to fradog: nad tym som sa zamyslal aj ja :D..som myslel ze som este rozospaty, ale vazne maju spravenu nedoveru ci co :@
18.02.2010 - 07:33:26
00
dalo sa to cakat, cesi v poslednej tretine zatiahli roletu na obranej modrej a slovaci sa mohli aj posrat
nevadi, turnaj ide dalej a na zaciatok to nebol zly vykon, len neviem preco prave my mame stale taku smolu na rozhodcov, minimalne ten posledny gol nemal byt
18.02.2010 - 08:16:06
00
Taky "suchy" komentar ako mali dnes pani na STV som uz dlho nepocul. Mozno keby sa trosku viac zapalili za nasu hru tak by sa to dalo aj pocuvat. Ale kedze mame Nastu, tak maju o com kecat ... asi tak.
A hokej sme nehrali zle, Cesi mali stastie.
18.02.2010 - 08:18:47
00
pred zacatim turnaja sme kazdy bozi den pocuvali v spravach kolko golov dali nasi v nhl, kazdy den niekto z nasich "rozhodol" zapas, ze mame najlepsich strelcov, brankarov. a pride prvy zapas repre na olymp a ti isty "usprhraci z nhl" sa nevedia ani dostat do tretiny, nieto este vystrelit poriadnu bombu na branu...

hm.. asi ked nejde o prachy nejde o nic.
18.02.2010 - 08:21:30
00
Taky "suchy" komentar ako mali dnes pani na STV som uz dlho nepocul

pocuvat ninaja je "zazitok"
inak cakal som, ze to bude horsie...
18.02.2010 - 08:23:09
00
Jedine český koment. "Vokoun je jako houbař, ktorý našel hříby a teď si je stráži na mítinke. Všechno polapí a nepustí". Videl som len 3.tretinu no mohol som kľudne spať. Zajtra to budú mať Rusi ľahšie ako s Lotyšmi.
18.02.2010 - 08:25:05
00
podľa mňa to bol výborný zápas, nič mu nechýbalo (ani povestné české štěstíčko), nasadenie na oboch stranách maximálne...obidva tímy si zaslúžia pochvalu, rozhodli dve chybičky, ale veď to je šport...inak michalko, nechápem tieto reči..."superhráči" nevedia vystreliť a podobne...čo ti ušiel tiket :lol:
18.02.2010 - 08:34:07
00
netipujem. len a trochu skre ze kazdy den v pravach pocuvame o vysledkoch z nhl a o tom ako su nasi najlepsi v nhl a khl, a ked pride skutocne na lamanie chleba tak nam je to ho..o platne. zrazu su to len priemerni hraci.
inac zapas nebol zly. to mas pravdu. mal nasadenie, rychlost. no ale kde boli goly (nase)?
18.02.2010 - 08:37:35
00
tvrdiť že naši hráči sú priemerní by som si v živote nedovolil, ale to je tvoj názor...čítal si noviny alebo počúval správy aj v iných krajinách? ja by som povedal, že to tak je v každej jednej...je to šport, vždy je len jeden víťaz a ostatní sú porazení...znamená to, že ostatní sú priemerní? nevedia vystreliť? asi ťažko...v Nagane nedali Rusi Čechom vo finále ani jeden gól => nevedia hrať hokej?
18.02.2010 - 08:46:41
00
Jedine český koment. "Vokoun je jako houbař, ktorý našel hříby a teď si je stráži na mítinke. Všechno polapí a nepustí". Videl som len 3.tretinu no mohol som kľudne spať. Zajtra to budú mať Rusi ľahšie ako s Lotyšmi.

Ja tiež zásadne pozerám hokej na českej televízii. A vlastne nie len hokej ale všetky športy, komentár majú ďaleko profesionálnejší a zaujímavejší. Jediná škoda, že Míra Bosák nekomentuje aj hokej :)
18.02.2010 - 08:51:33
00
:P
18.02.2010 - 09:02:18
00
Kolektivne sporty nesledujem, info o nich beriem, lebo vyhnut sa im neda. Zapas som nesledoval, ale za vysledok nasich chvalim. S Cechmi vieme zahrat aj ovela horsie.
18.02.2010 - 09:18:45
00
podľa mňa to bol výborný zápas, nič mu nechýbalo (ani povestné české štěstíčko)


alebo povestny utok :Jagr - Stesti - Nahoda 8)
18.02.2010 - 09:41:18
00
ja_michalko: problem bude tam ze je to kolektivny sport.. a ked s niekym hravas kazdu druhu noc tak sa poznate aj naslepo, vies co kedy kde.. ked sa polepi partia z hracov inych stylov chce to trochu viac casu.. pozri si u titulkov "rozhodol zapas" "dal gol" kolko z toho je s asistenciou a kolko vydareny najazd..
18.02.2010 - 09:41:42
00
ta stv "moj ty boze" pustit uputavku ce prestavku ze nam nevysiel zapas :fubar: , a ten Ninajov komentar ved by uspal aj hyperaktivne deti, a ked nas obranca vypichol puk Jagrovy a on zahlasil:"ŠKODA", neviem ci to nebola skryta reklama,
K zapasu klasicky zapas medzi CR-SR len skoda ze nam toho nepadlo viacej vokoun super vykon
18.02.2010 - 09:44:59
00
keyboard_arrow_up