Malá novinka na adresu navigácie: odteraz vo výjazdoch vo svojom profile nájdete v pravom hornom rohu odkazy na rýchle pridanie nového výjazdu. Viď príloha.

Za inšpiráciu vďaka: Andobiker, paix, GaliPe54.

Prílohy:

ride_quick_links.jpg
ride_quick_links.jpg 142.21 KiB thumb_up0thumb_down

17.04.2014 - 16:56:03
00
Veľké díky, Sting!
A kto je šikovný, tomu treba ešte prihodiť. He-he. Ktosi tu už spomínal, že na TRM pri nahodení nastúpanej výšky sa na pri kliknutí do poľa zostúpené metre automaticky napísalo to isté číslo. ( Väčšina výjazdov začína a končí na jednom mieste). Pôvodné (horeuvedené) nastavenie urýchľovalo vypĺňanie formulára. Obdobne je by to mohlo byť aj s čistým a hrubým časom. Myslím, že mnohí by sme toto automatické dopĺňanie privítali späť.
Želám príjemné prežitie sviatkov a keď si po šibačke odpočinieš, pozrieš sa nám na to?
17.04.2014 - 22:10:28
02
GaliPe54: Rozhodne, tie dve drobnosti aj ja sám veľmi postrádam a sú prvé na zozname úloh :-)
17.04.2014 - 23:38:19
02
Bude možné posielať správu všetkým členom tímu naraz ako aj predtým?
Alebo len neviem ako sa to robí.

A ešte by ma zaujímalo, či by nebolo možné zobraziť aj výjazdy iba ku konkrétnemu bicyklu.
Príklad:
Kliknem si na jeden z mojich bicyklov, potom zobraziť všetky výjazdy na tom konkrétnom bicykli a ešte ak by sa dali aj triediť podľa obdobia, tak by to bolo celkom fajn.
19.04.2014 - 07:33:09
00
Nebolo by zlé, keby sa dali filtrovať štatistiky nielen podľa času ale aj podľa bicykla. To znamená, že by sa dalo pozrieť koľko kto k ktorom časovom období odjazdil na ktorom bajku.
19.04.2014 - 15:01:54
00
Nedalo by sa pri vygenerovaní vlastného rebríčka aby bolo moje políčko "vysvietené" tak ako to bolo na TRM? Tam som sa hneď videl a nemusel to hladať.
19.04.2014 - 15:43:37
00
dodiken, ad teamové správy: samozrejme, teda trošku sa na to pozabudlo, ale myslíme na to. Ad výjazdy pre konkrétny bicykel: súhlasím. Zapísané v úlohách.

iceman: V zásade myslím, že toto už implementované je (napr. v http://iceman.mtbiker.sk/bike, aj keď bez filtra časového intervalu). Iba žeby som nepochopil dobre otázku :)

vikino1: Tuším sa to tu už aj skloňovalo, ale aj keby nie, tak pracuje sa na tom.
19.04.2014 - 15:52:24
00
OK ďakujem.
19.04.2014 - 16:15:23
00
iceman: V zásade myslím, že toto už implementované je (napr. v http://iceman.mtbiker.sk/bike, aj keď bez filtra časového intervalu). Iba žeby som nepochopil dobre otázku :)

Ešte ten filter časového intervalu mi tam chýba :) Prípadne ešte jednotlivé grafy ku každému bajku (povrch, podiel pretekov...)
20.04.2014 - 13:18:44
00
Ahoj Stink,
nemal som zatiaľ kedy prelúskať celé vlákno, ale chcel by som tu napísať zopár postrehov, čo som postrehol ako niekoľkoročný používateľ systému TRM.
V starom TRM mi moje meno v rebríčkoch pekne odlišovalo, takže som sa nemusel pozorne hľadať, na ktorom to mieste som. -> nešlo by to spraviť aj na MTbikeri?
Ďalej, nestačilo by v hlavnej lište pridať jednoducho tlačítko TRM, než klikať ako blbý na iné submenu ? Na jednu kolonku vedľa "O NÁS" tam miesta je ešte dosť. Mne osobne by to dosť uľahčilo život.
V starom TRM som si zvykol jednotlivé kolonky preklikávať tabulátorom a percentá napr. klikať tlačidlami "home" a "end" tu mi to však nejde. Čiže musím skrolovať ako blbý.
Z nejakého dôvodu mi tiež zmizla kolonka štatistika výkonu. V starom TRM , keď som si klikol na svoje meno, tak tam pekne dole vyhodilo graf. Je to nejakou chybou v nastavení súkromia??? Rovnako nechápem prečo musím zadávať v časti vietor vždy 100%, nemohlo by automaticky nezapočítané percentá rátať ako bezvetrie ??? (načo to zbytočne robiť zdĺhavé)
Ja osobne by som ocenil aj kompaktnejšiu grafiku, ako to bolo v starom TRM.
Plus neviem prečo ale v starom TRM mi automaticky vyhodilo aktuálny čas, keď som klikol do kolonky "čas výjazdu" teraz to musím pracne vyplňovať a moc ma to nebaví... Výškové metre detto.
Starý systém mi prišiel prehľadnejší a jednoduchší, aj keď sa zmenám vôbec nebránim ;)
Vďaka za tvoju reakciu!
20.04.2014 - 19:30:27
00
Ad zvýraznenie svojho "riadku" v rebrickoch: už je nasadené (vďaka za pripomenutie Andobiker, vikino1, bimjeam) :-)


Ad automatické skopírovanie času/prevýšenia: taktiež (vďaka Michales, GaliPe54, bimjeam).


iceman: Filter na čas nieje a značím si, že by mal byť :-) ale inak to, čo popisuješ myslím, už je implementované. Napr. si čítam (a závidím :-) ), že Tvoj Spark prešiel 53 závodov a z toho napr. 1177km po trailoch.


bimjeam:

Ad navigácia: úplne chápem, že hlavne pre používateľov zvyknutích na TRM je to teraz trošku chaos, ale taktiež častá spätná vazba je taká, že dá sa na to zvyknúť. Takisto to ale neberieme ako definitívnu verziu a snažíme sa to zoptimalizovať.

Ad percentá: súhlas, tento systém nieje na zadávanie z klávesnice ideálny (má ale iné výhody), je ale možné, že by to šlo "dorobiť" (sám som "fanúšikom klávesnice"), pozriem sa na to.

Ad štastistika výkonu: Je to tým súkromím, ale dopracujeme ešte možnosť zobrazenia štatistík "sebe samému", aj keď verejne sú vypnuté.

Ad bezvetrie: Započítať 100% za bezvetrie by mohlo urýchliť zadávanie, ale férovejšie je nič nevyplňovať, keď to nevieme (mimochodom zrovna tento parameter nepatrí medzi povinné).


PS: Ešte sme medzičasom zabudli spomenúť funkčnú automatickú notifikáciu na komentáre výjazdu (spomínal Michales).
20.04.2014 - 23:34:52
01
Za to samostatné tlačidlo TRM by som hlasoval aj ja, tiež sa mi zdá zbytočné sa k tomu zdlhavo preklikávať
21.04.2014 - 13:31:52
00
Ja by som sa tiež priklonil k praktickejšiemu ovládaniu pomocou klávesnice (tab, home, end, šípky). Viem že mobilné platformy sú "in" no preklikávanie percent výhradne myšou sa mi zdá trochu nemotorné.
21.04.2014 - 15:02:13
01
Za to samostatné tlačidlo TRM by som hlasoval aj ja, tiež sa mi zdá zbytočné sa k tomu zdlhavo preklikávať

tiež pridávam hlas. je to dosť neprakticke sa preklikávať cez X strán kým môžem zapísať výjazd...+ posuvanie šípkami pri percentách
22.04.2014 - 10:18:07
00
niečo také aby si to cuclo samo info z .GPX napr by nešlo? odkedy mám suunto hodinky nemá pre mňa význam mať viac štatistík vedených, proste sa mi nechce :)
keď nie, kde teda svoje TRM vypnem?
08.05.2014 - 05:35:43
00
keyboard_arrow_up