o tyzden pride urcite niekto, kto bude mat 6MB gpx-ko :)

Bruco napísal:
Tiez to beriem ako isty ukazovatel kvality prispevku.

to ze s autorom niekto nesuhlasi nemusi znamenat nekvalitu, ale iba vyjadrenie nazoru (na zaklade inych skusenosti napr.)
na inych forach som sa stretol s textom suhlasim / nesuhlasim - bolo to jasnejsie ...
16.02.2017 - 15:45:20
00
neda sa zmenit ? ze ked pisem text do prispevku a dam tam zopar odrazok, potom ho odoslem a prispevok je poprehadzovany .... riadky, odrazky su pokope atd
02.03.2017 - 01:03:31
00
Urcite to samo nespaja riadky a uz vobec nic neprehadzuje. Nieco robis uplne zle.

Mozes pisat do samostatnych riadkov
a nic sa nespoji dokopy.
Uz veris? :-)
--- a na odsadenie riadkov mozes pouzit napr. 1-2-3 pomlcky a pod.

System automaticky odstranuje len viac ako jednu medzeru. Tzn. aj ked v texte spravis medzi dvoma slovami 10 medzier, tak po odoslani sa 9 "skryje" a viditelna zostane len jedna. Cize musis davat podciarkovniky alebo ine viditelne znaky aby sa Ti zachovalo ______ odsadenie o X znakov.
02.03.2017 - 10:31:47
00
možno myslel
-rýchlu
- odpoveď
- lebo
tá sa občas správa neštandardne..

edit: tak nie, aj tá funguje normálne :)
02.03.2017 - 11:05:55
00
- ano
- ked to
- pises
- tu do okna....
ale ked si otvoris odpovedat v teme a v tom okne si nahadzes odrazky tak ked to odosles sa to pospaja....
02.03.2017 - 11:31:06
00
Tak schvalne som klikol na "Odpovedat v teme" a az tam zacal pisat tento text.

Nic sa nepospaja.
Uz to pochop.
Chyba je medzi klavesnicou a stolickou. ;-)
02.03.2017 - 11:32:36
02
ked uz vam ta slecna kontroluje obchod a tipujem ze asi aj bazar preco sa nevenuje aj tymto inzeratom a duplicitnym profilom? post1213934.html#p1213934 nejak som tomu nevenoval pozornost som myslel ze ste to vyriesili no skaredo povedane ..ebete nato
resp. preco neist cestou ako napr. http://bikemarkt.mtb-news.de/ a platit za to ak chcem kupovat. resp. predavat
02.03.2017 - 16:24:12
00
petrik slecna (uz pani) nema kapacitu aby prechadzala vsetkymi temami na fore, takze sa venuje tomu, na co je upozornena. Pri inzerate je tlacitko nahlasit inzerat a tym sa venuje. Ak ju chcete na nieco specificky upozornit, staci ju tagnut weja146 a uvidi to.

Edit: weja146 pri vsetkej snahe nebude vediet rozoznat podla inzeratu fake od ne-fake, to vedia s urcitostou povedat asi len ludia co ten produkt mali v rukach. Navyse je otazne, ci by sme mali mazat produkty, ktore mozu byt fake, ale nevieme to 100%. Je to tazke dokazat. Popravde tlak komunity (komentare, hodnotenie) je efektivnejsi nastroj ako ban a mazanie.

Cesta bikemarkt - pouvazujeme, skusali sme formu rocnej podpory, ktora davala lepsie moznosti zadavania a topovania inzeratov, velky ohlas nemala.
02.03.2017 - 17:15:12
01
ok ja chapem ze weja je len "panacik" robiaci svoju "robotu" a ako pises nemozeme od nej chciet aby vedela rozoznat veci ktore neviem rozoznat na prvy pohlad ani ja.. skor som narazal ak je to smelinar ktory ma viac kont.
Axel by nam mohol vysvetlit ako prisiel nato ze je to jeden a ten isty predajca.. resp. ja viem ze je to predom prehrany boj asi.
02.03.2017 - 17:26:49
00
Úplne jednoducho, ten smelinar je známa firma. Má tu 3 aktívne konta a tuším aj nejaké neaktivne. Ako som na neho prišiel? Zadal som do vyhľadávača rxxxl a vyplulo mi 20 inzerátov s rovnakou fotkou pod troma menami. Dobre, takže ak je teraz na toho smelinara predávajúceho fejky pod duplicitnymi kontami poukazane, bude sa nejako riešiť? Zmazu sa mu dve konta a k tretiemu pribudne popis, ze je to nedoveeyhodny používateľ vytvarajuci falošné profily?
02.03.2017 - 17:35:25
01
tak asi to bude ten isty ktoremu sme sa tak usilovne snazili vysvetlit ze predava fejk,, uz si ho pamatam.. pardon ze predava nie original. tak neviem pochopil som to teda tak ze je to na nas uzivateloch proste pisat do komentov a pritvrdzovat. nechcem hovorit ze weja sa napr. k tomu nema ale mozno to robi len vo volnom case. a nebude snorit po bazare ze kto co predava z kolkych kont
02.03.2017 - 17:45:38
00
Ahojte, dotyčný už dostal ban na všetky tri kontá, vďaka za upozornenie
02.03.2017 - 18:31:24
04
ok, nabuduce weju otagujem, ked narazim na dalsich spekulantov.
A ano, je to presne on. Co najprv predaval originaly, potom zmazal vsetky inzeraty a nahodil nanovo a tvrdil, ze on uz nikde nepise, ze je to original, tak ze potom je uz vsetko v poriadku :-)
Ale treba ho polutovat, uz 10 mesiacov sa snazi predat tie akoze 4 kosiky a stale sa mu to nepodarilo... Chudak dookola si vytvara konta, dookola maze a znova pridava inzeraty a furt sa nedari (aspon teda dufam, ze mu tie fejky nikto nekupuje)

PS: nejdem citat 250 stran fora, ale riesilo sa tu priradenie statusu "overeny mobilny telefon", pripadne "overena adresa" (v pripade ze bude mat uzivatel prevzate objednavky z eshopu)? Alebo nieco ako priradenie statusu "overena osoba", ak napriklad 10 uzivatelov s poctom prispevkov vyssim ako 100 oznaci daneho cloveka, ze ho osobne pozna...
02.03.2017 - 18:35:33
01
bohuzial niekto to kupil. Pisal mi jeden chalan (nepraje si byt tagovany ani menovany) ze to bohuzial od neho kupil a okaslal sa. Neviem ci tu mozem zverejnit SS medzi nami, zatial bez suhlasu nie, ak sa chce vyjadrit tak urcite napise


Naposledy upravil scarinko dňa 02.03.2017 - 19:57:38, celkovo upravené 1 krát.

02.03.2017 - 19:00:43
00
Zverejni čo môžeš nech si ľudia dávajú pozor..ten hajzlík už určite pracuje na nových kontách a svojom biznise.
02.03.2017 - 19:22:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up