takze idiotom nestaci minuskovanie ... idiotom dokonca nestaci ani skrytie prispevku ... idioti pozaduju BAN, t.j. zakaz slobodnej diskusie a vyjadrovania nazorov ... no za toto som veru v 89tom nestrngal ... aj ked napr. s kosickym dochtorom, alebo s tym apexovym grafomanom v mnohom nesuhlasim, nikdy by ma ani len nenapadlo pozadovat pre nich ban na diskusiu len preto ze sa mi ich nazory nepacia ... uz to skryvanie je za hranicou slobody prejavu, ale ok, lebo je to moznost ktoru viem zrusit ...
29.10.2022 - 18:51:32
04
A prečo sa taký “ idiot “ tak vehementne boji , že za jeho zakomplexované vracanice obtažujuce komunitu , si zaslúži týždňový BAN ? Neidioti sa neboja …
29.10.2022 - 19:32:48
02
no vidim ze trafena hus zagagala ... vidis dochtore, ja sa tvojich sraciek zastávam lebo "sloboda prejavu", a ty chces banovat jak bolševik
29.10.2022 - 19:51:22
02
Marli napísal:
Pomer (vzorec) na skrytie prispevku myslimze nebol zverejneny a celkom chapem, preco (nie).

Komu by to prospelo? ;)

A teda za mna,flegko, nemas v pravdu v tom, ze ked niekto napise X(4)-krat nejaku chobotinu, ze na dalsi prispevok by som automaticky dal 'nepaci sa, nekvalitny'. Hodnotim podla obsahu (a formy, ok), jednotlivo.

A ked s časťou súhlasím (neg/poz, webshopy) a s castou nie (tvoje pozorovanie, vid vyssie),tiez som nedal palec dole.

Cize nezovseobecnovat... (ani tu 'urcitu skupinu ludi', kym nemas tvrde data/podklady - a tie nemozes mat, lebo minuskovacov nevidis/nevidime)


Nezovseobecnujem, konkretizujem....toto som si vsimol uz mnohokrat, pretoze som clovek zvedavy a tak som rozklikaval pravidelne zminuskovane/skryte prispevky a veruze moj hruby odhad je, ze 40% si to teda absolutne nezasluzilo.
Stacilo, ze ich pisal oblubeny jedinec miestnej uderky a uz sa v tom viezol bez ohladu na kvalitu jeho prispevku. Pripadne napisal nieco co nebolo v sulade s "mainstreamom".
Je to prirodzene, pretoze kazde vlakno ma skupinu 10-20 hardcore prispievacov, kde sa nicky tocia dokolecka a staci, ze sa znepacis istej skupine jedincov a mas zminuskovane skoro vsetko.
To nie je nic vseobecne a som presvedceny, ze keby admin/mod na pive ukaze nicky, ktore minuskuju v tom ktorom vlakne tak sa tam budu tocit v drvivej vacsine ti isti ludia.

Btw ja osobne nie som za ziadne schovavanie sa, takisto ako v parlamente, tak aj tu som za verejne hlasovanie bez ohladu na to, co moj nazor/hlas sposobi alebo ako posobi.
Vacsinou sa tajneho hlasovania v politike dozaduju ti, co chcu nieco skryvat a ja nevidim dovod skryvat na verejnom fore svoj nazor na nieco/niekoho.
Ale chapem umysel spravcu fora nevytvarat osobne animozity, ktore sa tu tak ci tak vytvaraju, takze imho zbytocny pokus z jeho strany.
30.10.2022 - 21:35:03
03
Toto je skor otazka na admina/support (alebo bugreport? Neviem) ako navrh na zlepsenie.

V notifikaciach mam info o tom, ze moj prispevok sa pacil 2 konkretnym ludom.
Po klikniti na túto notif sa zobrazi, ze Požadovaná TÉMA neexistuje (nie ze príspevok neexistuje).

Netusil som, ktory prispevok to mohol byt, ale o cca pol dňa mam notifku, ze moj prispevok z temy Politika bol vymazany, lebo stratil kontext vymazanim ineho prispevku.

Tak som porozmyslal,zalovil v pamati a myslim, ze viem, o ktory islo (nemam ho v historii príspevkov). Prežijem aj bez neho:) akurat ze ten, na ktory sa (len nepriamo) odvolaval (od doubla) tam este je...
Cize asi v cisteni 'okolia' sa tento moj zviezol, no nic. (Viem ho zopakovať, keby mi islo oň)


Suhrnne len 2 otazky:
1. Je info 'Pozadovana tema neexistuje' spravne,v pripade vymazaneho prispevku
2. Zobrazi sa notifikacia o vymazani prispevku az X hodin neskor?

(obe otazky su len s predpokladom,ze
som spravne identifikoval ten vymazany)
30.11.2022 - 23:18:18
00
co su tie tajomne cisla v liste hore nad kosikom?
Príloha:
Screenshot 2022-12-05 at 13.24.44.png
Screenshot 2022-12-05 at 13.24.44.png 17.9 KiB thumb_up0thumb_down

05.12.2022 - 13:25:33
00
Orientacne hmotnosti produktov v kategorii, z ktorych mas produkty v kosiku. Samozrejme to tam nemalo svietit, diky za nahlasenie :)

Marli - nie je to idealne, ale je to dane sposobom ako forum (phpBB) pracuje. Linky nejdu na konkretne prispevky, ale na temy. Ak sa prispevok zmaze, link uz nefunguje a zobrazi tu hlasku co si videl (aj ked by realne malo zobrazit hlasku o neexistujucom prispevku). Tie notifikacie ak prisli neskor, to neviem, mozno ich islo velke mnozstvo a fronta to nestihala.
05.12.2022 - 13:39:35
00
chcem sa spytat, ci uz ani do vtipov nemame radsej davat obrazky, ale iba odkazy?
05.12.2022 - 14:42:37
00
Ak si ten obrazok nenakreslil, alebo nemas na neho licenciu (resp. nie je volne siritelny), tak by to mal byt ako odkaz. Aj vo vtipkarovi riesime copyright claimy.
05.12.2022 - 15:18:06
00
alebo takto nejako :P


@@@@@@&##(((////(((##%%%%%&&&@@@@@@&%&%%####((/((##%&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@&%#((//////(##%%%%%&&&&&&%%%(##/(///(///((#(####%&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@&%#((//////((##%%%%%%&&&#%(/#(********/(//*///(((#%&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@&%#(((//////((##%%&&&%%%%//&&%#(/***//*/,*/,(*///(((#%&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@&%#(((/////(((##%%&&((//*/#%%##(#/*/,,,.,****(*(((((#%#%&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@&&%##((((((###%%%(%%#(#%&%#%#(#*(*/*****,,,*//*#*((((%#%#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@&&%%%%%%%%%&%%&#(/%%#%%##(&%/,***,***,,*/**///(#(*((%#%%%&@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@&@@&#((##%&(//****/*/*/*,,,,,,*///**/(/(#(((#%%(%&@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@%//(#%%&/*,***,,,,*,*//(#((/%/////////(#((#%(#%@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@&(*/(##&/**//*..,****/*/////%%(//////////#((###(&@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@%#*,*#&/********/***////(((((#////////(///((##(&@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&%#**/###(/****(#/(****/#%##(///(//*/*////(#%/((&@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&%###%&#%%&/***(#/*#&&//((##(**#(///*/////(%%#(##%@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&***/(#//////******/*****//((#/(##((/*////(/(##(((##@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@#&(///##%/****,,************/((#//(%##///***///(#%(/(((&&@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@&&#(//(&&(****,,,,****,,,,**//((/*(/(/#/(/**//**(((((((%%@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@%%%//**(&//*///***,*******/((*(/(#&&%&&/#///(///*/(##%%&@&@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@%###///((/(((////%/***///**(/(#(//*/%/(#((/(////(((##@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@%#&&%##%#%((///***,,,*///(((#(((#(##(/#(#//%#///(((#(@&@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&@&&#&&%##%(/**,,,,,**//*/***/(##&(%##(#(/#%##(///(##%@@@&@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&%#%&&&#/************/**//(##&#&(((/###%#(%##(&#/#%%@&
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#@#&#&&%%&&&@%((////****///(#***///((#((%%%%#(#%(%#&#&
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&@@%%&%&%&&&&%((//////**/////((**/#**/*((#%##(,*##(%%%
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@%///##@@%%%###%#(///((///*//////(#%&//(((((/#(#///(//(%&
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@/******/&&((########////(/*//////////((%%&/(#(%##(//*/(((((%
@@@@@@@@@@@@@@@@@@********(&@(#((((((#////((/////********///(%&#&%%%%#(((#((#/(&
@@@@@@@@@@@@@@@@@/*******%&&*/(#(///**#(((//***,***///*******(%#%&&@@@&(/((%##//
@@@@@@@@@@@@@@@@(//*****%&&*/(/////****//*,**,,,,,,.......%#*.......(&&#((###(#@
@@@@@@@@@@@@@@@@(/////*%&&////**********#*,,,,,,,,,,,,,,,%%,.........,*&#%%%%#%@
@@@@@@@@@@@@@@@@(/////%&&////**,*,,,,,,,*,,............##,............,,/%&###%#
@@@@@@@@@@@@@@@@/////%&%/*****,,,,,,,,,,..............%%*,,,.........,,,*/%##((#
@@@@@@@@@@@@@@@&////%##***,,,,,,,,,,,,..............%%#(,*,,,,......,,**/(&%##(#
05.12.2022 - 15:22:18
01
cervo napísal:
Ak si ten obrazok nenakreslil, alebo nemas na neho licenciu (resp. nie je volne siritelny), tak by to mal byt ako odkaz. Aj vo vtipkarovi riesime copyright claimy.


a ako to funguje na bike-fore? Tam sa nedaju linkovat obrazky takym sposobom, ze sa zaroven aj zobrazia, tak ako to je tu na mtbikeri. Na to aby sa zobrazili, ich tam treba priamo pridat. A pritom kazdy den tam pribudne XY vtipov a v prislusnych temach napriklad prave aj fotky zien ("Divky a kola")
05.12.2022 - 17:23:36
00
Funguje to zle a bude sa to musiet zmenit. Ideme podla priorit.
05.12.2022 - 17:44:33
00
iron.hide Napisal odkaz, nie embedded.
Otazne je ako to myslel, ale aj tak nerozumiem na zaklade coho sa dospelo k tomu, ze embedded problem s pravami riesi.
05.12.2022 - 17:46:02
00
Palo - ale vsak snad je to jasne - tu funguju embedded, takze tu je to OK, avsak na bikefore embedded nefunguju, tam ak chces nieco ukazat, tak to musis priamo pridat na server BF a dana fotka ma potom aj cestu vo forme "bike-forum.cz/static/images/gallery/...."

ad "...embedded problem s pravami " - to si myslim je tiez jasne - je to stale len odkaz, akurat sa dana fotka zobrazi, nepridava sa priamo na server mtbikera.
05.12.2022 - 18:03:26
00
Embedded s uvedenim zdroja (co sa tu generuje automaticky aspon na urovni servera, kde je subor ulozeny) by _malo_ byt OK v ramci diskusneho fora. Samozrejme nevylucujem, ze aj do toho mozu vrtat, ale uz to nie je take cierno-biele ako ked to niekto zoberie z cudzej stranky, stiahne si to k sebe a uploadne to sem s tym, ze ma prava na dany obrazok.
05.12.2022 - 18:16:51
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up