Máte niekto skúsenost s oblečením z http://www.all1sport.com/pro-team-clothes,majú tam dresy pro teamov z predchádzajúcich sezón za celkom zaujímave ceny,na tento shop priamo odkazuje oficialny web lampre merida.....
24.03.2014 - 21:53:46
00
Ahojte,
stretli ste sa už niekto s českým výrobcom cyklooblečenia Dexter? Prípadne máte nejaké skúsenosti? Ponúkajú zákazkovú výrobu dresov dokonca od jedného kusu a s vlastným dizajnom a fungujú už aj na Slovensku http://www.dexter-sk.sk/.
25.03.2014 - 19:06:42
00
Karinka, vyzerá to že by to mohlo byť dobre aj kvalitne. Prezentuju sa z materialmi ktore preferuju a to robi maloktora firma, čiže si môžeš vygoogliť čo je to za material. Ine je ako to spracuju na slovensku.
Ja som si dal robiť dresy a gate s vlastnym dizajnom v KALASE a uplna spokojnoť , hlavne dobré materiali.
Treba si nechať ušiť a uvidiš
25.03.2014 - 19:39:19
00
Kalas robi tiez aj jeden kus? Lebo ked som si chcela dat predtým usit nejaky svoj vlastny dres tak vsade bola poziadavka minimalne 5 - 10 kusov, respektíve cena bola katastrofálna. A v tíme sme mali vzdy problém, že na začiatku sezóny sa poslala hromadná objednávka a keď si chcel dať niekto niečo došiť, dokúpiť alebo prišiel nový člen, jednoducho mal smolu. Mohol zas rok čakať. A co sa mi celkom pozdava je, že sa dajú dresy všelijako prispôsobiť, šírka, dĺžka rukavov atď.
Vyzerá to, že to šijú češi, len vyzdvyhnúť sa to dá v ba, čím odpadáva poštovné a aj nejaké testovacie vzorky sa dajú v ba vyskúšať.
25.03.2014 - 20:01:48
00
Keď mysliš 1ks tým že sa jedna o jedného človeka tak ano. Ja som si dal urobiť dres a nohavice. Poslali mi to a po vyskušani som im to poslal späť s tým že treba ešte to skrátiť alebo zužiť. Boli velmi ochotný. Dizajn som si nahadzoval sam s ich vzoriek (maju na to taky program). Kěd už bolo všetko OK nechal som si urobiť ešte zimne gate (čapaky) teply dres a bundu ktoru v kombinacii s tým dresom s dlhým rukávom a prislušnym termo prádlom ideš aj do chladných dní. Maju katalog kde maju zobrazené dresy, bundy atď a maju pri nich do akých stupňoch dňa sa doporučuje. Niečo ako Castelli. Je to výborna vec. meterial je fakt dobrý a vyskúšaný. Treba si to preštudovať. Mne robili zakazku čo sa týka velkosti lebo ja som nerovnomerný :D :D Proste nameral som moje udaje a ešte aj s nimi konverzoval. Nie som v robote inač by som ti poslal mail na tu babu s ktoru som komunikoval. Ta bunda na chladno je fakt dobrá lebo je zároveň aj vesta. Proste dva v jednom. Osvedčila sa pri bicyklovani.( W&W Winter ) od 0-15°C
Ja som spokojný. :y:
25.03.2014 - 20:39:05
00
Dakujem za info. Tak mne sa aj tento Dexter celkom pozdáva, vychádza to tuším lacnejšie. Daju sa tam dať vlastné logá, personifikácia a tooľko ďaľších vecí čo sa týka strihu a doplnkov na výber.
25.03.2014 - 21:04:56
00
Daj vedieť potom. Človek nikdy nevie. Ale pre Vás ako tým robí Sportful nie? Čital som že jazdi u Vás Jaro Štadler.
Vieš mi poslať naňho kontakt alebo vieš mu dať kontakt na mńa nech sa my ozve.? Jeho stary známy s roboty pred 20 rokmi :)
25.03.2014 - 21:11:00
00
Bohužial ja všetkých starších členov Falange nepoznám, respektíve poznám, ale len z videnia a nemám na nich kontakty. A vlastne od tejto sezóny už za Falange nejazdím. Dresy nám šilo viacero výrobcov, každý rok niekto iný, takže každý rok sme mali červenú iného odtieňu :D
25.03.2014 - 21:27:29
00
OK dik.
25.03.2014 - 22:04:32
00
Zdravím viete mi poraďiť niaky kvalitný letný set tak do 100e. Od známeho môže mať za 100vku ten novy cube teamline 2014 a neviem či to zobrať alebo sa pozrieť po niečom inom.

Prílohy:

11160_0-848x472.jpg
11160_0-848x472.jpg 34.64 KiB thumb_up0thumb_down

Cube-Bibshorts-Teamline-2014.jpg
Cube-Bibshorts-Teamline-2014.jpg 70.47 KiB thumb_up0thumb_down

10.04.2014 - 20:17:32
00
Ja som si teraz kúpil set zo stránky http://www.sweepsport.com/set2.html

Zatiaľ som ho raz vyskúšal a spokojnosť :). Komplet dres, gate, mikina, termo triko ma vyšlo asi 105 € aj s poštovným :)
10.04.2014 - 21:13:19
00
Za tie peniaze, neviem ale pochybujem o kvlite . :( Ale držim palce.
10.04.2014 - 22:06:49
00
Dnes sme spustili nové http://www.isadoreapparel.com nová kolekcia, produkty a nový web.
22.04.2014 - 09:56:44
00
Fajn, ze dali nove modely. Ale stale ma to neoslovilo. Design ako na historickych fotkach z ranej cyklistiky, material na pohlad teplakova pletenina, mal by som obavy, ze sa vytaha, farby pochmurne a ceny vysoke. Ani ten Messenger Jersey Antique White ma neoslovil, hoci preferujem modro biele kombinacie. Predne vrecko je umiestnene prilis vysoko, nevyzera to dobre a ze je na gombik sa mi vobec nepaci. Raglanove rukavy sa mi pacia viac. Pekny cyklisticky dres pre mna je sportovo elegantny, vyzaruje z neho rychlost, sila, agresivita, ma svetle, jasne, ziarive farby, bez napisov, obrazkov okrem loga vyrobcu, zosity z dielov z dvoch troch farieb, t.j. nie je viacfarebny vdaka potlaci.
22.04.2014 - 14:20:05
03
LaS vďaka za názor, samozrejme každému sa páči niečo iné v tom je možnosť voľby a výberu :) Jediné na čo ti môžem oponovať je materiál, ktorý patrí určite k lepším a merino vlna by ťa nesklamala. Už onedlho sa budú dať všetky veci aj fyzicky ohmatať...
22.04.2014 - 14:53:04
00
keyboard_arrow_up