Je to ok :-)

Prílohy:

Screenshot_2020-10-02-16-00-23.png
Screenshot_2020-10-02-16-00-23.png 100.42 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2020 - 16:01:17
00
Ktore problemy?
Toto nie je opravene https://www.mtbiker.sk/forum/post1644647.html#p1644647
Skusal som aj novy upload prilohy.
02.10.2020 - 16:08:17
00
Vsetky ostatne a uz aj ten s PDF prilohou v prispevku.
02.10.2020 - 16:12:42
02
Potvrdzujem funkcnost. Aj tych starsich.
https://www.mtbiker.sk/forum/post1644476.html#p1644476
02.10.2020 - 16:20:05
00
Ked uz admin zmaze uzivatelovi prispevok, potesila by info, ze preco, nakolko nas este evolucia neobdarila schopnostou telepatie :-)
06.10.2020 - 12:10:11
04
To by bola strata casu. U nas na superfore sme tiez neupozornovali, Iba ked sme presunuli aby pokracovali v tej teme, alebo sme temu zamkli ak sa opakovala a dali sme odkaz na nejaku.
Uprava casti prispevku sa riesilo zelenym textom kurzivou priamo na koniec prispevku ze kto a preco upravil. Upravovali sa nazvy tem.
Tam sa riesila kazda drobnost vo vlastne teme a boli navrchu pripnute rozcestniky s odkazmi, na kazdu suciastku zvlast.
To ze mi admin zmaze prispevok, zistim, ked si dam zobrazit vlasne prispevky a zistim tak ze bol aj presunuty. Ak som nieco porusil, tak musim pocitat s tym ze to bude zmazane.
Ak rovnaky prispevok nezmaze inemu, tak si ho nevsimol, alebo ho mozes nahlasit. A plati co rozhodne admin. Ak rozhodne zle a budu mu utekat z fora ludia, je to jeho rozhodnutie. On je zodpovedny.
Na superfore boli medzi prispevkami reklamy ako prispevok a zili s co najvacsej citanosti. Je to ich strategia ako to vedu. Aj ked tam boli reklamy (jedna na strane s 15 prispevkami), nikto z fora neodisiel, ale tam bolo 6 moderatorov, ktory denne zmoderovali 30 prispevkov a odborne temy boli super tehnicka poradna a o blbostiach sa bavilo na superpokeci, kde tiez nesmeli byt nadavky.
Tu su moderatori cyklisti a nie ako na pc fore taki co maju otvorenych viac okien a popri praci 16 hodin denne moderovali, upravovali takmer kazdy nazov temy, robili rozcestniky.a dohadovali sa v skrytych temach alebo ICQ.
Cele superforum malo aj 30 modov, adminov a superadminov.
A uzivatelia mali uzvatel, mierne pokrocily, pokrocily, maniak, moderator, vip uzivatel. Ja som si presiel okrem admina vsetkymi.
Ked odpovedal pokrocily, co musel nazbierat 1000 prispevkov, ktore mali hodnotu po rozhodnuti spolku modov, tak zaciatocnik vedel ze sa moze na odpoved spolahnut.

Upozornovalo sa len ked niekomu udelili ban, aby sa mohol pripadne odvolat na vyssiu instanciu.
a dostal do profilu hodnost docasny alebo trvaly ban.
06.10.2020 - 12:46:13
00
Vuk tl;dr ;-)
06.10.2020 - 13:06:02
00
Vuk by si sa mohol na to superforum aj vratit :) Superuzivatelia patria tam.
Toto forum byvalo aj bez spominanych veci a hordy adminov v pohode. Aktualne sa ale niektorym jedincom (najma teda jednemu, ktoreho nebudem menovat) uspesne dari jeho uroven znizovat.
06.10.2020 - 13:15:24
08
Zlatý Feďo.
06.10.2020 - 13:49:43
01
Ked ma niekto iny nazor, to na ban nieje. Len nesmie sa bavit v mtb teme o cestakoch, pridat len tl;dr ;-), to sa poklada za priepvok bez informacne hodnoty na povodnu otazku, ked na jednu otazku prubudne od 5 ludi len smajlik.
Toto je skor ako garaz autorevue kde vsetky nove otazky pribudali ako rychlodotazy do jednej temy a ludia pisali cez seba na rozne otazky a chdakovy zaciatocnikovy nikto neodpovedal.
Niektori sa spytaju znovu, dalsi siel prec. Dlhe prispevky nemozu vadit, to za pol sekundy prerolujem.
Tak to necitajte ak sa vam nechce.
Na garazi ktosi o mne s nazorom ako mate vy napisal, ze ci chcem z toho spravit technicku poradnu. Ze pre nich je lepsi pokec medzi svojimi, ktorych poznaju, ze novi tam aj tak moc nechodia, ked ano tak poradia, aj ked sa ten problem uz neda dohladat pre dalsieho a ak by bolo vsetko uhladne roztriedene a zodpovedane, uz by nikto nepisal, len cital. Ak by nic nepribudalo, uz by ani necitali.

Clovek co ma rozum, ked raz odpovie vyplakavacovi, a nepadne to na urodnu podu, uz mu znovu neodpise.
Ak ma dalsie argumenty, tak moze. Aj sud obnovuje pripad, ak sa najdu dalsie dokazy.
Moderator tu kedysi sam povedal, ze na vojnu musia byt viaceri.
06.10.2020 - 13:50:43
00
Vuk
Iny nazor urcite nie je dovod na ban, aj technicke diskusie tu na fore nie su problem. Tiez nemam dojem, ze by to tu bol uzatvoreny diskusny klub vyvolenych, aj ked obcas mozno niektory "veteran" reaguje neprimerane.
Problem mam s tvojimi prispevkami - dokola sa opakujuce filozoficke slohy, vacsina bez informacnej hodnoty. Napr. tema Decathlon :tmi:
Bohuzial vyplakavac nema tolko rozumu, aby si to uvedomil a zmenil sposob komunikacie. Aj ked mu to uz mnohi, viac ci menej otvorene/slusne naznacovali a tusim aj ban dostal.
OK, ja sa prisposobim, ides do blokovanych. Si prvy za tie roky, co sa mu to podarilo.

Aby sme sa drzali temy:
cervo neplanujes publikovat nejaky rebricek top blokovanych pouzivatelov ostatnymi pouzivatelmi? Urovni fora by IMHO prospelo davat docasny ban takym, ktori by v statistike vyrazne dominovali na poprednych miestach.
Sranda bude, ked vo vysledku dostanem ban ja, ale risknem to :)
06.10.2020 - 15:33:48
617
Palo TT neviem ci takato "tabula hanby" je idealny nastroj. Ban by sa mal davat za porusovanie pravidiel (kde mimo ineho je aj bod 8. Príspevok je off-topic a obťažuje členov komunity) a takyto "rebricek", spolu s rebrickom poctu prispevkov schovanych hodnotenim komunity, je urcitym pomocnym nastrojom na vyhodnotenie ako uzivatela vnima komunita. Ale myslim, ze by to nemalo byt verejne.

Kazdopadne, 3 aktivni foristi, ktori su v popredi tychto "rebrickov" (oni asi budu vediet kto su), by si naozaj mohli uvedomit, ze ich prispevky velku vacsinu foristov obtazuju (a davaju im to aj explicitne najavo) a ak nezmenia svoje sposoby, ten ban aj dostanu.
06.10.2020 - 17:27:45
00
adop a ci_cky dostali ban len za to ze sa znepacili istej casti fora, adop pisal k veci aj ked svojsky a ci_cky si zila v teme o behani +tak 2-3 dalsie zriedkavo. Henta rakovina sa rozliezla po temach ako no... rakovina a zasiera ich siahodlhymi bludami o nicom. Akoze wtf?
06.10.2020 - 17:29:33
02
Nevidim dovod, preco by "tabula hanby" (udaje uvedene dolu) nemohla byt verejna. To by uplne stacilo.
User ; pocet blokovani u ostatnych userov ; pocet negativnych hodnoteni (pripadne aj podla typu hodnotenia)
Bezny/novy clen by tak rychlo ziskal prehlad, koho nazory "brat s rezervou" a dotknuti, co im chyba sebareflexia by sa mozno uvedomili. Teraz o tom, vzhladom na ich sposob uvazovania, mozno ani netusia.
Pripadny ban je len nadstavba, na uvod to riesit ani netreba.
06.10.2020 - 17:48:51
03
Len doplnim, ze tie udaje z tabulky hanby alebo aj tabulky slavy (celkovy pocet srdiecok a pacikov) by stacilo pridat pouzivatelovi do profilu a pripadne doplnit moznost volitelneho stlpcu/stlpcov (aj so sortovanim) do tabulky v sekcii Bikeri.
06.10.2020 - 20:14:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up