ahojte.zhanam funkcne oblecenie na bike, behanie. nasla som nejake veci na nete co sa mi pozdavali, problem je,ze sa vacsinou daju len objednat,teda ziadne skusanie v kamennom obchodiku a ja potrebujem vyskusat lebo mi malo toho dobre sadne. bola som v hudy, moira, exisport,ale nic...velmi sa mi pozdava stranka progressu,ibaze v podunajskych, kde veci maju predavat aj v riadnom obchode, maju len tricka. poradte, kam zajst, kde maju dobry vyber,kvalitu za ludske ceny (za tricko by som nerada dala viac ako 25 euro).
21.07.2009 - 11:10:54
00
Z bicypredajní, ktoré majú funkčné oblečenie, by som skúsila taký Kaktus, Zanzo, alebo Sierra šport, ale iste majú aj ďalší predajcovia. Okolo 25 Eur sa dá zohnať tričko už aj v Treklande alebo Outdoor Patagonia, mávajú aj výpredaje. (Obe napríklad v Auparku, vedľa seba).Trekland má v Ba dokonca aj outlet, kúsok od Šafka. :oops:
21.07.2009 - 12:23:53
00
Inak, v Auparku majú funkčné prádlo aj v tom združenom obchode, kde predáva aj Scott - buď priamo tam, alebo od vchodu hneď doľava, taký drevený pult.
21.07.2009 - 12:25:14
00
tak kupila som tricko craft a natelnik s dlhymi rukavmi od icebraker, kopa penazi ale ak budem v suchu,tak to stoji zato. este mam otazku, musim kupit aj nejake nohavicky, rozmyslam ci su lepsie z umeliny ako napr ten craft,ze to bude odvadzat pot a chladit alebo radsej nieco prirodne ako merino vlna? ak som spravne pochopila ako mi to v obchode vysvetlovali, merino vlna neschne az tak rychlo ako umelina ale aj ked je mokra tak hreje (?).
03.08.2009 - 19:20:30
00
S tým snáď poradia v špecializovanej predajni:
- Hudy sport (Obchodná, Miletičova)
- Tatra sport (Kollárovo nám.)
- Alphasport (Vysoká)
- Treksport (Aupark, Nábrežie)
- Patagonia (Aupark)
- Yak Steam Outdoor (Miletičova)
- Alpinus (Hodžovo nám.)
- Cariboo šport (Obchodná)
- Moira (Vajnorská 98)
04.08.2009 - 09:32:54
00
povedali mi, to co som napisala, teda aky je rozdiel medzi tymi materialmi, ale z toho neviem co je pre mna lepsie,preto som sa spytovala aby mi niekto poradil zo skusenosti. a zistujem ze nie vsade v predajni vedia poradit, baba mi rovno povedala,ze ona sa v tom nevyzna..kup to potom, ked si si nie isty ci to bude plnit to co ocakavas.
04.08.2009 - 11:38:38
00
ani pri jednej z tých dvoch značiek čo si uviedla neurobíš zlý krok...craft aj icebreaker sú lídri oboru, obe budú plniť svoj účel špičkovo, záleží len na tebe čo si vyberieš - craft je polyester (umelina :roll: , ktorá je takmer vo všetkom a ani o tom nevieš) a merino je zase exkluzívne ale aj drahšie...samozrejme, chce si to aspoň pozrieť ich stránky a spraviť si malý obraz, ktorá kolekcia je pre teba vhodná...či letná, celoročná, zimná... :wink:
04.08.2009 - 12:42:10
00
tak kupila som tricko craft a natelnik s dlhymi rukavmi od icebraker, kopa penazi ale ak budem v suchu,tak to stoji zato. este mam otazku, musim kupit aj nejake nohavicky, rozmyslam ci su lepsie z umeliny ako napr ten craft,ze to bude odvadzat pot a chladit alebo radsej nieco prirodne ako merino vlna? ak som spravne pochopila ako mi to v obchode vysvetlovali, merino vlna neschne az tak rychlo ako umelina ale aj ked je mokra tak hreje (?).

Ak si ľahko vzrušivý typ (vidíš kus pekného chlapa a zvlhneš), tak celkom určite umelú hmotu... Neviem, ako sa správa terajšia merino vlna, ale kedysi, keď som nosil vlnené gate a vlnený dres, tak boli sakramensky nasiakavé a potom ťažké, nechceli vyschnúť, naťahovali sa.

Ozaj, a načo sú ti pod cyklogate ešte jedny gaťky? Tie sa obliekajú rovno na telo (na ostro). Síce, baba, jej každomesačné radosti... Tak to ti musia poradiť cyklistky, toto som zatiaľ neskúmal.
04.08.2009 - 22:11:59
00
keyboard_arrow_up