. – 16. 3. 2008 sa v priestoroch Incheba Expo Bratislava uskutočnia výstavy zamerané na aktívne využitie voľného času - výstavy Šport, Boatshow, Rybárstvo a Motocykel. V minulom roku mal tento projekt svoju premiéru a stretol sa s veľkým záujmom návštevníkov. Štvorlístok výstav si za štyri dni pozrelo vyše 30.000 návštevníkov. Pre veľký záujem našich návštevníkov o cyklistiku a všetko s ňou spojené sme sa rozhodli obohatiť tento štvorlístok výstav aj o výstavu nazvanú CykloShow.

tak vazeni...co si myslite o tejto vystave? ma to nejaky vyznam ci uz z pohladu navstevnika alebo obchodnika vystavovat modely 08 v tomto termine? ak ste uz boli, co si myslite o urovni tejto akcie?
16.11.2007 - 12:13:37
00
to bude takyyy trapas
16.11.2007 - 12:25:34
00
Pre laikov bude marcovy termin OK, predsa len je to este akurat pred sezonou.

Pre fajnsmekrov to uz je neskoro, ti vyberaju a kupuju uz teraz.
16.11.2007 - 13:11:57
00
to bude takyyy trapas

lol

matt: v podstate dve poznamky.
1: Uroven skor urcite nebude dobiehat Sport-life :(
2: Ti ktori sa vazne zaujimaju o 2008cky modely ich v tom case uz mat budu. Na druhej strane ti co si povedia ze hura idem si kupit bicykel a nie su este prilis bike positive (hobbici zaciatocnici napr?) tak urcite nebudu objednavat 2008cku bike v Oktobri/Novembri/Decembri a pre nich by ten termin mohol byt OK... Urcite by som vsak neocakaval masivny predaj High-Endovych bikov, ak tam nejake vobec budu. Aj ked tipci v zmysle "idem na tyzden na teambuilding potrebujem bicykel, hranica je 150k nieco mi predajte" sa mozno najdu. Tot moj absolutne laicky nazor na pohlad obchodu.
16.11.2007 - 13:13:36
00
tak tak, az tam niekto pridem, bude to laicka verejnost (na tom si zgustne hlavne kellys :roll: )
16.11.2007 - 13:34:52
00
ale asi sa na tie farebne kozy pojdem kuknut :twisted:
16.11.2007 - 13:38:48
00
no neviem, mal som taku hriesnu myslienku tam ist vystavovat ale asi som sa z toho vyspal...ked som zhrnul klady a zapory tak mi vyslo toto...

+ pridu si pozriet na vystavu biky hlavne ludia z okolia BA

- neskory termin ( z obchodneho hladiska uplne o nicom )
- myslim ze mala navstevnost
- nulovy sprievodny program ktory by prilakal viac ludi
- v termine uz dost nepravdepodobne zeby clovek nalomil dalsich obchodnikov na spolupracu...predsa len kazdy uz teraz vie co chce a bude predavat
- v tomto termine sa uz vacsina modelov 08 bude predavat v obchodoch minimalne 3 mesiace :roll:
- +bonus ked si precitate vystavovatelske podmienky ,tak mate pocit akoby ich pisal nejaky hrubokrky vymahac pohladavok :)

ak som na nieco zabudol, pripomente mi :idea:
16.11.2007 - 13:54:25
00
daj sem te podmienky ;)
16.11.2007 - 14:02:20
00
tam si snad ani prdnut nemozes...iba ak s pisomnym suhlasom...inak nejaku sankciu vymyslia :) ...

Prílohy:

Vseobecne podmienky.sk.pdf [58.17 KiB]

16.11.2007 - 14:13:39
00
Rozin čo iné čakáš no :D aj keď má S-Works Spejšla fulika
16.11.2007 - 14:15:17
00
Si myslim, ze ked tam nebudu 2 ale 4 kozate od kellysu tak to bude velmi rychlo dobiehat sportlife:)
16.11.2007 - 14:19:47
00
Zase na druhej strane, ak chces zviditelnit Lapierre na Slovensku, je to celkom dobra sanca. Este si velmi dobre pamatam, ako ste sa tu bavili o respo-vom biku a ja som si v duchu hovoril "Lapierre? To je co? :shock: ". A uz vobec ma nenapadlo, ze by som sa mal obezrat po nejakom biku od nich. No a nakoniec to dopadlo tak, ze uz sa neviem dockat kedy mi pride :D

Ucinnost takejto vystavy nedokazes nikdy presne vycislit, ale moze napomoct tomu, aby sa o Tvojej znacke zacalo hovorit. A ked sa hovori, tak sa aj predava, vid Kellys a ich cice :-)
16.11.2007 - 14:57:06
00
...lenze keby chcem vystavit vsetky modely bicyklov od oboch znaciek tak potrebujem taku vystavnu plochu ze Rozin si za to na party opat zavola nejaku elitu :) ...a ked zase niektore biky uprednostnim, tak to nebude dobre...to vies, ja nemam takych zakaznikov ako je Matavka :D ktory by to doniesli nazad
16.11.2007 - 15:14:01
00
Rozin čo iné čakáš no :D aj keď má S-Works Spejšla fulika


A aj toho maybach-a musi predsa z niecoho zaplatit 8)
16.11.2007 - 15:43:03
00
...lenze keby chcem vystavit vsetky modely bicyklov od oboch znaciek tak potrebujem taku vystavnu plochu ze Rozin si za to na party opat zavola nejaku elitu :) ...a ked zase niektore biky uprednostnim, tak to nebude dobre...to vies, ja nemam takych zakaznikov ako je Matavka :D ktory by to doniesli nazad


Chapem, len som tym chcel naznacit, ze mozes mat akokolvek dobry produkt, potrebujes k nemu aj dobry marketing, inak sa tazko presadzuje.

Mimochodom, za cenu nasej expozicie by si si aj dom postavil 8)
16.11.2007 - 16:43:41
00
keyboard_arrow_up