Mne tiez vychadzalo medzi tak som vzal vacsie a sedia ako uliate.
21.07.2014 - 11:02:23
00
Tak si ma potesil :-)
21.07.2014 - 11:14:39
00
...Do partizanskeho to mam 260km takze oplati sa mi to risknut


Ale veď SHIMANO tretry nepredávajú len v Partizánskom. Nemáš niekde v okolí predajňu, kde by si ich mohol vyskúšať?
22.07.2014 - 14:10:30
00
caute, kezde som v oblasti tretier a pedalov totalne mimo tak sa potrebujem poradit.
uz dlhsie premyslam nad tym prejst z platforiem na spd, teraz mam dovod konecne kedze som dostal som myslim slusne tretry par krat pouzite na nich su
shimano kufre sm-sh51 sedeli by napriklad na tieto pedale od shimana alebo by ste poradili radsej nieco ine?

http://www.shimano-lifestylegear.com/gl/fw/products/pedal/019pd_m545.php?pSccontentsPro
alebo
http://www.shimano-lifestylegear.com/gl/fw/products/pedal/026pd_mt50.php?pSccontentsPro

jazdim mtb cesta-polna cesta- lesna cesta obcas troska extremnejsie skoro cesty po lese ale ziadne skoky ... kedze som v tretrach nikdy nejazdil tak by som si rad dal poradit ohladom pedalov
dakujem pekne za kazdu radu
31.07.2014 - 21:11:37
00
ja tieto "dvojzmyselne" pedale nemusim..na horskom mam XT-cka a kedze na nom chodim len na vyjazdy a nie na rozky do mesta tak nevidim vyznam davat tam takyto typ. ak bajk vyuzivas aj v normalnych botach tak zober tie co sa ti viac hodia k bajku. ak chces nieco lacnejsie tak M530-tky. Kazdy mame ale iny pohlad na vec :) tolko odo mna
31.07.2014 - 21:36:01
02
ano tento nazor beriem, problem je v tom ze som na niecom podobnom nikdy nejazdil a kedze jazdim obcas obtiaznejsi teren v lese tak si neviem predstavit na nieco take v pohode nasadnut a obcas aj ked slapnes vedla tak na takyto typ aspon trafis a nezdrbes sa hned .. neviem asi sa mylim ale beriem to ako totalny zaciatocnik..
31.07.2014 - 23:14:40
00
strigomil Presne ako pise Hack3r. Dokym nechodis s tym bikom po rozky, tak sa na take pedale vykasli. Kup si normalne pedale a po par vyjadoch ani nebudes vediet, ze mas spd :) Pojde to same. Aj vykopavanie - staci 3x padnut :DD
31.07.2014 - 23:28:03
00
bud budes jazdit v tretrach, alebo v teniskach resp niecom co nema SPD system,ak by si si vybral jedny z tych ktore si sem dal. takze si podla trasy resp terenu naplanujes co si obut. k tomu ze v tazsom terene sa bojis mat tretry, to je o zvyku. bol som pozriet na majstrovstvach slovenska v DH v Lucivnej a tam sa sice ide len dole kopcom, ale asi si vies predstavit aku trasu sli a poviem ti ze dole ked sme obzerali bajky som nenasiel jediny bajk ktory by nemal SPD pedale...samozrejme ine ako pouzivame my pri nasom jazdeni ale SPD. tie pedale ktore si sem dal su bud na tretry, alebo na tenisky, to samozrejme vies..ale ta klietka tam nie je v podstate robena na to aby si vedel zabrat ked sa dobre netrafis tretrou, ale kvoli jazde v teniskach. mimochodom nepoznam nikoho kto by nespadol v SPD pedaloch, ale poviem ti ze ked ich vyskysali uz klasicke nechceli. no a este k padom z mojej nedavnej skusenosti..siel som dole kopcom po sotolinovej ceste, obiehal som chalana a zatacka uz nevydala, aby som nedrbol do rokliny stocil som to na druhu stranu a tam som urobil salto a bajk cezo mna a ja sice neviem kedy ale pedale sa mi vypli lebo ich mam nastavene na makko. takze sa stane naozaj velmi velmi zriedkavo ze by si spadol a trera ti nevypne. no sila zaberu a hlavne istota v slapani pri SPDckach je nieco ine ako klasicky pedal.
31.07.2014 - 23:40:54
02
ok ja si rad necham poradit.. ide o to ze dostal som tieto takmer vobec nepouzivane tretry .. na nich si spominane kufre ktore pedale spd by ste mi teda poradili? uvazme ze sa vybodnem na nieco co som skusil ako zaciatocnik "nedovernik" obycajnym spd vybrat :D kedze mam tretry zadara tak za pedalky by som dal do 50eur v pohode ... aj mne hovoril ten co mi podaroval tretry ze vyskusaj a potom mi povies ci su tretry lepsie .. :D ale ja sa na to divam pohladom cloveka ktory v tom nikdy nejazdil a bojim nadobudania praxe v spd :D
01.08.2014 - 00:06:18
00
za 50E mas XTcka
01.08.2014 - 00:11:28
02
yep http://www.suncycle.sk/sk/produkt/mtb-pedale-shimano-xt-pd-m780/3452 :) maju sice aj s ohradkou http://www.suncycle.sk/sk/produkt/mtb-pedale-shimano-xt-pd-m785/3453 ale jej zmysel mi unika :)
01.08.2014 - 00:32:43
01
no fajn skusim pozriet nieco o tych pedaloch .. pre mna je to spanielska dedina co sa spd tyka..
inac mam tieto tretry https://www.thebikefactory.co.uk/img/pds2/6111-30_l.jpg s sm-sh51
01.08.2014 - 00:55:29
00


no ked si das aj s tvrdou podrazkou, taky dlhsi zjazd s oboma, pochopis, o lepsej opore nezapnutej nohy ani nehovoriac ...pri akom jazdeni sa to hodi, si uz hadam domyslis ;)
01.08.2014 - 08:26:26
00
kvakob si si isty? :) zapinanie je nad urovnou tej ohradky, takze to nie je velmi na beznu podrazku.
fotoalbum.mtb-forum.it

Ti co to vymysleli snad vedia :)
01.08.2014 - 09:07:45
00
podla mna myslel lepsiu oporu s ohradkou v terene pri vypnutej tretre.. v pripade nudze ci v zjazde .. ked to tak vymysleli asi tam na nieco ta ohradka bude ;)
01.08.2014 - 09:11:08
00
keyboard_arrow_up