Dakujem za nazor. Ale chcem sedacku dopredu. A dozadu kupime neskor preto, ze nad 15 kil uz v prednej nebude moct sediet. Na dlhsie trasy sa necitim este s takym malym babom chodit. Pravdepodobne nebude mat kedy zaspat. Ak by som bola uzkostna matka a vsade hladala na prvom mieste bezpecnost pred zazitkom (pre oboch), obalila by som maleho do molitanu a sedeli by sme doma. V podstate ma zaujima typ prednej sedacky. Nerozhodujem sa ci prednu, ci zadnu. Snad je to uspokojujuca odpoved.
31.05.2016 - 23:22:03
00
ja len postreh k nejakej prednej co som vcera videl na sidlisku, premyslite si ci mas dost dlhe ruky a aky mas posed na biku, lebo vcerajsi rodic na MTBcku decku zavadzal.. prilis na biku lezal a decko sa teda nemohlo opret normalne ale muselo byt predklonene cez rajdy lebo tatko mu hrudnikom tlacil na hlavu...
Btw preto je asi aj prednych sedaciek minimum :-)
01.06.2016 - 06:24:13
01
Plus nohy nasiroko pri sedacke vpredu, cize ani slapanie neni az taka pohoda ;)
01.06.2016 - 07:05:08
00
Aj som mala ešte večer niečo k tomuto napísané ale zmazala som to, tu padne argumenty nezaberajú, pani ako píše chce najprv investovať do prednej a následne este raz do zadnej. Ostáva veriť, že kazda zena s dietatom v prednej sedacke je natoľko zdatná (a vysoká s dlhými rukami) cyklistka, že dokáže bezpečne, ano este raz napisem, ze bezpecne manipulovať s bicyklom s tak velmi zmeneným posedom, jazdnými vlastnostami a obmedzenou ovladatelnostou ako je tomu s prednou.
01.06.2016 - 07:39:56
00
https://www.youtube.com/watch?v=Z4RCZMbIIqA
01.06.2016 - 11:34:24
01
hm, dieta si rodicov nevyberie..chuda
01.06.2016 - 11:41:45
00
jasne je to extrem
skor islo o
- nohy nasiroko pri sedacke vpredu, cize ani slapanie neni az taka pohoda ;)
- bezpecne manipulovať s bicyklom s tak velmi zmeneným posedom, jazdnými vlastnostami a obmedzenou ovladatelnostou ako je tomu s prednou.
01.06.2016 - 11:47:07
00
Toto je biker čo má za sebou už pár stovák kilometrov a evidentne jazdecký skill vyšší ako bežná priemerná žena na materskej alebo teda aj bez dieťaťa. Na základe tohoto "extrému" hodnotíš posmešne dobre mienené pozorovania a pripomienky k jazde smerované pre bežne zdatné cyklistky - mamičky s deckom na bicykli. Mala som možnosť vidieť ženy (aj chlapov) asi menej skúsených na bicykloch čo aj bez sedačky mali problém tak elementárnu vec ako vybehnúť na nižší obrubník ... ešte raz opakujem pri sedačke vzadu sa pre jazdca a jeho ovládani biku nič nemení pri sedačke vpredu áno a hej aj s ňou sa dá spustiť aj po horšej trati ako je táto a otázka znie: " A komu tim prospějete?" :D :D
01.06.2016 - 12:39:57
00
kokos fixska! :)
naposledy
bola otazka na prednu sedacku - ponukas zadnu
spochybnujes ovladanie - nakoniec rozhoduje jazdecky skill
na obrubnik - ja som videl nazivo 2x ako priemerne zdatny cyklista pri snahe vyjst na obrubnik so zadnou sedackou tak zdvihol predok za ho zadok prevratil dozadu
a na zaver, na prednej sedacke som odjazdil dvoch synov 1-3 roky
posmesne???? " A komu tim prospějete?" :D :D toto som asi nepochopil
pekny den
01.06.2016 - 13:21:11
00
Vsetci riesite sedacku v predu aky je to pruser. Tu sa funuguje na sedacke vpredu odkedy vie dieta sediet a nikto sa nad tym nezamysla. Ked sme sa s bombtrackom bavili, tak on mal sedacku vpredu a nevedel si ju vynachvalit. Samozrejme boli trasy prisposobene dietatu.
Moja polovicka mala vpredu a ja som vlastne sedacku nikdy ani na biku nemal - na fulle to bol trochu problem. A moj maly je od 3 rokov tahany za mnou a nema problem. Ale aj to teraz konci a ide si jazdit sam.
01.06.2016 - 13:34:16
00
jaj zase veď :) ale ani ty si tete nedal presný link na tvoj tip na model super prednej sedačky pán trener :) ja neponúkam zadnú - nemám obchod ani nič ... otázka bola na prednú píšem tu lebo to čítajú aj iný ako tá predmetná pani, že si myslím že zadná je praktickejšia pre jednoduchšiu ovládateľnosť biku a lepší prehľad na cestu ... nebudeme to riešiť podľa videa chlapa - zdatného bikera na singláči ktorý tam skáče s deckom v sedačke. Jasné, že si stojím za tým že predná sedačka je na ovládanie naprd a síce to too video nedokazuje ale treba si uvedomiť kto a ako na ňom jazdí preboha ... keď si všetci kukneme video ako sa dá prejsť po lane nad priepasťou s deckom v batohu tak je to akože dôkaz, že je to pre všetkých super? Asi nie ale áno, pre toho konkrétneho človeka to asi možné je lebo to vie, má roky praxe atď atď. .... no nič čaute :) a argumet že predné tu boli od vždy a skôr je asi ako vždy sme žili len s pevnou linkou tak prečo dnes používať mobil :) Ale veď pokúpte si predné, nevravím, že to je nemožné asi by to nerobili ale že je to menej praktické.
01.06.2016 - 14:23:52
00
fixska napísal:
Aj som mala ešte večer niečo k tomuto napísané ale zmazala som to ...


... ale včera večer, to nebolo zlé rozhodnutie. :)

Však sranda, nééé ...
01.06.2016 - 15:32:46
00
To je take slovenske spravit z matky zlu na zaklade toho, ze chce prednu sedacku :D
01.06.2016 - 15:51:10
00
ale ani ty si tete nedal presný link na tvoj tip na model super prednej sedačky pán trener :)

pre pani fixsku:)
odporucil
poriadne citaj
01.06.2016 - 16:15:44
00
človek tu chce poradiť a spravíte z neho debila toto je také slovenské :)
01.06.2016 - 16:26:32
00
keyboard_arrow_up