jojin Tak som vcera zistil, ze mate automaticky funkciu na import zo stravy sem (chvalim! :-) ), spravil som vsetko podla navodu (zosychnronizoval mtbiker so stravou, skontroloval ci mam vyjazdy ako public a ride ) avsak stale vidim len cca stvrtinu mojich vyjazdov oproti realu a nic nepribuda, nic sa nedeje. Neviem ci tie co momentalne vidim niesu este moje stare vyjazdy pred tymto auto - strava importom a tym padom mi mozno nenahralo ziadne nove. Skusal som najprv import cely rok 2018, potom len urcite intervaly a stale nic.
21.11.2018 - 17:43:22
iportujú sa len výjazdy? doplnkové aktivity nie? napr beh zo stravy?

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

26.11.2018 - 08:54:13
lapaloma napísal:
iportujú sa len výjazdy? doplnkové aktivity nie? napr beh zo stravy?

zatial sa importuju iba vyjazdy

Jojin

26.11.2018 - 16:47:07
jojin prosím Ťa ako hlboko do minulosti prebieha automatický import zo Stravy?
Na hodinkách zaznamenám aktivitu "Bicyklovanie v interiéri". Do Garmin Connect sa mi to prenesie ako "Halová cyklistika" aktivita "Spinning". Bohužiaľ Strava to preberá z Garminu ako normálny výjazd. Teda aj tu do výjazdov sa to tým pádom importuje ako výjazd, nie doplnková aktivita.
Dnes som tu vo výjazdoch odmazal 2 záznamy "výjazdov" z 2. a 3.12. a nahral aktivity Rotoped. O nejakú chvíľu tam boli tie výjazdy znova importované zo Stravy (zo včera a predvčera). Hoci ako som pred časom písal aj pri Rotoped by som uvítal keby som si mohol zadať okrem času aj kilometre (kvôli upozorneniam na servis), čo sa zatiaľ nedá. Resp. ako si nahrávate trenažér?
04.12.2018 - 16:54:42
Ludo napísal:
jojin prosím Ťa ako hlboko do minulosti prebieha automatický import zo Stravy?
Na hodinkách zaznamenám aktivitu "Bicyklovanie v interiéri". Do Garmin Connect sa mi to prenesie ako "Halová cyklistika" aktivita "Spinning". Bohužiaľ Strava to preberá z Garminu ako normálny výjazd. Teda aj tu do výjazdov sa to tým pádom importuje ako výjazd, nie doplnková aktivita.
Dnes som tu vo výjazdoch odmazal 2 záznamy "výjazdov" z 2. a 3.12. a nahral aktivity Rotoped. O nejakú chvíľu tam boli tie výjazdy znova importované zo Stravy (zo včera a predvčera). Hoci ako som pred časom písal aj pri Rotoped by som uvítal keby som si mohol zadať okrem času aj kilometre (kvôli upozorneniam na servis), čo sa zatiaľ nedá. Resp. ako si nahrávate trenažér?

Ludo automaticky import funguje od doby kedy si autorizoval nas import na Strave. Odvtedy kontrolujeme ci vyjazd uz u nas je (podla id tej aktivity v strave) a ak nie je tak sa naimportuje preto aj ked si vymazal tie vyjazdy tak pri dalsom importe sa znova stiahli k nam. Zatial importujeme iba vyjazdy. Import doplnkovych aktivit doplnime. Ak teda nechces aby sa ti ta aktivita "bicyklovanie v interieri" naimportovala sem skus po tom co ti to Garmin da do Stravy nastavit v Strave, ze to nebol "Ride" ale "Virtual Ride" a potom to zmaz tu.

Jojin

06.12.2018 - 14:10:57
Ok, vďaka.
06.12.2018 - 18:20:58