MTBiker.sk hľadá redaktorov a fotografov pre túto bikovú sezónu.

Popis našej aktuálnej redakcie je na http://www.mtbiker.sk/o_nas - kde nájdete aj veľmi stručný popis práce redaktorov a fotografov.

Ak by ste mali záujem, dajte mi vedieť. Ak jazdíte preteky, je to zaujímavý spôsob ako jazdiť zadarmo / troška si privyrobiť a šplhnúť si v komunite (každý uznáva Latanku, no nie?). Takisto, ak máte nejaký voľný čas a viete písať - píšte články pre nás a privyrobte si niečo na nové gumy či piatkové záťahy.

Ak si pri pohľade na rootove fotky hovoríte, že by ste to nafotili lepšie - sem sa! Foťte pre MTBiker.sk a potešte stovky bikerov, ktorí sa nájdu na fotkách z pretekov - a niečo si pri tom zarobte.

Redaktor ani fotograf nie je full-time práca a za zárobok si nekúpite nového Ellswortha. Ale budete robiť niečo, čo vás baví a výsledok vašej práce bude okamžite viditeľný tisíckam bikerov na MTBiker.sk!

Ak potrebujete viac informácii, zvažujete, alebo viete o niekom, kto by mal záujem, viete ako ma kontaktovať.

A na podobnú nótu: ak máte nadštandardné vzťahy s firmou, ktorá by mohla mať záujem o reklamu na MTBiker.sk a presvedčíte ju, aby reklamu objednala, MTBiker.sk ponúka 10% províziu.
10.02.2011 - 20:13:05
00
fotim s canon 400d, objektivy EF50/1.4 EF100/2.8macro EF17-40/4 EF70-200/4 nejake filtre, stativ, blesk a rad fotim sport a sportove akcie, mohol by som to skusit a ak sa vam budu niektore moje zabery pozdavat...

Tiez jazdim rekreacne na GT FORCE 2.0 2010

Ak by ste chceli vidiet nejake ukazky fotiek alebo mali nejake otazky..., uvidime sa na kamziku.
12.02.2011 - 12:25:09
00
Ja by som skúsil ;)
Mám Nikon D70, objektív Nikkor 18-70mm f/3.5-4.5G ED-IF AF-S DX Zoom, statív a filtre, no a momentálne zvažujem nákup nejakého teleobjektívu.
Netvrdím že som nejaký expert fotograf čo sa narodil so zrkadlovkou v ruke, ale foteniu sa venujem približne 6 rokov, takže trocha skúseností a praxe by sa hádam našlo.

Niečo na ukážku: http://www.flickr.com/photos/59549428@N05/with/5451290038/

Cyklistiku mám ako hobby, ako spôsob odreagovania sa a vyvetrania hlavy, takisto aj fotenie.


Naposledy upravil Sir_Cayman dňa 16.02.2011 - 20:35:15, celkovo upravené 1 krát.

16.02.2011 - 16:56:24
00
Fotit neviem, ale rád by som písal.

Skúsim nejaké tie reportíky, insighty a tak.

Dúfam že sa to ujme :nod:
16.02.2011 - 17:49:16
00
keyboard_arrow_up