Medzi inzerátmi ich už nemám. Ale na prvej stránke v náhľade ich stále vidno.
01.10.2015 - 11:09:29
00
Nastavil som si dvoch nepriateľov, ale Obľúbené inzeráty sú prázdne aj keď som tam mal kohokoľvek.
01.10.2015 - 11:31:03
00
SiD3: pridal si si konkretneho usera do nepriatelov cez ten link, co som sem dal? Na tom linku je textove pole, tam treba dat username a pridat ho, potom by sa nemali zobrazovat.

volodaj: aha, to musim dorobit (homepage stranky aj bazaru)

ptrstrelec: oblubene inzeraty su od tohto odlisne. V oblubenych inzeratoch najdes inzeraty, ktore si oznacil hviezdickou (pri kazdom inzerate ked na neho prejdes mysou je moznost ho oznacit hviezdickou). Funkcia 'nepriatelov' je o tom, ze sa ti v bazari nikde nezobrazia ich inzeraty.
01.10.2015 - 11:45:41
00
Ja to nespájam, rozumiem ako je to nastavené.
Ale teraz pred 15min som si zadal 2-och neoriateľov, a odvtedy mi nezobrazuje ŽIADNE hviezdičkované obľúbené inzeráty.
01.10.2015 - 11:55:15
00
Aha, pozriem na to.
01.10.2015 - 12:07:23
00
Je to opravene - inzeraty od nepriatelov sa uz nezobrazuju na homepage a v zozname novych inzeratov a oblubene inzeraty uz funguju opat.
01.10.2015 - 13:03:44
01
Paráda. Kuci je tam-tam. Lebo nič proti, ale toľko inzerátov dávať nie je normálne. Vďaka cervo.
01.10.2015 - 13:16:32
00
Cervo :) už je to vporiadku už sa mi nezobrazujú nechcené inzeráty.. a áno robil som to cez ten link ktorý si sem postol.. Takže veľká vďaka.. :)
01.10.2015 - 13:21:21
00
Cervo, ja mam taky mentalny problem kupovat na bazari, aby som nepodporoval zlodejov. Keď vidím niektorých, čo majú na predaj n rámov a každý týždeň iné komponenty, neviem, čo si mám veľmi o tom myslieť.
Napadli ma 2 veci, čo by mohli pomôcť a trochu odfiltrovať takýchto priekupníkov.
1. vyžadovať pri ráme s cenou nad 100 eur a vidle nad 50 eur medzi fotkami aj fotku výrobného čísla. Každý kto chce, si môže výrobné číslo overiť v databázach.
2. uchovávať viditeľné staršie inzeráty cca pol roka dozadu. Graficky odlíšené napr. v stave "neaktívne/predané", prístupné v histórii. Takto by som si vedel pozrieť históriu predajcu a videl, či niekto predáva iba svoje staršie biky a nepotrebné komponenty, alebo má z toho živnosť.

Vďaka.
28.10.2015 - 23:18:17
00
will, dobre napady a budeme implementovat. Mame rozrobene tagovanie / filtrovanie kategorii podla cyklobazar.cz a stare inzeraty uchovavame a budeme ich v rozumnom formate zobrazovat (ale neveril by si ako casto je problem ze sa na ne ludia ozyvaju aj ked je tam velkym cervenym napisane, ze boli zmazane).
28.10.2015 - 23:32:18
00
Vdaka !
28.10.2015 - 23:42:17
00
Pri zadavani inzeratov nejde zadat cenu 0 EUR, ani 0,01 EUR. Nieco by sa s tym malo robit, pre pripady, ze chce niekto nieco darovat. Napriklad ja. :-)

Druha vec, ktora sa tu uz preberala davnejsie (nechce sa mi hladat), uvadzanie ceny 1 EUR pri polozkach, ktore maju viacnasobne vyssiu cenu. Mozno sa v tomto pripade inzerujuci nechali inspirovat piesnou od Petra Nagya, alebo len chcel naznacit, ze veeeelmi lacno, pripadne za facku. Mozu sa postavit do rady na prefackanie. Cena vypisana v inzerate je urcitym sposobom zavazna, preto by takychto inzerentov mal poucit Boo_boo z pravneho hladiska. Mozno sa mylim, v tom pripade sa necham poucit aj ja.

Dalsi dilettant:
http://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo-pulzmetre-a-computery/249109/garmin.html
Na obrazku su spolu snimace rychlosti a kadencie, takisto v texte, cena uvadzana je 30 EUR. Ale on to myslel jednotlivo!
Tak napis, ako si to myslel!... Okrem toho, uroven komunikacie 5rocneho skolkara...
03.11.2015 - 18:26:56
00
ReHMn napísal:
Pri zadavani inzeratov nejde zadat cenu 0 EUR, ani 0,01 EUR. Nieco by sa s tym malo robit, pre pripady, ze chce niekto nieco darovat. Napriklad ja. :-)

Druha vec, ktora sa tu uz preberala davnejsie (nechce sa mi hladat), uvadzanie ceny 1 EUR pri polozkach, ktore maju viacnasobne vyssiu cenu. Mozno sa v tomto pripade inzerujuci nechali inspirovat piesnou od Petra Nagya, alebo len chcel naznacit, ze veeeelmi lacno, pripadne za facku. Mozu sa postavit do rady na prefackanie. Cena vypisana v inzerate je urcitym sposobom zavazna, preto by takychto inzerentov mal poucit Boo_boo z pravneho hladiska. Mozno sa mylim, v tom pripade sa necham poucit aj ja.

Dalsi dilettant:
http://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo-pulzmetre-a-computery/249109/garmin.html
Na obrazku su spolu snimace rychlosti a kadencie, takisto v texte, cena uvadzana je 30 EUR. Ale on to myslel jednotlivo!
Tak napis, ako si to myslel!... Okrem toho, uroven komunikacie 5rocneho skolkara...


Diky za pripomienky, vieme, že v bazári to nie je vždy ideálne, premýšľame už dlhšie nad určitými zmenami, ktoré by obmedzili nežiadúce elementy/individuá na bazári. Cez zimu by ste sa mohli dočkať istých zmien smerom k lepšiemu.
Čo sa darovania týka, to je myslím detail, ktorý nie je nejak extra podstatný, posuniem ale kolegovcom na zváženie :)
S tým uvádzaním ceny to ale záväzné nie je, právne nie je postihnuteľná fyzická osoba za to, že napíše inú cenu ako reálne požaduje. Cena je záväzná až v momente ako sa dohodnete (zas ale záleží na forme, akou kúpnu zmluvu uzatvoríte a bude to následne dokázateľné).
03.11.2015 - 19:01:50
00
mne niekedy ta cenovka 1euro pripada na drahsich veciach ,ako keby chcel dotycny vyvolat drazbu -kto da viac ...nevie co za to pytat ,ale chce co najviac dostat... ;)
04.11.2015 - 10:24:26
00
to 1 euro je tam preto, ze cenu chce dat predajca DOHODOU, no tato moznost tam ako si chyba, repsektive nieje mozne dat nulovu cenu a bez toho, aby tam dal aspon 1 euro, sa inzerat neda pridat.
treba citat aj text inzeratu, nepozerat vzdy len na uvedenu cenu...
04.11.2015 - 11:00:19
00
keyboard_arrow_up