vypnute v natsaveniach, skus sa tam prehrabkat a pozret ci sa ti to neodkliklo
03.10.2008 - 19:33:16
00
Ak je to toto nastavenie v profile, tak to mám zapnuté (žiadne iné relevantné som nenašiel):

Upozorniť ma na nové správy: Áno

A keď niekde do fóra odpovedám tak mám dole zaškrtnuté:
Upozorniť ma e-mailom na odpovede
03.10.2008 - 20:12:53
00
nechodia, lebo to mame vypnute

chvalabohu, vzdy mi to liezlo na nervy a nevedel som to ani za boha vypnut :D
03.10.2008 - 20:14:37
00
Houston, mame problem. :)

Konkretne ide o to, ze sa nezobrazuje button "email" pre moznost kontaktovania mailom priamo na spodku prispevku a ani sa nezobrazuje mailova adresa v profile a to napriek tomu, ze mam v nastaveniach zvolene: "Používatelia ma môžu kontaktovať prostredníctvom e-mailu: Áno".
06.10.2008 - 12:57:38
00
Tie majly začali chodiť, paráda.
06.10.2008 - 13:07:47
00
Houston, mame problem. :)

Konkretne ide o to, ze sa nezobrazuje button "email" pre moznost kontaktovania mailom priamo na spodku prispevku a ani sa nezobrazuje mailova adresa v profile a to napriek tomu, ze mam v nastaveniach zvolene: "Používatelia ma môžu kontaktovať prostredníctvom e-mailu: Áno".


momentalne je ich zobrazovanie globalne zakazane - kvoli spamu. Predsalen forum ma uctyhodnu navstevnost a co ma vysoku navstevnost, to je zivnou podou spambotov, ktore zbieraju emailove adresy. Je nutne ich tu mat?
06.10.2008 - 15:37:23
00
No, prezijem aj bez toho, aj ked ja ziadne moderne sracky ako ICQ, Jabber, Skype a pod. :) nepouzivam a mail je teda jediny kontakt na mna okrem sukromnych sprav. A neda sa to spravit tak, ze sa mail adresy zobrazia len registrovanemu prihlasenemu uzivatelovi? Tam by SPAM od nejakych robotov hrozit nemal, ci sa mylim?

P.S. Zatial som to vyriesil tak, ze som si mail pridal do podpisu. Aspon nieco. :)
06.10.2008 - 17:12:40
00
ked posielam PM tak mi to tam dava citacie cez citacie citacii a potom mi to vynada ze mozem pridat iba 1 citaciu, tak to by bolo mile opravit aby to necitovalo nasilu
15.10.2008 - 13:51:02
00
No, prezijem aj bez toho, aj ked ja ziadne moderne sracky ako ICQ, Jabber, Skype a pod. :) nepouzivam a mail je teda jediny kontakt na mna okrem sukromnych sprav. A neda sa to spravit tak, ze sa mail adresy zobrazia len registrovanemu prihlasenemu uzivatelovi? Tam by SPAM od nejakych robotov hrozit nemal, ci sa mylim?

P.S. Zatial som to vyriesil tak, ze som si mail pridal do podpisu. Aspon nieco. :)


Uz je to pridane.
16.10.2008 - 00:48:52
00
ked posielam PM tak mi to tam dava citacie cez citacie citacii a potom mi to vynada ze mozem pridat iba 1 citaciu, tak to by bolo mile opravit aby to necitovalo nasilu


snad ok
16.10.2008 - 00:56:15
00
dnes som omylom zavrel okno MTBikera a na moje pocudovanie ked som po chvyli navstivil zase stranku, tak bol som prihlaseny. nedalo by sa to spravit tak, ze ked zavrem okno tak sa automaticky odhlasim. bolo by to dobre, lebo nahodou by som zase zavrel okno a zabudol by som na to a takto by som bol stale prihlaseny, takto to nie je bohvie co. bezpecnost ziadna :|
17.10.2008 - 21:15:57
00
mam pocit, ze po urcitej dobe "necinnosti" ta to samo odhlasi ale ruku do ohna by som za to nedal
17.10.2008 - 21:27:05
00
dnes som omylom zavrel okno MTBikera a na moje pocudovanie ked som po chvyli navstivil zase stranku, tak bol som prihlaseny. nedalo by sa to spravit tak, ze ked zavrem okno tak sa automaticky odhlasim. bolo by to dobre, lebo nahodou by som zase zavrel okno a zabudol by som na to a takto by som bol stale prihlaseny, takto to nie je bohvie co. bezpecnost ziadna :|


toto je uplne v poriadku - pri prihlaseni mas moznost vybrat si, ci chces, aby si ta forum 'zapamatalo'. Ak ano, tak je prihlasenie riesene pomocou dlhodobeho cookie, takze budes prihlaseny az dokym neexpiruje ten cookie (spravidla 14 dni). Ak nechces, aby si ta forum 'zapamatalo', tak to pri prihlaseni nezaskrtnes a v tom pripade by cookie mal expirovat po zavreti okna prehliadaca (nie tabu), ale nie je to garantovane. Ak chces bezpecnost, odhlas sa manualne. Vzdy a vsade.
18.10.2008 - 11:55:46
00
Tento príspevok napísal ... , ktorý je vo vašom zozname ignorovaných. Zobraziť tento príspevov.


Na konci ma byt "Zobraziť tento príspevok".
08.11.2008 - 19:29:45
00
tak toto sa mi este nestalo...
1. mam tie iste prispevky, ako som mal rano (nechce sa mi verit, ze by od rana nikto neprispel)
2. trikrat som sa pokusal odhlasit, ale ani za boha
3. kliknem na temu Stretnutie MTBikerov 2009 a podla obsafu fora by tam mala byt naposledy saldi, ale tam nie je
:| :| :|
19.11.2008 - 18:12:46
00
keyboard_arrow_up