no ten bike mas prepojeny so stravou a teda tak ho aj zosynchronizovalo tak, preco ho chces menit?
24.01.2021 - 18:04:55
00
No lebo na tom bicykli som nebol, popravde ho uz ani nevlastnim, mam ho medzi bicyklami z nostalgie, stale mi ho tam hadzalo, ale v starej verzii som si pri uprave vyjazdu vedel vybrat bike na ktorom som bol, aktualne jazdim na troch, trochu blbost aby mi stale davalo len jeden.
24.01.2021 - 18:08:38
00
pisem ti spravu, nech to tu nespamujeme, to to vyzera byt na nespravne prepojenie strava <-> mtbiker
24.01.2021 - 18:12:02
00
Mondzo, predsa len. Ak sa na editaciu na strave vykaslem on medzitym prenesie vyjazd sem. Nasledne si to na strave vsimnem a opravim. Tu uz mi ostane zly bajk? Mne je to vlastne jedno, len naozaj vidim zmysel v moznosti editacie
24.01.2021 - 18:16:19
00
neviem ako casto sa toto stava, mozeme nad tymto porozmyslat dat moznost editacie (i ked je to troska komplikovanejsie s tou synchronizaciou a prepojenymi bikami), ale ak nastane to co si pisal vyssie, tak u nas zmazat vyjazd, aktualizovat teda na strave a dat si ho znova stiahnut, synchronizovat so stravou.
24.01.2021 - 18:25:55
00
Mne casto, ze upravujem bike ci tenisky o 2-3 dni
Ak je to koplikovane tak postup ako si dal ty je plne postacujuci
24.01.2021 - 19:56:24
01
iOS: Bazar. Ked zvacsim foto a chcem ju posuvat, tak sa takmer vzdy posunie na dalsiu fotku. Je to dost otravne.
24.01.2021 - 21:34:10
00
je mozne opravit filter v eshope tak, aby po kazdom odfajknuti stvorceka nerolovala automaticky obrazovka nahor ? neskutocne to predlzuje výber, ak chcem vybrat niekolko poloziek filtra a po kazdom vybere treba skrolovat naspat dole ...
24.01.2021 - 22:01:07
07
Mam iba ja taky problem ze nevidim moznost vyhladavania vo fore? IOS
25.01.2021 - 08:06:25
00
Skús tri čiarky vľavo hore a hneď druhý riadok je search bar. Či si myslel niečo iné?
25.01.2021 - 08:14:04
01
Tecka, pouzi na zvacsenie, prosim Ta, tu ikonku lupy, ktora je na to urcena. Ked si fotku zvacsis priblizenim prstov, tak z nasho pohlasu sa nic nezmenilo a stale detekujeme swipe na obrazku -> posun na dalsiu foto.
sonick, vyhladavanie najdes v rozbalenom mobilnom menu, je to tak konzistentne so zvyskom stranky. V buducnosti je pravdepodobne, ze pribudne ikonka lupy priamo do mobilneho headera, ale kym sa nezbavime na vsetkych sekciach stranky toho "zdvojeneho" mobilneho menu, ked sa lavy stlpec z desktopu otvara na mobiloch dalsou sipkou v hlavicke, tak nie. Ale planom je sa ho zbavit.
vlastoch, toto irituje velmi aj mna osobne a divim sa, ze to trvalo tak dlho, kym sa niekto ozval. Ono to ale vzniklo ako fix ineho problemu, ked sa tu ludia stazovali, ze sa im na mobile na pozadi meni obsah stranky, no oni maju otvoreny filter a nevedia o tom. Fixlo sa to tym, ze sa po vybere filtra vzdy fitler zavrie a zaskroluje hore. Nakolko sa vtedy vsetci fixu potesili a nikto sa nestazoval, myslel som si, ze to len ja som divny. Premyslime teda, ako to spravit lepsie, minimale by sa to spravanie mohlo rozlisit pre mobil a desktop.
25.01.2021 - 08:16:17
12
Tecka Musis si obrazok priblizit malym + v lavom hornom rohu, potom si uz mozes posuvat kolko chces. Inac ta ikona je tiez tak najdalej ako sa da, rovnako ako menu... Ale ja viem, nevyhoda maleho mobilu ovladatelneho jednou rukou... :-)
Inac co sa mi tiez tak trochu bije s myslienkou optimalizacie pre mobilne zariadenia, obnovenie, resp. topovanie inzeratu. Doteraz sa to dalo rovno z nahladu mojich inzeratov, teraz musim inzerat otvorit, kliknut na moznosti inzeratu. Opat kliky navyse. Rovnako skryte ako vyhladavanie, kedy vzdy treba rozkliknut menu. Tomu este ale ako tak rozumiem. Dalej napr. ked si dam oblubene inzeraty, tak zostavaju zobrazene kategorie inzeratov a musim zbytocne posuvat obrazovku. To iste plati ked si dam tiez kategoriu trebars komponenty ako take, tak vzdy na vrchu stranky sa zostavaju zobrazovat dalsie kategorie, aj ked ma to v tom momente nezaujma, lebo chcem pozerat vsetky. To sa da vsak obist nacitanim dalsich miesto chodenia na dalsiu stranku.
25.01.2021 - 08:16:54
00
Ahojte. To je jasne, ze som pouzil lupu. Admini to tu popisovali. Vcera som na svojom inzerate pozeral na “lupou” zvacsenom obrazku cisla a ako som si ten obrazok posuval, tak sa mi posuval na dalsi. Vecer sa na to pozrem.
25.01.2021 - 08:57:48
00
No mňa najviac mrzí okresanie údajov vo výjazdoch. Aj zo starých záznamov pomizli, takže som sa s tým prplal zbytočne. Super. Ale nedalo by sa do výjazdu znovu zadávať osobitne hrubý a čistý čas? Šľaktraf tie percentá, keď ste sa už tak rozhodli, ale toto mi naozaj chýba.
26.01.2021 - 14:26:40
00
bude tmavy dizajn, ci si ho mam dorobit v chrome extension? :)

Prílohy:

mtblack.png
mtblack.png 66.99 KiB thumb_up0thumb_down

26.01.2021 - 19:39:17
02
keyboard_arrow_up