zdravim
zhanam cyklodres s kratkym rukavom na leto resp dresy
no nejak sa mi nedari vybrat, chcel by som nieco nie prave v cene castlli a urcite nie cez web co som takto uz 3x posielal s5
chcelo by to daku predajnu s trocha sirsim vyberom bo napr v petrzalskom sportservise som bol pred sviatkami a takmer nic tam nebolo, proste hladam daku predajnu v BA so sirokym vyberom, teda aspon ako takym :)

alebo na to hodit bobek v tejto cenovej hladine, nabehnut do exisportu a vybrat jeden z tych dvoch co tam maju...
07.04.2015 - 23:35:22
00
Na oblecenie skus Sportservis v Poddunajskych, neporovnatelne vacsi vyber, kopec veci, maju tam na oblecenie samostatnu miestnost.
07.04.2015 - 23:37:57
01
ja som v poddunajskych nepochodil ten vyber bol sice oproti petrzalke vacsi ale na hobby bikovanie to bolo mimo mojho rozpoctu, nakoniec som kupil v cechach ked som bol pracovne v prahe
inak pobehal som sportisimo, intersport, decathlon, exisport, A3sport a este neviem aky sport, procycling, velosprint, kaktus, sportservis... uz som mal v plane len bajkulu, ale tu som uz nestihol
27.04.2015 - 12:00:44
00
V Podunajskych som bol minulu sobotu a z oblecenia mali znacky Castelli, Endura, Gore bike wear a Silvini. Mozno aj dalsie. Mal som vyhliadnute veci od Silvini, z toho mali len ciernomodre kratasy bez trakov. Navleky mali len biele, chcel som bledomodrobiele. Merino tricko s dlhym rukavom nemali, capicu len ciernu, atd. Takze vsetko tam nemaju, treba pozret na internete, boli ochotni objednat, akurat, ze mne sa to neoplatilo, musel by som tam pre to ist a pri objednani cez internet od Silvini nad 120 eur je postovne zdarma.
27.04.2015 - 12:02:01
00
keyboard_arrow_up