No neviem ja mam asi nejaku inu 530ku , jazdim mtb a nemam problem . Akurat oproti 520tke mam o par vm viac
05.07.2019 - 20:38:21
00
Neblázni, že tá G530 je na mtb na figu, tiež som ho objednal
05.07.2019 - 20:40:16
00
Dôležité je aktualizovať aj firmware na navigačný chipset (momentálne v beta verzii), alebo do odstránenia chyby používať GPS+Glonass, nie Galileo. Mám 830tku, a podľa mňa až na tento problém je to na MTB super divajs
05.07.2019 - 22:07:33
00
vozíte niekto cadence a speed senzory z decathlonu?
ako je to s párovaním, neblbne?
ako so spoľahlivosťou, životnosťou?
oplatí sa ich kúpiť?
06.07.2019 - 02:13:26
00
Ahojte,

hľadám pulzmeter na riadidlá MTB s pripojením na hrudný pás. Ostatné funkcie ma nezaujímajú, išlo by o zobrazenie aktuálneho a priemerného tepu. Ale, chcel by som aby tam boli nastaviteľné zóny a farebne rozlíšené LEDkou alebo podsvietením displayu podľa toho, v akej zóne sa človek aktuálne nachádza. Niečo ako SmarHalo 2 na kickstarteri, keď zobrazuje rýchlosť a podľa toho narastá to farebné rozhranie okolo, akurát to nepodporuje HR. Ideálne do 100,- Eur.

Existuje také niečo?

Prílohy:

pulzmeter.jpg
pulzmeter.jpg 62.2 KiB thumb_up1thumb_down

09.07.2019 - 13:43:27
00
poviem ti urcite za viacerych ze ak to budes takto detailne sledovat a sustredit sa viacmenej len na to tak si neuzijes vyjazd. vzdy ked idem na pocit si to uzijem viac. a este ked tam budes mat takuto diskoteku tak budes pozerat len na to :)
09.07.2019 - 15:06:15
04
Zemo napísal:
No bohuzial zistujem, ze ten Garmin 530 je na MTB fakt nepouzitelny. GPS presnost radovo horsia ako moj stary Lezyne. Dokonca podla tych par vyjazdov to vyzera ze pocita o dost menej kilometrov. A to tam mam najnovsi firmware. Podla garminackeho fora to je asi vseobecny problem. Vraj presli pri 530 na novy GPS cip, ale fakt nechapem ako mozu takyto vyrobok pustit do predaja. Som zvedavy ci to vyriesia nejakym dalsim updatom.

Skus si pripojit snimac rychlosti. Lebo ono ked zastanes a spusti sa tak neskor napocit.km. Dal som snimac z ali za 12e lepsie :)
09.07.2019 - 18:03:20
00
Hack3r napísal:
poviem ti urcite za viacerych ze ak to budes takto detailne sledovat a sustredit sa viacmenej len na to tak si neuzijes vyjazd. vzdy ked idem na pocit si to uzijem viac. a este ked tam budes mat takuto diskoteku tak budes pozerat len na to :)


môže byť, ja by som chcel diskotéku ale práve preto, aby som na to nemusel v každom stúpani a intervale pozerať, ale aby som len periférne vnímal farbu a sústredil sa na terén.
09.07.2019 - 20:42:00
00
Obcas aj ja kuknem na tep ale vacsinou aj ked si myslim ze uz som na maxe mam este rezervu. Vtedy je to dobra vec :-)
09.07.2019 - 20:58:43
00
Satanwagen napísal:
Skus si pripojit snimac rychlosti. Lebo ono ked zastanes a spusti sa tak neskor napocit.km. Dal som snimac z ali za 12e lepsie :)


Ano mas pravdu ze to moze byt aj tym, som si vsimol ze dost casto mu trva dlhsie kym sa znovu pusti po zastaveni, alebo sa zastavi aj ked slapem do kopca moc pomaly. Akurat, ze ja uz tam ten senzor rychlosti mam, aj je sparovany, akurat sa nevie pripojit ku garminu neviem preco. Ani tam nikde nevidim ci vlastne berie rychlost zo senzora alebo z gps, akurat podla toho ako skace rychlost hore dole to vyzera skor na gps. Firmware aj na garmin aj GPS chip mam najnovsi a stale ta presnost je hlboko podpriemerna, nielen podla naratanych kilometrov ale aj to co vidim v zazname trasy.
09.07.2019 - 20:59:21
00
Zemo napísal:
Ano mas pravdu ze to moze byt aj tym, som si vsimol ze dost casto mu trva dlhsie kym sa znovu pusti po zastaveni, alebo sa zastavi aj ked slapem do kopca moc pomaly. Akurat, ze ja uz tam ten senzor rychlosti mam, aj je sparovany, akurat sa nevie pripojit ku garminu neviem preco. Ani tam nikde nevidim ci vlastne berie rychlost zo senzora alebo z gps, akurat podla toho ako skace rychlost hore dole to vyzera skor na gps. Firmware aj na garmin aj GPS chip mam najnovsi a stale ta presnost je hlboko podpriemerna, nielen podla naratanych kilometrov ale aj to co vidim v zazname trasy.

Tak treba poslat na reklamaciu, nieje mozne aby to ukazovali somariny
09.07.2019 - 21:46:06
00
Caute potrebujem poradiť mám Garmin Edge 130 a hľadám program na vytváranie trás.Co používate.V mobile mám nainštalovanú aplikáciu od garminu kde sa dá nastaviť ale niečo lepšie nieje ?
11.07.2019 - 15:53:51
00
Kikiko napísal:
Caute potrebujem poradiť mám Garmin Edge 130 a hľadám program na vytváranie trás.Co používate.V mobile mám nainštalovanú aplikáciu od garminu kde sa dá nastaviť ale niečo lepšie nieje ?


mapy.cz
11.07.2019 - 16:12:45
00
Chalani, potreboval by som radu pri výbere nového cyklopočítača. Rozpočet mám 200 EUR a rozhodujem sa medzi Garmin Edge 130, Sigma ROX 11 a Lezyne Super GPS.
Tréningové módy neriešim, skôr chcem presné GPS, spoľahlivosť, notifikácie by boli fajn a komfortné zálohovanie dát. Zatiaľ nemám skúsenosti s podobnými cyklopočítačmi, tak budem vďačný za každú radu.
11.07.2019 - 18:25:51
01
Kikiko Web Stravy umoznuje planovanie tras.
11.07.2019 - 19:12:15
01
keyboard_arrow_up