JankoPN napísal:
LMS.. chod riesit Kaufland, Lidl Billu lebo kupili tovar za mensiu sumu nez ho predavaju.. tym padom su smelinari
vies staci sa pozriet aj do tvojej hoistorie co si kedy kde predaval a mpochybujem ze si tolko cestakov za taky kratky cas zjazdil :D :D :D
jaj slovaci..keby sa kazdy v tomto state staral o seba pozeral do vlastneho hrnca a nie riesil kto co kupi za kolko a za kolko preda... je to len jeho sikovnost ze najde kupca aj zy vysiu cenu...



Kaufland, lidl, billa... to su firmy, ktore predavaju tovar v svojich vlastnych predajniach, ktore samy vybudovali. Narozdiel od nich si ty bol iba parazit, ktory nepredaval vo vlastnom, ale cudzom krame (mtbiker) napriek tomu, ze on si to nezela, co jasne uvadza v svojich podmienkach.
13.12.2022 - 17:38:49
03
Nakoniec to vyzerá tak, že som asi zabudol uviesť že Andrej mi vlastne predal celí môj bicykel za 85 eur.
A tým pádom by som mu mal asi doplatiť zvyšných 1825 - pri čom som sa za to začal vyhrážať jeho rodine. :D :D :D

Ma toto podľa niekoho kto tuto tému číta nejakú logiku ?
Ak náhodou áno naozaj ľutujem že som sem niečo napísal.

No v prípade ak si to prečíta niekto koho ešte neopustil zdravý rozum môže ho aj použiť a vyvodiť si vlastný zaver.

K ďalším tvrdeniam ktoré tu padli sa veľmi rad a ochotne vyjadrím:

Martin so mnou riesil mnoho veci. Od monetoveho kluca, cez kluky, ich napasovanie na jeho ram aj problem s vidlicou.

Áno presne tieto 3 veci sme riešili počas cca 3 týždňov za ktoré som mal tu česť spoznať Andeja Hilla.
Za kľuky SAINT Andrej dostal zaplatene 120 Eur + moje kľuky XT FC-M8000 ktoré mali síce poškodenú os ale boli na nich oba prevodníky z čoho hlavný bol novy ktorý som kúpil v tu sezónu cez tento web za 50 Eur

Za momentoví kľúč značky Jonnesway ktorý mal na pohlaď asi 15 rokov ( pretože ten model sa už ani nevyrába ) sa nehanbil Andrej vypýtať zaň 94 Eur - Pri čom som mu poslal odkaz na českého predajcu ktorý predáva novy momentový kľuč od toho istého výrobcu z väčšmi rozsahom momentu za 64 Eur s DPH.
Čiže kľuč som mu vrátil pri preberaní vidlice.

A tento nezmyselný popis závady je tak stupidné klamstvo ako celí pán Hill :

Popis závady ; vidlica zanecháva kruzky na lavej nohe a straca tlak.

Jedna veta v ktorej sú 3 klamstva to je snáď aj jeho rekord.

1. Vidlica nezanechávala žiadne krúžky.
2. Vidlica nikdy nestrácala ani nestráca tlak.
3. Skutočný dôvod servisu bol že pri skladovaní bicykla vo vertikálnej polohe vytiekol olej zo spodnej komory.

Vidlica fungovala vždy bezproblémovo aj pri absencii oleja v spodnej komore.
Na jej chod to nemalo takmer žiadni vplyv.

Čiže bod 3. bol jedinou zavadou ktorú som mu dal opraviť - a olej doplniť.
Gufera nevymenil - zavadu neodstránil .

Vidlica - slzila okamžite ako mi ju doniesol ( Vytečení olej mu nechal mláku v kufri auta. )
V momente keď mi ju podával odôvodnil danú skutočnosť slovami: " To si iba trochu cvrkla pretože som tam dolial trochu viacej oleja."
Čiže bolo nad slnko jasne že o tom vedel.
Aj preto som ešte v tom čase veril v nejakú úroveň a sebareflexiu z jeho strany - čiže aj záruku vzťahujúcu sa na jeho prácu.
Bohužiaľ bol to omyl - ako je z tejto diskusie zrejme.

A keďže som sa v danom čase zaoberal stavbou domu logicky mi na bicykel ani na podvodníka čas nevychádzal no vždy keď som bol v sklade kde mam uložený bicykel videl som že olej vyteká presne tak isto ako vytekal pred údajným servisom.
Z toho logicky vyplýva že neurobil nič z toho čo bolo potrebne aby jedinú závadu ktorá na vidlici bola opravil.

No a to posledné špinavé klamstvo na moju osobu ohľadom nejakého čo i len spomenutia jeho rodiny.
Tak to už je hádam aj pod tvoju úroveň Andrej.
A ak náhodou nie je tak je to veľmi úbohá rovina obvinenia na základe - ničoho = tvrdenia sprostého podvodníka ku ktorej sa nemám potrebu ani vyjadrovať.

No ak ma chceš s týmto tvrdením konfrontovať tak kedykoľvek som ti k dispozícii - tak isto vieš kde bývam.
14.12.2022 - 13:34:06
00
Hosi mame tu Činarello F10 za 1800€...
https://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle/cestne-bicykle/4519029/pinarello-f10.html
15.12.2022 - 11:43:28
04
Pre neznalych Pinarell, podla coho si zistil, ze ide o Cinarello a nie Pinarello? Rozpoznal som len cinske kluky (a mozno cenu)
15.12.2022 - 11:48:12
00
no cinske kluky, kosiky, kolesa na nabojoch Novatec, ochranna nalepka na rame proti spadnutiu retaze na zadnej stavbe je len nastrek, nie hlinikova nalepka. Navyse pozri pod kosikom ma napis Made in Italy. To ziadne Pino nema a to z jednoducheho dovodu, lebo sa tie ramy v IT nevyrabaju. Navyse cena 1800€... ani ram by si nekupil za 2,5 nasobok. Pripadne pozri aj toto: https://www.targetcomposites.co.uk/post/pinarello-f10-spotting-a-fake
15.12.2022 - 12:07:13
57
Ospravedlňujem sa ale nevedel som ze je potrebné uviesť v inzeráte Replika. Nebránim sa tomu a ani to nepopieram nakoniec cena tomu odpovedá. Ale označiť ma za podvodníka a smelinara je pán Rihay trochu moc. Ale ja Vám prajem hlavne pevné zdravie, dobré rodinné vzťahy,sviatky plné pohody a pokoja s celou novou rodinou.
15.12.2022 - 19:08:04
01
To ako fakt? Keby si predával pozlátenú retiazku, tiež by si nevedel že predávať ju ako zlatú je tak trochu podvod?
15.12.2022 - 19:16:14
020
drapik a ako nazvat cloveka predavajuceho napodobeninu, ktoru vedome oznaci ako Pinarello F10 a zamlci, ze to Pinarello nie je? Poznas nebodaj priznacnejsie pomenovanie ako podvodnik? Mne este napada podvodnik a klamar. Presnejsie, nie?
15.12.2022 - 19:40:43
017
drapik napísal:
Ospravedlňujem sa ale nevedel som ze je potrebné uviesť v inzeráte Replika. Nebránim sa tomu a ani to nepopieram nakoniec cena tomu odpovedá. Ale označiť ma za podvodníka a smelinara je pán Rihay trochu moc. Ale ja Vám prajem hlavne pevné zdravie, dobré rodinné vzťahy,sviatky plné pohody a pokoja s celou novou rodinou.


https://www.lewik.org/term/1284/porusovanie-prav-k-ochrannej-znamke-oznaceniu-povodu-vyrobku-a-obchodnemu-menu-trestny-zakon/
15.12.2022 - 22:29:00
11
Este si dovolim zadrapnut do drapik a spytat sa, prečo namiesto sklapnutia a pokory utoci, konkretne toto na zaver 'pokoja s celou novou rodinou.' mame chapat ako?
15.12.2022 - 22:41:46
01
Marli napísal:
Este si dovolim zadrapnut do drapik a spytat sa, prečo namiesto sklapnutia a pokory utoci, konkretne toto na zaver 'pokoja s celou novou rodinou.' mame chapat ako?

No mna by to tiez zaujimalo ten zaver, ale prianie pekne dakujem.
16.12.2022 - 07:29:04
00
Tiez mi to od drapik znelo ako vyhrazka, aj ked cudna. Ale on sa tu k tomu uz zrejme nevyjadri, stacilo ze sa tu vygrcal a zmizol, pre usvedcenych podvodnikov typicke.
16.12.2022 - 09:39:29
04
Leony napísal:
Tiez mi to od drapik znelo ako vyhrazka, aj ked cudna. Ale on sa tu k tomu uz zrejme nevyjadri, stacilo ze sa tu vygrcal a zmizol, pre usvedcenych podvodnikov typicke.

Hosi hosi vy ste fakt paranodini.
Kde tam vidis vyhrazku? To uz musis mat naozaj bujnu fantaziu, aby si si to tam domyslal.
On len deklaroval svoju moralnu nadradenost, pretoze tu bol oznaceny za podvodnika (myslim, ze pravom) a on sa oplatil krestanskym zelanim zdravia a stastia.
Urcite sa nevyhrazal, ale vzhladom na to, ze si svoju chybu neuvedomuje znie jeho prianie minimalne neuprimne a trosku povysenecky, pretoze on je "nad vecou".
16.12.2022 - 10:07:22
01
btw, ani čítať nevieš
16.12.2022 - 10:36:10
04
ale ako sarkazmus dobre, nie ?
16.12.2022 - 18:40:56
00
keyboard_arrow_up