inac 2cervo: ako sa ti pozdava PHPbb 3 ? chysta sa prechod alebo nie ;) ?


chysta... ked prejde do live verzie z RCcka.
28.08.2007 - 01:28:27
00
no k tejto téme.. na fóre som dosť dlho a viem, od ktorého užívateľa čo očakávam a aká je hodnota jeho príspevkov. vôbec nesledujem, koľko má kto príspevkov, akurát keď sledujem niekoho nového kuknem tým smerom. nejaké novoty mi nechýbajú.

kto chce číta, kto nechce nečíta.. asi tak
29.08.2007 - 22:10:01
00
matko...ak si niekto myslí, že počet príspevkov spraví z niekoho lepšieho bikera, tak ho ľutujem.
Preto sa nad tým nezamýšľaj kámo :wink:
29.08.2007 - 23:10:01
00
rank a pocet prispevkov o nicom nevypovedá, a ako uz niekedy bolo povedane, zobrazovat datum registracie je tiez nezmyselne, pretože niekto moze mat ucet na mtbikerovi 3 roky len nema taku potrebu a cas prispievat i ked moze mat skusenosti za troch, pripadne moze mat ucet 3 mesiace a mat 1400 prispevkov, ktorych 3/4 su kravinya pritom si nevie nastavit salter ci premazat stred.... žejo Billes. Rankbooster

Cize tato tema sa moz rovno zamknut je bezpredmetná.
01.09.2007 - 12:06:39
00
rank a pocet prispevkov o nicom nevypovedá, a ako uz niekedy bolo povedane, zobrazovat datum registracie je tiez nezmyselne, pretože niekto moze mat ucet na mtbikerovi 3 roky len nema taku potrebu a cas prispievat i ked moze mat skusenosti za troch, pripadne moze mat ucet 3 mesiace a mat 1400 prispevkov, ktorych 3/4 su kravinya pritom si nevie nastavit salter ci premazat stred.... žejo Billes. Rankbooster

Cize tato tema sa moz rovno zamknut je bezpredmetná.


Ja si neviem nastavit salter ci premazat stred? sa uvedom kusok. na biku si viem spravit vsetko co treba. si trapny a uz sa na moju adresu ani neozyvaj takymto primitivnym stylom, odpust si aj odpoved na tento prispevok, mna tvoje reci absolutne nezaujimaju mozes ich pisat sebe do dennicka. ja sa vyjadrujem k temam, kde sa vyjadrujem, a moj ucet nema 3 mesiace, tak sa vzchop. som tu dlhsie ako ty ...

samozrejme vidim ze si popisal seba, ze mas ucet viac nez rok, a mas tu 100 prispevkov a skusenosti mas za troch....ale ja mam 1450prispevkov, a z toho 3/4 si kraviny, jasne sefe.
01.09.2007 - 12:14:37
00
Konečne niaky Flame... :twisted:

hadam tu teraz nebudeme polemizovať kto ma dlhsie ucet(vid vyzsie je to bezrpedmetne)...
Mas pravdu ospravedlnujem sa... zato ze som cital 20 tvojich prispevkov a stoho bolo 15 kravin nemozem predsa usudzovat ze si Noob... Mozno tych zvysnych 1380 ma vypovednu hodnotu... este raz sa ospravedlnujem

ako rytmus povedal "nemam rad ludi co su tvrdi len slovami" ;)
01.09.2007 - 20:10:18
00
LittleFox: ok, si sef, tak si teraz chod pustit svoje oblubene BENGORO a tlac si tie jeho chore texty do hlavy...uz nepis..
01.09.2007 - 21:29:36
00
presne tak, nie je dôležitý počet príspevkov, ale ich obsah
01.09.2007 - 21:34:55
00
ale chlapci.. zase o somarinách.. a sa vadíte o počet príspevkov.. maximálne nepodstatné. neviem čo ste teraz vyriešili.
01.09.2007 - 22:32:22
00
keyboard_arrow_up