Zdravým, keďže je tu veľa ľudí, skoro všetci športovci, chcem sa spýtať či niekto máte skúsenosti s knihou Zázračné pH, napísal a výskum uskutočnil pár Youngovcov... A je to o tom že sa nestravujem správne a prečo máme choroby a čo vlastne choroba znamená. Ja som to začal čítať kvôli vážnej chorobe Kandida. Len je smutné že túto aj smrteľnú chorobu má skoro 50% obyvateľstva na slovensku. Aj ju lieča pomocou lekárov ale tý ju nechcú vyliečiť. Nemali by zisk, ale to je už o inom. Odporúčam túto knižku, nestojí tak veľa. A ak dodržíte čo je v nej písané tak sa váš výkon, výdrž na biku zlepší ;). A zároveň chcem zistiť či to už niekto pozná.

spomínaná knižka
01.10.2010 - 21:27:10
00
tak najprv sa chces spytat na skusenosti a potom ju odporucas?
01.10.2010 - 21:47:31
00
Tak teda zle som to formuloval, prepáčte, chcem vedieť vaše skúsenosti, ak teda máte, čo ale moc neočakávam. A ja ju osobne odporúčam ;) Tak to bolo myslené pardón! Ja skúsenosti mám, a mám aj pár známych takže ja mám s čoho odporúčať ;)
01.10.2010 - 21:59:40
00
.. kvôli vážnej chorobe Kandida. Len je smutné že túto aj smrteľnú chorobu má skoro 50% obyvateľstva na slovensku. Aj ju lieča pomocou lekárov ale tý ju nechcú vyliečiť. Nemali by zisk, ale to je už o inom.


prepáč, ale za toto :lol: dobre som sa pred spaním pobavil
01.10.2010 - 22:00:27
00
zachary ty uz ides spat??? a PH uz mas zmerane? :)
01.10.2010 - 22:04:35
00
ale môžme polemizovať, pH ktorej telesnej tekutiny/časti si to vlastne máme merať :P
01.10.2010 - 22:07:43
00
to nam musi ozrejmit MaRCy...ja tu dnes nie som za mudreho \o/
01.10.2010 - 22:11:15
00
rad by som bol keby sa vyjadri clovek co tomu rozumie (nejaky biochemik a pod) lebo mam pocit ze podobne zazracnych kniziek je v historii ludstva pozehnane, a vsetky velmi rychlo zapadli do zabudnutia. ludi ktori su zufali bud z nadvahy alebo choroby je vzdy dost a radi si precitaju o ZARUCENE zarucenom overenom a neviem co este postupe ako im bez namahy pomoct...
01.10.2010 - 22:12:38
00
fradog, zatiaľ ani ja, vyčkajme na Mercyho ;)

ale minimálne citácia, ktorú som vybral, patrí do sekcie vtipy

//edit: len jeden dovetok: ľudské telo je biochemicky stavané vysporiadať sa skôr s kyslým pH ako zásaditým .. resp. pre znalých problematiky, acidóza sa v tele kompenzuje oveľa lepšie, ako alkalóza
01.10.2010 - 22:14:23
00
ja predávam zázračné štuple do uší,ničia zlé mozgové bunky
http://www.usnestuple.sk
01.10.2010 - 22:31:38
00
tak to že sa nestravujeme zdravo je všetkým jasné a známe.. že výváženou stravou sa dá vela zmeniť a ovplyvniť tiež.. ale táto problematika sa nezmestí do jednej knižočky nech už stojí za ňou výskum akýkolvek..

ale náhodou s tým že farmaceutický biznis na luďoch zarába slušné prachy a alternatívnu medicínu (kam sa trochu radí špeci strava tiež) zavrhujú a očierňujú.. (je to niečo obdobné ako to že stále jazdíme na ropu)
02.10.2010 - 07:59:39
00
ale takto to bude vždy, pokiaľ budú všetci myslieť len na biznis a ako zarobiť o najviac ..

a treba oddeliť farmaceutický biznis od lekárov a klasickej medicíny a nie trepnúť, že lekári zámerne neliečia ľudí, len aby zarobili :!:

ďalší problém je, že nepoznáme všetky biochemické procesy ľudského tela, tobôž nie ich vzájomnú interakciu .. a to ešte nevravím o vplyve psychiky atď.. netvrdím že alternatívna medicína, fytofarmaká a podobné veci sú hovadina, ale momentálne je trend liečiť človeka syntetickými látkami, či sa nám to páči, alebo nie

osobne nemám problém vypiť bylinkový čaj, alebo výťažok z nejakej rastliny, pokiaľ budem vedieť, že obsahuje látku x, ktorá dokázateľne vplýva na orgán/metabolický proces y v takej miere, že v pohode nahradí nejaké syntetické liečivo
02.10.2010 - 08:46:57
00
liečenie už je prúser, doležitá je prevencia.. ak si ochorel tak je niekde chyba.. o to týmto šamanom zdravia ide.. napr. žrať megacéčko počas chrípky už nemá význam..
02.10.2010 - 09:00:34
00
neviem kam by som to zaradil, a ked je toto zivé tka to napíšem sem, bývam často chorý, kadeco som uz skusal, no teraz ma zaujima váš názor ci niekto máte skusenost zo Saunou s pohladu otuzovania, zlepsenia imunity a tak podobne. Cítal som vela pozitívneho na nete, tak chcem vediet ci niekto ma skusenost realnu.
02.10.2010 - 09:35:54
00
pH mocu si mozete merat pomocou lakmusovych papierikov vid http://www.kompava.sk/sk/acidofit.html 8)
02.10.2010 - 10:51:10
00
keyboard_arrow_up