Ok, džízs, beriem na vedomie, že nazývanie členov fóra bláznami, je vlastne uznanie. Ty blázon :rofl:.
24.03.2021 - 01:57:01
00
S tvojim nickom by si to mal brat ako uznanie :-)
24.03.2021 - 07:40:53
02
CraObs napísal:
A bol to niekto iny ci tiez tento isty?

Iny to bol, vlastne mne sa nezdalo to, ze ako keby inzerat nezmizol, ale Mondzo dohladal ten, na ktory sa to vztahovalo, ty ked na ten inzerat kliknes, je uz zmazany ?

exot napísal:
Ok, džízs, beriem na vedomie, že nazývanie členov fóra bláznami, je vlastne uznanie. Ty blázon :rofl:.

vsak v normalnej komuniakcii to tak je, ale matne si spominam, ty zijes v Anglicku, nie ? Neviem, ci to mas takto zafixovane, to by mohol byt potom "rasovy" rozdiel :rofl: :rofl:
24.03.2021 - 08:54:47
00
Uznávam, možno aj spánkový deficit sa u mňa starého "flame-istu" prejavil a som trocha citlivejší. Od kamaráta mi nevadí, keď ma nazve fat slovakian bas.... Len tu je to asi anonymnejšie a ako vidíte, ľudia si vedia veci rôzne vysvetliť. Nechám tak, veď vy si moderátorov aj sami postrážite :).
A dnes si dávam záväzok ísť na bajk, nech tu len tak nestraším :y:.
24.03.2021 - 09:34:43
01
Jezus napísal:
Ako nic. :)
Uzatvaram konstatovanim, ze v diskusii s modom ktory na pripomienku, ze pouziva zbytocne osobne utoky reaguje zbytocnym osobnym utokom nema zmysel pokracovat. Nazor si moze urobit kazdy citatel, a aj prevadzkovatel systemu sam...
24.03.2021 - 11:19:51
03
CraObs napísal:
A bol to niekto iny ci tiez tento isty?


Ahoj, tak som sa na to pozrel a bola to zrejme dalsia nestastna nahoda, kde Ta oznacil ako kupujuceho. Vymazal som Ta. Uvidime, ci sa to bude opakovat castejsie.
25.03.2021 - 12:16:43
00
Ked niekoho tagujete, ci uz vo fore alebo inde, tak sa zoznam nickov v tom autocomplete menu zoraduje podla poctu prispevkov (logika je taka, ze je vacsia sanca ze chcem tagnut aktivneho usera ako menej aktivneho). Preto je aj vacsia sanca ze pri preklepe / omyle tagnem aktivnejsieho usera ako menej aktivneho.
25.03.2021 - 12:24:50
01
Minule som chcel filtrovat vyjazdy /lebo uz zmizol povodny riadkov zoznam, kde sa to dalo podla toho, ci je gps - v este existujucom riadkovom sa neda/ a tam som nebol schopny zadat vlastny nick, pretoze mi to len rozbalovalo roletu s kazdym, kto mal v nicku "lto" a scrollovat v rolete mi nejde.
Inak tato logika , ktora popisujes, je v bazari kontraproduktivna. V bazari mas velmi tazko sancu, ze chces tagnut aktivnejsieho .. skor by som povedal, ze prave naopak.
25.03.2021 - 12:39:25
00
Nedavno mi cervo napisal "ani nevies, kolko mas skrytych prispevkov vo fore" narazajuc na palce dole. To samo o sebe asi hovori za vsetko. Autor ani netusi ci je jeho prisevok zobrazeny a asi vidi len palce hore. To ze place dole su anonymne len stimuluje k vybavoaniu si osobnych avrerzii a nema ziaden vztah k obsahu prispevku. Autor ani nemoze hododtitela konfrontovat preco sa mu prispevok nepaci a tak je pripraveny o spatnuy vazbu a moznost, zle naformulovany prispevok dovysvetlit/preformulovat. CELE ZLE!

Bod dva. Ako su kriptovane sukromne spravy ? Dkoaze ich admin/moderator citat ak mu nie su urcene? Dostanu sa do nich vyhladavacie automaty ? Su to SS ci sa tak len volaju ?
25.03.2021 - 13:05:24
00
Ano, to tagovanie bolo najskor len vo fore, postupne to preslo do vsetkych moznych sekcii. Treba to premysliet. Ale zober si, ze je tu 170 000 kont, mnozstvo z nich su eshopovi zakaznici, dalsia cast bazaristi, dalsia cast taki co sa prihlasovali na akcie cez kalendar. Myslim, ze je stale ovela pravdepodobnejsie, ze chces tagnut aktivneho usera ako neaktivneho, aj v bazari. Ale ano, tam by ta aktivita mohla byt dana skor inzeratmi a nie prispevkami.

Kenai pri prispevku, ktory je skryty, uvidis ikonku vykricnika, aby autor vedel, ze prispevok je skryty. To kto ho hodnotil zverejnovat 100% nebudeme, pretoze presne to co opisujes je to, comu sa chceme vyhnut - aby si hodnotitela konfrontoval.

Sukromne spravy su sukromne, moderatori ani vyhladavacie roboty do nich pristup nemaju.
25.03.2021 - 13:11:14
00
ja som to uz davnejsie pisal ze palec dole by mal byt podmieneny nejakou formulaciou ktoru by uzivatel musel vypisat. Takto je to len osobna pomsta. a pri tom logaritme myslim staci 3 ku 1 aby bol prispevok skryty
25.03.2021 - 13:20:18
02
scarinko napísal:
...Takze vsade sa najde jeden, dvaja ktori si myslia "ze jsou vic nez zakon

To bola sebakritika? :P :P :P
25.03.2021 - 14:04:07
01
Nie som moderator 😉
25.03.2021 - 14:06:56
00
cervo napísal:
Kenai To kto ho hodnotil zverejnovat 100% nebudeme, pretoze presne to co opisujes je to, comu sa chceme vyhnut - aby si hodnotitela konfrontoval.


Aha, cize podla teba je to takto OK. Zvlastne je, ze na negativne hodnotenie clankov treba napisat co sa cloveku nepaci. Ukazkovy dvojity meter.
Vlastne hovoris, ze ked niekto nieco ohodnoti, nemusi si to obhajit, nemusi ani len povedat, ze to bol on. To naozaj buduje charakter. Alebo si sa len prisposobil prevladajucemu charakteru na fore ? Naozaj tim odkazujes vsetkym, ze si o nich myslis, ze si nevedia svoj nazor obhajit, tak im davas moznost udriet si od zadu a utiect ? Krasne.

Tak to asi zacnem pouzivat, tak ak mate niekto palec dole (o com asi aj tak neviete) tak je odomna, len pre to ze sa to da. Myslism, ze ho budem davat vsade, len tak, lebo mozem. Aj tak to nikto nezisti a ak sa prida aj scarinko a este niekto, urobime prazdne forum :devil:

cervo napísal:
Sukromne spravy su sukromne, moderatori ani vyhladavacie roboty do nich pristup nemaju.


Administrator ? V akej forme su ulozene? Kriptovane, ci volny obsah databazy ?


Naposledy upravil Kenai dňa 25.03.2021 - 14:18:23, celkovo upravené 3 krát.

25.03.2021 - 14:10:00
00
A cital by potom niekto ten form? Ak aj ano, sli by z toho vyvodit nejake objektivne dosledky?
25.03.2021 - 14:12:34
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up