ja ich nosim dokonca celorocne v zime si pod ne davam mileticky :D v lete v najvacsich hicoch to neni vôbec dako zle, urcite lepsie ako kratko prste kde sa aspon mne potia prsty viac ako v celoprstovych, resp, nemam zapotene gripy, na dlani maju svietku tak isto sietkou su lemovane obvody prstov. ked ides rychlejsie a roztiahnes prsty tak to fayn chladi. vyskusaj nebudes lutovat podla mna..
05.02.2016 - 19:47:40
01
no uvidím, ak nenájdem žiadne iné, tak asi zoberiem tieto, no najskôr by som ich šiel niekde vyskúšať, vďaka za info :)
05.02.2016 - 19:51:49
00
neni zaco maju v sportservisoch a kaktuse
05.02.2016 - 19:53:26
01
Takže znovu zháňam nejaké kvalitné dlhoprsté gelové letné rukavice, ak by ste vedeli niečo poradiť budem rád, teda okrem už tu spomínaných Endúr, lebo teraz sa aj tak väčšina rukavíc robí bez gelu, čo mi moc nevyhovuje, keďže používam tenké gripy a občas mi dosť trpnu prsty. Tak by som sa rád vrátil ku gelovým, s ktorými sa mi jazdilo podstatne lepšie. Mám teraz bez gelu od Foxu, vyzerajú skvelo, no po pár mesiacoch sa začali trhať, čo ma dosť sklamalo, takže by som chcel niečo čo vydrží aspoň sezónu a je aj komfortné, čiže s gelom, prípadne inak polstrovaná dlaň. Viete o niečom? Lebo výber nie je moc veľký a radšej si priplatím, ak to bude stáť zato.
20.07.2017 - 21:01:29
00
nikto nevie poradiť? no vyzerá to asi na tú Enduru, aj keď chcel som skúsiť inú značku, no chcelo by to poskúšať
22.07.2017 - 13:12:00
00
Co tak Giro Bravo LF?? Ci to su neni letne??
Ja rozmyslam nad tymito http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/rukavice/r2-pros-rukavice-cierne.html Len tiez neviem ci uz su neni do väscieho chladu...
22.07.2017 - 13:25:22
00
ja som teraz kupoval tieto: http://www.bikepro.sk/kategoria/oblecenie-pre-panov/rukavice/letne-dlhe/rukavice-endura-singletrack-plus/. Do konca mesiaca maju 20% zlavu na vsetko. Na vyjazde som s nimi este nebol.
22.07.2017 - 16:35:09
00
Vďaka, presne tie Giro som pozeral http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/rukavice/giro-rukavice-bravo-lf-black-highlight-yellow.html a celkom sa mi páčili, vyzerajú dosť dobre a mohli by splniť to čo chcem, vyzerajú dosť priedyšne, jedny Endury, síce teplejšie mám, sedia síce dobre, ale vadilo mi tam ako sú zošité konce prstov, proste to tlačilo. Je to pre niekoho možno detail, no dosť mi to vadilo a necitil som sa s nimi najlepšie, aj keď inak boli super, no tento detail celkový dojem a komfort dosť kazil. Vždy som sa po výjazde tešil, keď ich dám konečne dole. Tak neviem ako sú na tom tieto letné, či to majú šité tak isto, alebo už to majú nejak lepšie vyriešené, veď švov existuje viac druhov, tento čo používali, bude možno najpevnejší, no rozhodne nie je komfortný, čo je škoda, lebo inak by som neváhal, okrem tohto detailu sedeli asi najlepšie zo všetkých rukavíc, aké som kedy mal :). Ale mal by som sa asi vybrať niečo poskúšať, ideálne do Hrádku, ešte som tam nikdy nebol a ten výber, aspoň podľa eshopu je celkom veľký :), budem si to asi musieť spojiť s nejakým jazdením, aby som zabil 2 muchy jednou ranou :)

    22.07.2017 - 18:14:30
    00
    Ja som ich zrovna vcera skusal, ale akosi ma nepresvedcili, cakal som teda viac ked je to giro, mozno som mal velke ocakavania...ten matros, ale aj zips, taky minimalisticky, nevedel som ho poriadne uchopit v rukavicach pri vyzliekani...
    22.07.2017 - 20:42:05
    00
    Bez skúšania kupovať nebudem, do jesene asi vydržím aj s tými foxami, aspoň ich dorazím :) ale na novú sezónu chcem určite iné, tie Endury sa mi páčia, len ako som už spomínal...no chce to vyskúšať
    22.07.2017 - 22:16:38
    00
    zddravim chcel som sa opytat ze preco by mi mohli trpnut prsty na rukach pri zjazde az tak ze ked dojdem dole tak ich vystret nedokazem. cim to moze byt?
    23.07.2017 - 19:42:18
    00
    Tiež mám takýto problém, najmä na pravej ruke, spôsobujú to vibrácie, prípadne nárazy od vidlice, no niekedy to mám aj bez tohto, asi čas navštíviť neurológa, aj keď nemusí to byť nič vážne, no je to dosť nepríjemné.
    23.07.2017 - 19:55:08
    00
    Pani jazdite niekto tieto rukavice? http://www.suncycle.sk/sk/produkt/rukavice-hqbc-rider-cierne/7617
    07.08.2017 - 19:26:01
    00
    sveco napísal:
    zddravim chcel som sa opytat ze preco by mi mohli trpnut prsty na rukach pri zjazde az tak ze ked dojdem dole tak ich vystret nedokazem. cim to moze byt?


    ja som mal kedysi davno tiez tento problem, je to sposobene tlakom na tzv. ulnarny nerv na vonkajsej strane dlane. kupil som gelove rukavice od specialized a odvtedy som s tym nemal problem.
    08.08.2017 - 10:29:44
    00
    sveco napísal:
    zddravim chcel som sa opytat ze preco by mi mohli trpnut prsty na rukach pri zjazde az tak ze ked dojdem dole tak ich vystret nedokazem. cim to moze byt?

    nejake starsie temy :
    ruky, prsty, alebo cerstvejsie ruky
    08.08.2017 - 12:15:23
    00
    keyboard_arrow_up