Tiež sa pridám. Už nemôžem medzi bycigľami preklikávať v jednom okne a aj zoznam výjazdov sa zneprehľadnil. Rýchle vyhľadanie, kontrola a úprava nula bodov - teraz preklikávanie a scrolovanie do nemoty. Aspoň možnosť zobrazenia bez náhľadu by bolo super. Ja som toto využíval pravidelne. Niekedy si vravím, že starý dobrý textový "internet" na začiatku milénia :) Ale stále nie je štatistický mesačný prehľad podľa jednotlivých bikov (nie len sumár spolu), to nemá ani Strava
13.02.2022 - 23:17:44
00
Rachela napísal:
astro, ano. Pocet prispevkov na den zmizol, a dokonca sa este aj celkovy pocet prispevkov v profile bude upravovat tak, ze sa nebude jednat len o prispevky vo fore, ale budu v nom zohladnene aj komentare pod clankom, hodnotenia produktov, otazky pod inzeratmi a pod. Profil pouzivatela je nad ramec fora, je to "celowebovy" profil a forum je len jeho cast. Vies mi uviest scenar alebo priklad, kedy vie byt pocet prispevkov na den produktivnou metrikou? Urcite sa jedna o zaujimavy udaj, avsak ak jeho vysledkom je napriklad zbytocne nahananie vyssieho cisla vytvaranim menej hodnoteho obsahu, tak je vo vysledku na skodu.
Z cisto komunitneho hladiska suhlasim, ze by mohlo byt zaujimave raz za cas taketo a obdobne cisielka o foristoch niekam verejne publikovat.

Vďaka za odpoveď. Tak ako píšeš v závere, je to zaujímavá informácia pre členov komunity, či člen vytvára balast, alebo naozaj hodnotné príspevky. Sám som sa snažil znížiť svoje číslo na deň, keďže som tiež vyprodukoval dostatok balastu :$ :x (z 3,65 som sa dostal na 2,78, potom ste mi tento ukazovateľ zrušili). Keď vidím pri niekom číslo 10 000, ešte to nemusí znamenať, že je to 9 999 hodnotných príspevkov. To zrušenie priemeru vyzerá ako lobing niektorých užívateľov, napr. jedného na s.... :x Z hľadiska užitočnosti pre vás neviem posúdiť, pre zľavy v eshope je určite celková aktivita dôležitá, ale pre člena fóra vidím väčšiu informačnú hodnotu v priemere na deň než v celkovom čísle....ako píšem vyššie.
14.02.2022 - 09:10:18
20
Rachela napísal:
Polo, toto uz vyse roka na webe nie je. Na co by si v praxi zoznam vsetkych pouzivatelov vyuzil? Ake konkretne veci by ta zaujimali? Najstarsi useri? Top 10 s najvyssim poctom prispevkov alebo? Pytam sa, lebo je to mozno nieco, co by sme na stranku vedeli dorobit aj bez toho, aby sme tu mali zoznam uplne vsetkych registrovanych pouzivalov, kde 95 % z nich na fore nikdy ani nebolo.


presne na to co som pisal, zaujimalo ma kto ma aktualne najviac prispevkov na fore a od kedy je aktivny, dalej bola moznost si vylistovat len uzivateliov v mojom okoli (podla bydliska). Dalej by ma zaujimalo kolko a kto je tu administrator, moderator a podobne a ake ma kompetencie, v pripade ze potrebujem nieco riesit aby som eventuelne nemusel obtazovat s niecim niekoho kto s danou vecou nema nic spolocne
14.02.2022 - 09:20:35
02
rebricek top prispievatelov sa stale da zistit, a to velmi jednoducho:
Napis "@" do toho okienka "Rychla odpoved" na spodku stranky a hned ti ukaze zoznam - je to zoradene prave podla poctu prispevkov.
Pravda, pocet prispevkov tam uz nie je, ale to sa da potom zistit jednotlivo.

---btw ten prvy ma strasne vela prispevkov, kde ich tolko preboha zobral :tmi: :D
14.02.2022 - 09:25:20
10
Tiež nie si ďaleko od neho :)
14.02.2022 - 09:49:35
00
ale houby, toho uz nedobehnem, ani keby mi bezal oproti :D
no mozno scarinko ho za rok-dva dobehne


Naposledy upravil iron.hide dňa 14.02.2022 - 09:55:48, celkovo upravené 1 krát.

14.02.2022 - 09:53:28
00
po tých posledných zmenách, napr používateľský profil a najmň výjazdy resp štatistiky v ňom .... ja by som chcel spoznať toho average joa podľa ktorého ste to urobili a a chvíľku ho sledovať ako je šťastný z tých zmien ... ale toto je len taký povzdych a je mi to vlastne jedno, proste to pozerať nebudem a budem aj ja pokojný a aj vy spokojní
14.02.2022 - 09:54:16
01
co ja? ved ja som az za Ironom :D
Edit: skoda reci, radsej to zmazem
14.02.2022 - 09:58:57
00
ano zatial za mnou, ale tempo mas, zachvilu si predomnou.
"Jeho revirom je mtbiker, jeho tempo je vrazedne"
14.02.2022 - 10:03:34
01
hohoho, naskok mas slusny a ja uz som starsi clovek tak uz len tak pomaly veget :)
14.02.2022 - 10:18:10
00
GaliPet napísal:
Fixka, dá sa vyhľadať tak, že začneš písať správu. Do políčka "komu' zadaj "Po..." a ponúkne ti zoznam.
Veľa praktických vecí, po "vylepšení" webu odišlo do ...

Za tento trik roka máš u mňa 5 pív :) fakt to ide presne tak ako som si predstavovala :) super, dík
14.02.2022 - 10:43:09
01
čo sa týka tých štatistík, odkiaľ systém berie údaj, že 100% mám asfalt?
14.02.2022 - 10:44:24
00
Hosť napísal:
Rachela, zoznam všetkých tu bol ešte mesiac dozadu, kde fungoval link mtbiker.sk/bikeri/all, ale nebol zverejnený. Google ho stale vie najsť. Fungovalo hľadanie podľa mesta a napr. všetkých začinajúcich na S. Niektoré profily mali uvedené mesto a štýl a v prípade nulového počtu príspevkov, som ho bral ako irelevantný.
Brat spomínal hokejistu na Š, nepamätal si jeho meno a Šatana vylúčil. Čo teraz s tým? Prečítal som mu zoznam a keď začul Sekeráš si spomenul.

Fuh, popravde, ze bol ten zoznam dostupny na tej URL, som netusil, a nakolko nebol linkovany nikde priamo z webu, asi ta neprekvapim, ked napisem, ze to bol prezitok, a za nas tu uz velmi dlho nemal byt.
Problemy v povodnom zozname boli najma v bydlisku a dohladatelnosti podla neho vs sukromie, a este viac v tom, ze sa jednalo o vypis uplne vsetkych pouzivatelov webu, z ktorych len asi 10 % ma vo fore aspon 1 prispevok, a niekto, kto ani len netusil, ze existuje mtbiker forum a len nakupil v miestnom shope, bol dohladatelny podla miesta bydliska vo verejnom zozname.

Anyway, co sa tyka zoznamu aktivnych pouzivatelov vo fore a rebrickov podla poctu prispevkov, to je feature, ktoru ma v sebe priamo phpBB forum, vola sa to memberlist a dnes rano som ho teda vzkriesil: https://www.mtbiker.sk/forum/memberlist.php
Have fun, nateraz som preklik nan pridal v uvodnej stranke fora do statistik naspodu "Celkovo 200 079 používateľov", to je aktualne klikatelne.

BAJurajK, v minulom tyzdni sa menila IP adresa static servera, z ktoreho sa obrazky tahaju, takze to vyzera tak, ze sa u teba nenatiahli nove DNS. Skus pls na iphone zapnut/vypnut airplane mode, ci to nepomoze.

dotm, na tomto sa nemenilo nic uz roky, predpokladam, ze to ide z openstreetmap dat, ale dam preverit, ci sa nieco nepototo.
14.02.2022 - 11:00:12
04
Dnes mi bez zasahu v mobile uz vsetko ide. Pozrem doma este tablet. Dik
14.02.2022 - 12:34:34
00
iron.hide napísal:
rebricek top prispievatelov sa stale da zistit, a to velmi jednoducho:
Napis "@" do toho okienka "Rychla odpoved" na spodku stranky a hned ti ukaze zoznam - je to zoradene prave podla poctu prispevkov.
Pravda, pocet prispevkov tam uz nie je, ale to sa da potom zistit jednotlivo.

---btw ten prvy ma strasne vela prispevkov, kde ich tolko preboha zobral :tmi: :D


Nice, kym to neodstrania/nezmenia
14.02.2022 - 14:57:13
00
keyboard_arrow_up