uf to tam mate pekneho magora :whew:
u nas je len jeden na cernachove, nastastie len zapratava :lol: :punch:
08.11.2010 - 20:35:02
00
asi bude treba napisat do novin nieco podobne na temu debilni chodci v lesoparku

large nikto z bajkerov nesmie klesnut na uroven pana Simana :!:
My tiez mame svoje skusenosti s chodcami a viem, ze vzdy idu roztahani na celu sirku cesty (mnohokrat i malo frekventovanej pre motorove vozidla) a nereaguju na zvukove znamenie cyklistu, pripadne sa roztiahnu este viac, alebo maju pusteneho psa a pod. Vzdy ked vidim takutu skupinu spomalim na krokovu rychlost a obidem ich po trave. Neriesim to uz, pretoze z pohladu chodca sa tazko na prechadzke porozpravaju, ked pojdu za sebou ako husky. Takze to roztahovanie akosi chapem a nezamyslam sa uz nad tym. Nikdy sa to nezmeni. Raz sa mi stalo, ze skupinka mala volne pobehujuceho psika, ktory sa rozbehol na moju nohu a ked som vypol nohu z pedalu a chcel ju zdvihnut hore (aby ma pes nekusol) uz bol vo vyskoku a nechtiac som ho kopol tretrou a zaskucal. No a to ste mali pocut tu sprsku vulgarizmov na moju adresu :o Ale, ze ich pes je nevychovany a zautocil to akoze nic? Odvtedy uz pesich neriesim :!: Povznesiem sa a radsej ich obidem!
08.11.2010 - 20:36:23
00
angel no pokial na nas nezautoci ..ale tu ide o to ze ako si mozu noviny taketo nieco dovolit zverejnit ...a ze sa chodci spravaju tak isto na cyklochodnikoch tu vobec nemusime rozoberat ;)
08.11.2010 - 20:40:16
00
large
uplne ta chapem. Ale chodec hodil po "zlych cyklistoch" kamenom a oni musia chlebom, pretoze len tak ukazeme, ze nie sme ti "zli".
Media by sa mali radsej venovat sireniu tolerancie, teda publikovat clanky, ktore podnecuju tolerantne spravanie sa chodcov k cyklistom a opacne, pripadne aj vodicom motorovych vozidiel.
08.11.2010 - 20:52:35
00
ale chlapci aké stiahnutie článku veď už som tu dávnejšie písal,že podaktorí jedinci facku máte u mňa odloženú za to vaše arogantné jazdenie po lese hlavne čo sa víkendov týkalo...spomeňte si,pretože tých ktorých sa to týka píšu aj sem...takže najprv začať od seba odporúčam.Ja sa niektorým chodcom ani nečudujem pretože niektorí máte v hlave viac testosterónu ako rozumu.
08.11.2010 - 21:03:47
00
Toto je nekonečná debata... Ale aj tak sa nájde veľa takých čo sa posunú s úsmevom, iba pekne poďakujem s úsmevom na tvári. Hlavne treba slušne a s pokojom. Priznám sa že aj ja niekedy idem rýchlejšie, ale pri chodcovi pribrzdím na jeho rýchlosť, ba až zastavím. Len je smutné že nadávajú nám cyklistom že jazdíme po chodníkoch, ale my nemozeme za to že naši milí ministri nerobia plnú štruktúru cyklo chodníkov. Niekedy sa neodvážim ísť po ceste medzi autami... Tak musím ísť po chodníku. Ale radšej si vždy kusnem do jazyka a pôjdem slušne na vzájomnú konverzáciu, ak jedinec nemám rovnaký záujem... usmejem, pozdravím a idem ďalej. Ale cestou s tréningu a na si dávam tú starosť upozorňovať ľudí že sú na cyklo chodníku...
________
EDIT:
Stačí si tento milí príspevok od pána XY založiť, ani si neuvedomil že si pripravil peknú pascu na seba. Ak sa niečo stane je to pekný dôkaz naňho...
08.11.2010 - 22:09:17
00
ale chlapci aké stiahnutie článku veď už som tu dávnejšie písal,že podaktorí jedinci facku máte u mňa odloženú za to vaše arogantné jazdenie po lese hlavne čo sa víkendov týkalo...spomeňte si,pretože tých ktorých sa to týka píšu aj sem...takže najprv začať od seba odporúčam.Ja sa niektorým chodcom ani nečudujem pretože niektorí máte v hlave viac testosterónu ako rozumu.

Triki, konečne normálny príspevok!
08.11.2010 - 22:41:47
00
tak dnes sa zapratavac cinil opat zelena naucna smerom do dubravky od svabskeho. a potom aj cervena medzi svabskym a vysielacom ..stretol som takeho dedka ci to spravil on ale neviem..
12.11.2010 - 18:24:05
00
A uz tu mame aj horiace auta s este smutnejsim obsahom :(
http://krimi.cas.sk/clanok/185130/obhoreny-mrtvy-clovek-z-devinskej-podla-pitvy-to-bol-muz.html
17.11.2010 - 20:50:29
00
Kokos, však to je na zelenej v poslednom úseku na plošinu nad Sandbergom! Ak dobre vidím. Tam ho museli pekne spustiť zhora, však je to tam dosť neprístupné.

EDIT: Tak som sa sekol, zelená ide dolu do DNV, žltá ide na plošinu.
17.11.2010 - 21:10:56
00
Stalo sa to približne tu na zelenej http://mapy.hiking.sk/?x=16.983082294466&y=48.196331432148

V nedeľu večer sme išli z Kobyly dole a potom smer T.sklo spolu s tmaxom. Toto auto tam asi zaparkovalo niekedy v noci/ráno? na pondelok.
Rozmýšľam odkiaľ sa tam dostalo, buď od T.skla alebo od Salesu. Neviem čo je pre tú fabiu, či čo to bolo, schodnejšie.

Nemohli to šmariť niekam do poľa, takto sa tam už bude človek báť po tme chodiť/jazdiť :(
18.11.2010 - 08:21:07
00
ja si myslim ze mozne to je len od technickeho .. a aj to je velmi obtiazne ... uz som tam videl auta na roznych miesta .. ale ze sa dostalo auto az tak ... to som celkom v soku
18.11.2010 - 08:23:33
00
A tak som dobre videl. :)

EDIT: Až teraz som si to celé prečítal a nejako nevidím súvislosť s opisovanou zelenou Fabiou a striebornou na fotke (ak to je F).
18.11.2010 - 08:49:13
00
..to pravdepodobne preto ze je obhorena z predu ;) (ako na tomto obrazku http://i.sme.sk/cdata/0/50/5068590/POZIARSTRED.jpg )


Naposledy upravil TOME dňa 18.11.2010 - 09:19:02, celkovo upravené 1 krát.

18.11.2010 - 09:16:12
00
Tu to bolo asi najlepšie zachytené http://televizia.joj.sk/tv-archiv/krimi-noviny/15-11-2010.html, skočiť asi na 6. minútu.
Zelená-biela neviem asi chyba?
Či to bolo od Technického alebo Salesu, muselo byť zaujímavé tade ísť...
Často sa v tej lokalite vyskytujem aj po tme, ale natrafiť na niečo také alebo ešte lepšie, keď sa to práve odohráva, neviem-neviem... :(

Aj keď stále mi nejde do hlavy, prečo si niekto dal tú namahu to šmariť tam aj s tou mŕtvolou. Veď je jasné, že tade chodia ľudia-značený chodník, kúsok od panelákov, za chvíľu to tam nájdu. Kľudne tam tých páchateľa/ov mohol niekto vyrušiť. Alebo to bola úmyselne vybraná lokalita ?
Citujem, údajne "hlavu mal na mieste spolujazdca a telo mu smerovalo cez predné sedadlá do zadnej časti auta" http://www.pluska.sk/slovensko/regiony/v-devinskej-novej-vsi-nasli-zhorene-telo.html :( :(
Dúfajme, že CSI Bratislava to vyrieši.
18.11.2010 - 09:16:56
00
keyboard_arrow_up