Prepac ale trufnem si povedat, ze vies o mne prilis malo na to aby si mohol povedat, ze takych ludi stretavas. Uz len to, ze mna aj scarinka davfas do jedneho vreca jasne hovori o nepresnosti tvojej filtracie. A som presvedceny, ze ani tych 90% nepoznas. Ale ano, je pohodlne dat nikomu nalepku a podla toho s nim narabat. Ludia radi sudia a neradi sa snazia pochopit, lebo na pochopenie treba rozmyslat.
06.07.2021 - 16:39:31
01
ale no nehnevaj sa, načo ja mám pochopiť individualitu? načo mám pochopiť tvoje, často divné alebo až otravné správanie a potom si to alebo aj iným to ospravedlňovať? trúfnem si aj ja povedať, boha rozmýšľaj ...

áno, keby sme v osobnom styku a chceli by sme si ho udržať napriek nejakým treniciam tak tam je namieste pochopiť čo a ako a prečo ... všade inde je dobré škatuľkovanie
A kenai, si celkom zaujímavý typ analytického človeka .... toho sa drž a to rob ... len tie závery radšej nechaj otvorené
06.07.2021 - 16:43:00
02
To je pravda, keby som chcel byt ako kenai musim zhodit dobre cez 15 kil 😁
06.07.2021 - 16:46:46
10
scarinko made my day! :rofl:
06.07.2021 - 17:09:58
01
lapaloma napísal:
ale no nehnevaj sa, načo ja mám pochopiť individualitu? načo mám pochopiť tvoje, často divné alebo až otravné správanie ....?


Ano, zaujimava otazka... fakt nepoznas odpoved ? Skusim pomoct.
Aky ma zmyslel aby si bol s niekym v kontakte ?
aky ma zmysel aby si si s nim vymenil myslienku?
aky ma zmysel aby si nieco napisal ?
aky ma zmysle nieco citat?
aky ma zmyslel vobec nieco robit ?
na co si tu na fore ?
na cosi na tomto svete ?

Odpoved je pre mna na vsetky tieto otazky rovnaka.
06.07.2021 - 17:15:42
01
odpoveď je, aby som s teba spravil lepšieho človeka :P
06.07.2021 - 17:20:42
11
Moze byt. Dolezite je ze si ju nasiel. V zasde nejestvuje na to nespravna odpoved. Zle je len ziadna odpoved.
06.07.2021 - 17:37:56
00
Zdravím, otázka a prosba na tvorcov stránky. Chcem sa spýtať, či je možné upraviť oznámenie, konkrétne: "Tento príspevok napísal ...., ktorý je vo vašom zozname ignorovaných." Prijal by som, keďže je ignorovaný, aby sa nezobrazoval vôbec, ani ako upozornenie. V poslednej dobe sú tie upozornenia dosť otravné a to mám skrytých len dvoch fóristov. Vo viacerých vláknach vidím jeden, max dva normálne príspevky a zvyšok zadrbú tieto oznámenia.
06.07.2021 - 21:21:23
04
Náhodou prichádzaš o bohatý kultúrny program :)
06.07.2021 - 22:14:02
03
Lenze potom dostaneš situáciu kde sa niekto rozpráva sám so sebou, prípadne odpovedá na nevyslovené otázky a alebo ďakuje do vzduchoprázdna
06.07.2021 - 22:33:08
02
Myslím, že by to bolo zaujímavejšie, ako čítať tie bludy... Ale samozrejme, máš pravdu.
06.07.2021 - 22:37:09
00
tusim tu niekto daval skript do Greasemonkey co toto riesil
06.07.2021 - 23:21:26
00
Kenai napísal:
Ano, ale forum je o obsahu nie, o forme. Hadam sa sem nikto nechodi ucit diplomacoiu.
Ja tomu nerozumiem, ked sa chcem ist tlapkat po ramene, skrabkat za uskom tak idem za kamaratmi na pivo, alebo za parnerkou. Ak chcem riesit nejaku temu idem na forum a necakam, ze budu ludia so mnou jednat v rukavickach. Sliapem ludom na otlaky svojimi narozmi, tak ocakavam primerane podrazednu reakciu. Az ju dostanem nestazujem sa a nedavam za to palceky dole. Aspn to by som cakal od nezakpomplexonovanje sebainetgrovanej bytosti.

omyl chlapče :) forma v ľudskej komunikácii je veľmi dôležitá.
a veľmi ľahko sa môže stať (a aj sa stáva) že nielen názormi ale aj formou prejavu vyvoláš práve tú "primerane podráždenú reakciu" ktorá sa v realite prejavuje pokrútením hlavy, mávnutím ruky a odchodom od daného individua lebo nemá význam strácať čas :hai:
07.07.2021 - 07:19:07
04
Trebalo by urobit MTBiker akciu resp. celodenny vyjazd aby sme sa spoznali osobne a verim tomu ze polovica prispevkouv by sa bud nenapisala, alebo napisala inac 😁
07.07.2021 - 08:32:59
25
Stačí ísť napr. na Častovský cyklookruh a človek tam stretne veľa aktívnych diskutujúcich. Bol som jeden rok a môžem povedať, že naživo je to často úplne iná debata ako cez internet :).
07.07.2021 - 08:53:46
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up