Ja to chapem len ukazujem ako to vyzera 🙁
21.02.2023 - 20:40:39
01
Páči sa mi a cením kampaň poď na bike a chápem, že je mierená najmä na nováčikov vo svete bicyklov. Filter "Tvoj sprievodca svetom cyklistiky" je podľa mňa nedotiahnutý alebo ho zatiaľ neviem používať. Skúšobne som vyfiltroval nejaký výber článkov. Problém však je, že ten výber tam mám na trvalo a neviem ho vypnúť. Teraz sa mi zobrazujú články iba z kategórie "začiatočník", "pokročilý" alebo "skúsený". Ja chcem vidieť ale všetky články bez filtra. a jediný spôsob ako sa mi to zatiaľ podarilo je odhlásiť sa z účtu a prezerať web ako neprihlásený používateľ.

Prosím, je nejaká možnosť ten filter vypnúť a vidieť všetko?

Zároveň sa mi do profilu pridali kategórie: preferovaný štýl, resp. všetko čo vo filtri označím. Podľa mňa to je silená fíčura a zbytočné vymedzovanie obsahu pre takých ako ja, čo otvoria článok aj z inej ako preferovanej kategórie.
23.03.2023 - 11:29:22
01
MrKoubak Predpokladam, ze mas na mysli zobrazovanie clankov na uvodnej stranke, ano? Ako pises, momentalne sa ti tam zobrazuju clanky len podla tvojho vyberu z formulara "sprievodca svetom cyklistiky". Aktualne dorabame moznost, aby si si tuto personalizaciu clankov na uvodnej stranke mohol zapnut/vypnut. Dam vediet, ked to bude dostupne, malo by to byt este dnes. V magazine vidis nadalej uplne vsetky clanky neprefiltrovane, akurat v zalozke "Vyber clankov pre mna" mas ten vyber personalizovany.
23.03.2023 - 11:51:03
01
MrKoubak Uz si vies zapnut/vypnut, ci chces personalizovany vyber clankov na uvodnej stranke - najdes to v magazine v zalozke "Vyber clankov pre mna" hned nad clankami: https://www.mtbiker.sk/clanky/moj-vyber
23.03.2023 - 14:23:40
01
lakara napísal:
MrKoubak Uz si vies zapnut/vypnut, ci chces personalizovany vyber clankov na uvodnej stranke - najdes to v magazine v zalozke "Vyber clankov pre mna" hned nad clankami: https://www.mtbiker.sk/clanky/moj-vyber

áno presne tak, Ďakujem.
23.03.2023 - 14:47:54
01
hmm preco sa stiahol clanok od zrazenej cyklistky?
28.03.2023 - 14:50:59
02
Na tu odpoved som naozaj zvedavy - ten clanok sa mi zdal uplne OK, bez kontroverzie alebo cohokolvek ineho. redakcia - preco je prec? :-(
28.03.2023 - 15:39:29
00
Ja ho vidím celý aj s diskusiou. Išla som cez jedného komentujúceho v jeho profile a dá sa prečítať všetko. Niektoré komentáre úplne zbytočné a hlúpe. Asi toto bol dôvod.
28.03.2023 - 15:42:42
00
toto myslite ? https://www.mtbiker.sk/clanky/126792/nocna-mora-kazdeho-cyklistu-zrazilo-ma-auto-1-cast.html ja to mam normalne v notifikaciach ...
28.03.2023 - 15:45:06
00
ale v magazine ho nenajdes - mne prave prisiel ok a ani diskusia nieje moc odveci. navyse ma zaujima a som celkom zvedavy na pokracovanie - tak dufam ze bude
28.03.2023 - 15:52:17
02
Ahojte, Luckin clanok o nehode bol stiahnutý len docasne. Interne nastala chyba a v publikacnom plane sa mal objaviť neskôr, takze to nesuvisi s obsahom ani diskusiou. Ospravedlňujeme sa za zmätok a určite prinesieme aj sľúbené pokračovanie. Dakujeme za pochopenie. Lenka Imrichová za redakciu MTBIKER
28.03.2023 - 16:50:27
66
Ahojte. Pár vecí som si všimla, pri prehliadaní mtbikeru. Teraz dosť často (každý deň) tu niečo čítam, obzerám a mám tri veci na vylepšenie :tmi: snáď to nie je len mojim telefónom.

Dalo by sa nejak upraviť prehliadanie fóra cez mobil? Keď chcem nejakú novú tému prečítať(najnovší príspevok), nepresunie ma na najnovší príspevok (dajme tomu str. 2500) ale niekde doprostred, alebo rôzne (napr. strana 2478)

Ďalšia vec, ktorú fakt neviem nájsť - cez mobil neviem vôbec vyhľadať tému vo fóre 🔍 (a to si prepínam aj na normálnu verziu webstránky)

A ešte jedna maličkosť. Keď som v eshope (napr shop-plášte a duše-mtb-29”), je problém sa vrátiť naspäť postupne, po jednej stránke. Rovno ma hodí buď na hlavnú, alebo nezmyselne ma hodí, napr do fóra (asi si to nejak zapamätalo, že som tam bola? :drunk:

Možno pre niekoho blbosť, ale u mňa niekedy na porazenie. Fakt každý deň niečo čítam, prezerám a občas tlaky riadne z toho |(
Používam Safari🌐
01.04.2023 - 07:36:35
00
Keď chceš prečítať posledný príspevok tak klikaj napravo na autora posledného príspevku a dostaneš sa na koniec témy.
Keď klikneš na názov témy tak by ťa malo nasmerovať na posledný príspevok ktorý si videla, tie čo si nevidela by mali byť označené oranžovou zvislou čiarou.

Ak chceš ísť v shope nazad, nepoužívaj v prehliadači späť ale navrchu stránky máš cestu a tam si vyber do ktorej podkategórie sa chceš vrátiť. Aspon v androide to tak fungíruje.
01.04.2023 - 08:16:56
00
S tým kliknutím na autora dobrá pomoc, dík👍🏻 ten oranžový pásik nie je vidieť (asi inakšie zobrazuje cez Safari (iOS).
Vo veľa témach som nikdy nebola (asi v 99%, nemá si čo pamätať, väčšinou ma hodí na príspevky z roku 2017 )

A s tým shopom, mám už akosi zvyk používať gestá 🙈, tak neklikám hore, hlavne keď som niekde v strede, tak mi príde zdĺhavé scrollovať nahor :) je ľahšie potiahnúť na stranu
01.04.2023 - 08:32:56
00
Temu vyhladas, ked kliknes vlavo hore na Menu (na obrazku je to X), potom Forum, zas Menu a vyskoci hladacie okno. Aspon ja to tam mam na Androide.
To, ze ta hadze na prispevky z roku 2017, bude tym, ze si sa v tom roku registrovala, no nemas ich precitane. Ja si tiez v niektorych temach nevsimnem datum a potom sa cudujem, co riesia, ved to uz je stare a az potom si ten datum vsimnem :-)

Prílohy:

Screenshot_20230401-151103.png
Screenshot_20230401-151103.png 107.75 KiB thumb_up0thumb_down

01.04.2023 - 15:18:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up