Vidis Cervo? Takto sa zaliepaju oci :) :)
05.01.2021 - 13:59:21
00
Ako tak nad tym uvazujem, ten odkaz "naspat na zoznam" je v podstate zbytocny a duplicitny k tlacidlu prehliadaca "Spat".
05.01.2021 - 14:03:50
00
To hej, to suhlasim. A popravde, v dohladnej dobe by to aj malo byt prec, co pozeram nejake dalsie zmeny chystane do buducna. Takze debatu o nom mozme ukoncit, lebo sa vyriesi sama:)
05.01.2021 - 14:06:51
01
nedá sa niečo robiť s inzerátmi typu "cena dohodou" a zároveň predajca uvedie cenu 1€ ? Predajca by predsa mal vedieť, koľko za to chce dostať. Verím, že požadovaná suma je jeden zo základných faktorov, kvôli ktorým človek otvorí bazár. Viem, že sa to riešilo pár rokov dozadu, potom určitý čas boli takéto inzeráty premazané. Ak si dobre pamätám, tak to bola aj súčasť podmienok pridania nového inzerátu - stanoviť si požadovanú a adekvátnu cenu. Teraz to bohužiaľ pri pridávaní inzerátu nevidím.
Bolo by fajn dať na výber pri zadávaní ceny aj "zadarmo" , "dohodou" , "ponúknite".
Dík :)
18.01.2021 - 20:08:43
01
palikam v pravidlach to bolo do nedele a uz je to tam znova, diky za upozornenie. Viackrat sa tu riesilo ci sa ma povolit cena dohodou, ale doslo sa k tomu, ze to nie je vhodne. Je to bazar, na cene sa da vzdy dohodnut, ale kupujuci potrebuje mat aspon predstavu o cene.

Ak uvidite inzeraty so zavadzajucimi cenami, treba ich nahlasit. Alebo to kupit a trvat na tom, ze to ma predajca predat za euro. Podla zakona by mal.
18.01.2021 - 20:49:54
12
dík cervo za promptnú reakciu!
18.01.2021 - 20:56:53
00
cervo napísal:
palikam v pravidlach to bolo do nedele a uz je to tam znova, diky za upozornenie. Viackrat sa tu riesilo ci sa ma povolit cena dohodou, ale doslo sa k tomu, ze to nie je vhodne. Je to bazar, na cene sa da vzdy dohodnut, ale kupujuci potrebuje mat aspon predstavu o cene.

Ak uvidite inzeraty so zavadzajucimi cenami, treba ich nahlasit. Alebo to kupit a trvat na tom, ze to ma predajca predat za euro. Podla zakona by mal.


cervo, prosimta, mozes specifikovat podla akeho zakona? Na mysli mam sukromne osoby ktore predavaju ozaj veci z druhej ruky, nie firmy/zivnostnikov, ktori vyuzivaju bazar na podnikanie. Ja som bol v tom ze napr. predajna cena, to komu to ma predat tuna nie su absolutne nijak vymahatelne.
20.01.2021 - 08:54:19
02
Neviem aktualne najst ziadnu fundovanu pravnu analyzu tejto situacie a nie je to zrovna moja domena. Riesilo sa to ale v minulosti aj tu na fore, ide o podklad pre kupnopredajnu zmluvu a zavadzanie v cene je rovnake ako zavadzanie napr. o stave tovaru. Samozrejme sa da dohodnut na nizsej cene ako je inzerovana, ale inzerovanie za 1 euro a potom vyjednavanie o cene je minimalne neseriozne a preto aj nasimi pravidlami zakazane. To ci je uzavretie kupnopredajnej zmluvy pri fyzickej osobe za inzerovanych podmienok nejak vymahatelne neviem. V slovenskej praxi urcite nie. Kludne ma opravte/doplnte ak mate lepsie informacie.
20.01.2021 - 10:04:24
00
Tu je nejaká zrada :!: Mal som 2 obľúbené inzeráty. Jeden je už neaktuálny, predávajúci ho odstránil, tovar som kúpil (dá sa nájsť v jeho neaktuálnych inzerátoch). Stále mi ale svieti, že mám (2) obľúbené inzeráty, zobrazuje sa však (logicky) už len jeden.

Prílohy:

obl_inz.jpg
obl_inz.jpg 261.2 KiB thumb_up0thumb_down

27.01.2021 - 19:50:56
10
Jeden napad na zlepsenie. Dalo by sa do notifikacii zaclenit aj funkcia filtra. Npr. chcem notifikacie z HT bikov, ale len v cene do 1000E, alebo len 29" .... Filtrovanie funguje, tak ci by notifikacia nemohla prebenut filtrom, kym bude odoslana.
Dakujem
29.01.2021 - 15:14:21
03
cervo pls. nejake vyjadrenie k predchadzajucemu prispevku mozes dat? Ci ma notifikacia inzeratov podla filtrov aspon sancu dostat sa na dlhodoby DOTO list... Podla mna uzitocna ficura.
01.02.2021 - 18:24:25
03
:D
01.02.2021 - 18:49:29
01
plazzer napísal:
:D

Nechapem.
01.02.2021 - 20:30:49
00
Napad fajn, narocny na implementaciu, preto nebudem slubovat ci a kedy sa k takemu niecomu dostaneme. Ale zapiseme do TODO listu :)
01.02.2021 - 20:54:23
12
Ako v novom rozhrani vymazem fotku v inzerate a zmenim titulnu? Zatial som nato neprisiel, iOS. A za druhe, ked si zvolim oblubene musia sa stale zobrazovat kategorie bazaru? Myslim ze uplne zbytocne, akurat musim automaticky posuvat obrazovku.
01.02.2021 - 21:00:51
00
keyboard_arrow_up