som zvedavy co sa k pripomienkam aj niekto vyjadri a spravi zmenu podla pripomienok.... alebo ci to pojde iba niekde do vetra....
ale ta biela strasne taha oci.....
17.01.2021 - 23:06:29
02
Rumakk napísal:
som zvedavy co sa k pripomienkam aj niekto vyjadri a spravi zmenu podla pripomienok.... alebo ci to pojde iba niekde do vetra....
ale ta biela strasne taha oci.....

Aj čo teraz pozerám na pc, tak tá sivá je dosť nekontrastná, chcelo by to trošku tmavšej, celé sa to podľa mňa zlieva dokopy.
17.01.2021 - 23:08:13
00
Ked mam vyrolovane notifikacie a priblizim kurzorom ku kosiku, notifikacie sa mi schovaju. Pre smatlave prsty ala moje je to neprakticke!
17.01.2021 - 23:18:52
00
cervo ten problem s obrazkami, co popisuje ibo, mam aj ja. ked sa normalne otvori inzerat a stranka je komplet nacitana, tak obrazky nejdu zvacsit. ale ked kliknem na obrazok v inzerate na este nie komplet nacitanej stranke, tak obrazok sa sice da zvacsit, ale uz nie posuvat ikonkami.
a problem s bielou popisali viaceri, najlepsie Gusto0, Tecka ze je jej teraz o cca 30% viac.

prikladam screeny z detailov inzeratov.
18.01.2021 - 00:27:38
01
scart335 napísal:
Niečo na Chrome by sa nenašlo? Aktuálne je táto stránka pre mňa nepozerateľná aj s fluxom na 1900k.
Tá biela po bokoch je čosi otrasné.


ale pozor ak to aktivujes tak cierna na pozadi bude vo vsetkych strankach nie len v mtbiker cize niekedy to moze sposobovat trochu neporiadok ze neuvidis na niektorych strankach niektore tlacidla alebo text.

1. Dark mode is still an experimental feature in Chrome for Android, so bear in mind that some design elements might look a little strange. To activate it, enter chrome://flags in the browser's address bar.

2. Tap the 'Search flags' box and enter the work dark. You'll find two options here: 'Android web contents dark mode' and 'Android Chrome UI dark mode'. If you activate the first option, Chrome will detect if a site's developers have created a dark version and select it automatically. If there's no dark version available, the browser will invert the site's colors. Activating the second option means that the browser interface itself will turn dark.

https://www.techradar.com/how-to/get-chrome-dark-mode
18.01.2021 - 06:06:00
01
Zdravim, najprv som myslel ze vam padol server a ide sa zo zalohy. Nevsimol som si nikde upozornenie ze by sa prechadzalo na novy design :-)
V Mozille to u mna vyzera ze ikonky v menu su nahradene textom, takze necitatelne.
Dalej z mojho pohladu aj zhorsena citatelnost, ako pisali uz predtym, vela bielej a pravdepodobne aj iny font. Kedze na fakebuku nie som tak neviem porovnat ci sa to blizi dizajnom tam :lol:

Skusil som si to pustit aj na Chrome, tam sa to zda byt lepsie |( Takze dalsia aplikacia co je vyladena na Chrome a nebodaj IE?

Prílohy:

mtbiker.png
mtbiker.png 884.36 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2021 - 08:14:48
00
eugenf - zrejme mas v mozille nejaky blocker, ktory zablokuje nacitanie fontov, ikoniek. Skus ho odblokovat (pripadne dat vynimku webu mtbiker.sk) a vsetko by malo ficat.
18.01.2021 - 08:32:34
00
Vo Firefoxe je v nastaveniach sekcia Jazyk a Pismo a tam je moznost odskrnut "povolit strankam pouzivat vlastne pismo". No a cuduj sa svete, normalne existuju useri, ktori to maju odskrtnute. eugenf, asi budes jeden z nich. Sposob ako to obist, hadam, vymyslime.
18.01.2021 - 08:38:21
00
Inak velke minus za odstranene tlacidla z hornej listy (shop, bazar, forum, FOTKY, atd)
18.01.2021 - 08:40:18
01
Som rano zapol pocitat ... preco tam aspon nie je reklama ako doteraz? To biele pole ked ani nemozem ist lyzovat na mna posobi deprimujuco
18.01.2021 - 08:41:05
00
Rachela napísal:
Vo Firefoxe je v nastaveniach sekcia Jazyk a Pismo a tam je moznost odskrnut "povolit strankam pouzivat vlastne pismo". No a cuduj sa svete, normalne existuju useri, ktori to maju odskrtnute. eugenf, asi budes jeden z nich. Sposob ako to obist, hadam, vymyslime.

Skusil som to nastavenie zmenit a refreshnut, ale nezda sa mi ze by sa nieco zlepsilo
18.01.2021 - 09:05:27
00
Oki, idem ta otravovat do sprav, najdeme problem a fixneme aj dalsim.
18.01.2021 - 09:06:16
00
tiez pridam svoj bezcenny nazor na tu bielu, dark mod nieje len o tom flipnut bielu za ciernu a ciernu za bielu, ako tu radia poniektory, Aj takyto rezim je vysoko kontrastny a bude unavovat/tahat oci. Uplne by stacilo tu bielu na pozadi o par odtienov posunut do sedej, napr. tak, ako je footer stranky. Studie light vs. dark mode su pekne, ale asi nebudem hovorit len za seba ked poviem, ze ludia ktory v praci pozeraju do monitorov 8 hodin poznaju rozdiel v unave, ked pozeraju do bielej, alebo do tmavsej. It is the way.
18.01.2021 - 09:26:50
04
po otvoreni temy ma hodi na novy este neprecitany prispevok tak, ze je horna lista je nalepena na texte - nedalo by sa to trosku posunut? (PC)

Prílohy:

asd.jpg
asd.jpg 135.16 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2021 - 09:33:21
01
Výber písma by som inak chcel pochváliť. Osobne by som ešte pouvažoval aspoň o stmavení (alebo inom vizuálnom odlíšení) hornej navigačnej lišty...
18.01.2021 - 09:35:51
02
keyboard_arrow_up