Phantomka je trosku teplejsia ako perfetto
11.10.2019 - 10:28:38
00
Co sa tyka toho craft, tak myslim ze teraz maju lepsie ceny na https://bikes.merlincycles.com//search?view=grid&isort=score&w=Craft+Base+Layers&mc_cid=1bc88c4b32&mc_eid=fb0061ea37 alebo rovno na SK https://www.sanasport.sk/vyhledat-produkt/craft%2Bactive%2Bextreme
11.10.2019 - 10:35:45
00
jachmel napísal:
Ake rukavice pouzivate do -5 cca a do dvoch hodin vyjazdu? Este dodam, ze aj na asfaltove zjazdy do 40-50km/h.


pouzivam tieto a mozem vrelo odporucit, bol si na jaklofskom bicigli, tak vies, ake tu mame v okoli tereny a jazdil som ich od -10 do 5 a nepotia sa v tom ruky a nie je mi zima a neprefukne ich. mam este jedny polednik zimne windstopper, ale v nich sa mi casto spotili ruky a bolo mi v nich potom zima, to sa mi v roeckle nestalo
https://www.bajky.sk/Zateplene-rukavice-Roeckl-Reinbek-neonovo-zlte
daju sa najst aj za dost lepsiu cenu, ja som ich vyhral v sutazi :)
11.10.2019 - 12:36:42
01
mame tu o nich aj clanok https://www.mtbiker.sk/clanky/8002/zimne-rukavice-roeckl-aby-ste-mali-prsty-pekne-v-teple.html
11.10.2019 - 12:46:55
00
adolini napísal:
Ahojte. Akú cyklobundu by ste odporučili pre teploty 5 -15 stupňov? Ak by mala aj snímateľné rukávy, bolo by to plus. Cenovo do 100€. Castelli Perfetto Convertible by som bral najradšej, ale tá cena je príliš na mňa. Jazdím XC, a ako doplnok plánujem kúpiť aj cesťák. Vďaka


Mne dnes prisla tato:

https://www.merlincycles.com/northwave-extreme-h20-light-jacket-119616.html

Je to na styl Perfetto. Tenka, priliehava a velmi elasticka. Mam pocit, ze je to skor dres ako bunda. Vyborna kupa.
11.10.2019 - 14:52:17
00
na moj vkus trochu malo dycha, ked velmi makam tak som v nej dost spoteny a mokry ale zas ma to vraj vodny stlpec 10.000 a mozem potvrdit ze sa da aj v dazdi s nou
11.10.2019 - 15:21:40
00
Dnes mi dosli Sportful Norain Team XL no neviem ci je to normalne ze su strasne obtiahnute a pri tom nohavica ako taka mi je aj dlha trosku nazberana dole, cize XXL by boli asi pridlhe ale zase nietak obtiahnute?! ako Vam sedia gate od sportful? a hlavne ma prekvpilo ze su straasne tenkee
11.10.2019 - 16:53:28
00
Vo veľa témach si všímam nákupy z merlincycles( viem, že skôr do inej témy, ale nedá mi). Zvažujem kúpu biku odtiaľ. Máte len dobré skúsenosti??? Dá sa tam aj na dobierku? Kľudne aj do SS píšte.Dik
11.10.2019 - 18:25:50
00
Ja mam odtial ram a dost veci. Bez problemov. Pochybujem, ze dobierka je mozna. Je dobre platit cez paypal, tam su nejake mechanizmy ochrany...k tomu ti ale viac neviem...zeby Merckx na ceste??
11.10.2019 - 19:18:34
00
Laro22 napísal:
Dnes mi dosli Sportful Norain Team XL no neviem ci je to normalne ze su strasne obtiahnute a pri tom nohavica ako taka mi je aj dlha trosku nazberana dole, cize XXL by boli asi pridlhe ale zase nietak obtiahnute?! ako Vam sedia gate od sportful? a hlavne ma prekvpilo ze su straasne tenkee

Väčšinu oblečenia mám práve od Sportful, a možem potvrdiť že všetky sú veľmi aero a fest na telo. Ale rozťažnosť je výborná. Dokonca čo som si skúšal letné dresy tak sa mi zdalo, že medzi L a XXL bol rozdiel len v dlžke a nie v šírke 8) . Skrátka tam nejaký záhyb na bruchu neschováš :D . Ale zase sú to rady bodyfit, fiandre a r&d a tie sú fakt šité na telo.
11.10.2019 - 19:21:17
01
Miso12 napísal:
Ja mam odtial ram a dost veci. Bez problemov. Pochybujem, ze dobierka je mozna. Je dobre platit cez paypal, tam su nejake mechanizmy ochrany...k tomu ti ale viac neviem...zeby Merckx na ceste??

Tak, tak. Láka ma ten Edo?
11.10.2019 - 19:25:50
00
MarosHe napísal:
Väčšinu oblečenia mám práve od Sportful, a možem potvrdiť že všetky sú veľmi aero a fest na telo. Ale rozťažnosť je výborná. Dokonca čo som si skúšal letné dresy tak sa mi zdalo, že medzi L a XXL bol rozdiel len v dlžke a nie v šírke 8) . Skrátka tam nejaký záhyb na bruchu neschováš :D . Ale zase sú to rady bodyfit, fiandre a r&d a tie sú fakt šité na telo.

No zajtra skusim uvidime , nemam doveru v tak tenku latku som zvedavy dufam prekvapia 😁
11.10.2019 - 19:53:01
00
Gusto0 napísal:
inac to tielko s windstoperom by sa mi hodilo na nasledujuce dni ked budu teploty 18-20 stupnov max ale v dolinach uz bude zima a obcas fukne. na to len obyc. dres s dlhym rukavom a bolo by vybavene. vybrat nieco na nohy uz je horsie do takeho pocasia.


Skôr by som povedal že opačne... Radšej ľahkú windstopper bundu alebo dres, a pod to podľa teploty laborovať s prvou vrstvou...vrchnú vrstvu stále môže človek rozopnúť do kopca a nespotíš sa tak moc... windstopper tielko nijako nerozopneš a človek sa v tom spotí nech to má trebárs aj najlepšie hodnoty priedušnosti... Teraz akurát skúšam Perfetto Light 2 dres a pod to podľa teploty zvolím prádlo - od mesh superlight tielka po active intensity do chladnejších dní... záleží kto ako znáša chlad no, ja som v teple chovaný tak moc nie... od 12 stupňov nižšie nastupuje u mňa Gore Phantom...

Na nohy u mňa návleky, a akurát som si doniesol z MTbikera "celoročné" kraťasy Gore C5 tak budem testovať. Tieto majú v rozkroku všitý diel z Windstopperu takže nefúka na citlivé partie, čo mi je nepríjemné... Počítam, že tiež do 12 stupňov, potom už u mňa nastupujú Gore C3 dlhé gate.
11.10.2019 - 19:58:19
02
Ja mám fiandre norain ale kraťasy. Látka je tenká, ale okolo 10 st. a návleky v pohode. Do zimy mám tie windstoperky od nich, a tie sú už aj do fest zimy. To je k príspevku od Laro22.
11.10.2019 - 19:58:55
00
Laro22 a je ten material z vnutra cesany?
11.10.2019 - 20:39:11
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up