uz by ste mohli zapracovat automaticke pouzitie kuponu pri vytvoreni objednavky ... odkedy ho mam tak som urobil dve objednavky a vzdy zabudnem, kedze to nikde na cerveno nezasvieti ...

EDIT: teraz este pozeram, ze ten kupon za reklamovanu vratku je casovo limitovany, to je aky ulet ? Ze pri reklamacii som preferoval vratenie penazi a dostal som kupon som neriesil, pretoze nakupujem pomerne casto a hlavne, nebol som si vedomy casoveho obmedzenia ...
24.03.2021 - 11:31:16
00
Bude nejaky problem s touto polozkou, pridam si ju do wishlistu, pocet sa mi zmeni ale ked sa don pozrem realne tam neni. Zaroven by som sa pripomenul ze mi nefunguju notifikacie na zmenu stavu a ceny vo wishliste.
Dakujem :-)
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/prislusenstvo/nalepky-ostatne/newmen-adapter-torque-cap-pre-vidlice-rock-shox.html
24.03.2021 - 13:37:42
00
Jaiub - predpokladam, ze nenastala ziadna zmena pri Tvojich produktoch vo wishliste a preto si nebol notifikovany zatial. Na ten produkt sa pozriem, preco ho neprida.
24.03.2021 - 13:48:26
00
Urcite nastala, mam tam podaktore veci viac mesiacov a viackrat sa zmenil stav a nikdy nic. Aj dnes zrovna nastala zmena a taktiez nic. Mail mam vypnuty, skusim aspon ten zapnut.
24.03.2021 - 13:51:06
00
Ani mne to nejde pridat, vypise, ze pridal a nist :D/ale nechcem to :lol:/ .. a tiez som mal par veci, kde sa zmenila cena a notifikacia neprisla. /nevadi mi, ledaze by zlacnela o 50% :lol:/
24.03.2021 - 13:59:32
00
ivast to obmedzenie platnosti kuponu je len systemove / uctovne nastavenie, je to trocha nestastne, ale musi to tak byt. Nikdy sa nestalo, ze by sme kupon za vratku / preplatok neuznali aj po datume platnosti, vzdy to predlzime ak sa to nepouzije. Robi sa na redesigne shopu, to upozornenie, ze mas nevyuzite kupony by sa tam malo objavit. No a napisal si nam, ze preferujes vratenie penazi *alebo* kupon - tak to u nas zobrali, ze je to jedno a pre nas je kupon procesne ovela jednoduchsie spravit ako vratenie. Ak to chces zmenit, nie je problem, kupon sa zrusi, peniaze sa vratia.

A co sa tyka notifikacii - pozrieme to, ale robila sa nedavno zmena, ze sa notifikacia o nizsej cene posle len ak sa znizila voci stavu, kedy ste ho pridavali do wishlistu. Ale znie to tak, ze je tam nejaky problem ak chodia emaily a nie notifikacie...
24.03.2021 - 14:12:58
00
Nie, neni to tak zeby emaily chodili a notifikacie nie. Odkedy funguje wishlist, tak mam email vypnuty a notifikacie zapnute, ale nikdy mi notifikacia neprisla. Nikdy som si to nejak neuvedomil, az teraz ked sa to tu spomenulo. Teraz som len pisal ze skusim aj mail zapnut ci bude aspon ten chodit. A mozno mam nejake notifikacie vypnute v nastaveniach a tam sa to bije s nastavenim co je priamo vo wishliste :?:
24.03.2021 - 14:19:23
00
Jaiub mal si pravdu, bolo to stare nastavenie notifikacii, ktore to blokovalo. Notifikacie sa posielali, ale nezobrazovali. Uz sa budu,
24.03.2021 - 14:37:06
11
Uz mi naskakali :lol: .. ajaj, teraz budem snorit po eshope ? :D .. vyzera to dobre :), vdaka.
25.03.2021 - 09:00:08
00
cervo koľkokrát sa treba posťažovať aby to fungovalo aj mne? 🤷‍♂️
25.03.2021 - 23:32:14
00
cisty a pozrel si sa do notifikacii ci tam nieco nepribudlo? Ked som to opravoval tak ten fix sa tykal vsetkych co to mali vypnute.
26.03.2021 - 11:45:50
00
Myslíš, že by som pindal bez overenia? ? Kontrolujem stále, aj čítam keď opravujete a nič. Naposledy vo wishliste radenie 8s nedostupné. Pozriem večer a skladom 1 ks, notifikácia žiadna.

Edit: na radenie ma neupozornilo, ale v histórii vidím úpravy cien a zmenu dostupnosti pri niektorých veciach. Vyzerá to ako spätne pridané. Nesvietilo mi to ani raz ako novinka. Jediné čo mi ukáže je páčik a pridanie výjazdu.

Prílohy:

Screenshot_2021-03-26-12-49-56-532_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-03-26-12-49-56-532_com.android.chrome.jpg 280.33 KiB thumb_up0thumb_down

26.03.2021 - 12:48:49
00
Ale vsak to je ono. Som aj pisal, ze notifikacie sa posielali, ale nezobrazovali ludom, co mali historicky nastavane, aby sa im nezobrazovali tieto typy notifikacii. Cize ked som to upravil, notifikacie neprisli nanovo, ale zobrazili sa. Kedze si medzitym uz notifikacie cital, nesvietili ako neprecitane.
26.03.2021 - 13:52:52
00
Len navrh na upravu:

Siel som do sekcie Tmely a lepidla (https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/tmely-lepidla) a rozbalil si filter vyrobcov, ze si vyfiltrujem znacku Joes. Ale nie je v zoznane vyrobcov. Ked som si do vyhladavania zadal Joes, tak mi ich produkty najde aj ked su nedostupne: https://www.mtbiker.sk/shop/hladaj.html?s=joes

Zda sa mi, ze sa to uz riesilo v minulosti, ale nepamätam si zdovodnenie, preco sa nedostupne produkty nezobrazuju v ponuke. Pride mi to nelogicke, lebo tym padom ak clovek nepouzije vyhladavanie ani nezisti, ze take nieco v ponuke je, len aktualne sa to neda dat do kosika. Ale aspon by sa to dalo pridat do wishlistu na neskor a potom by prisla notifikacia, ze uz to je dostupne.

Podla mna je logickejsie riesenie neskryvat ziadne produkty. Ked mam vo filtri "Zobrazit tovar" zvolenu moznost "vsetok", tak proste nepredpokladam, ze nedostupne produkty mam skryte. Kto nechce vidiet nedostupne produkty, ten si predsa vie v tom filtri zvolit tie ostatne moznosti.
26.03.2021 - 14:15:10
01
Nie su tam dvoje typy nedostupnych ? Take co su momentalne nedostupne ale mozno budu dostupne a take, co uz nebudu vobec nikdy?
26.03.2021 - 14:18:36
00
keyboard_arrow_up