Ahojte, uz dlhsiu dobu "bojujem" so svojim etrexom, poprosim o radu. Mozno je to uplne trivialne, ale neviem prist na to ako pri vyjazde zacat a ukoncit nahravanie pohybu. t.z., aby som nemusel po doajzdeni vypnut navigaciu, Pri STRAVE v mobile je to jednoduche zapnem ked zacinam jazdit a ukoncim po jazdeni a vyjazd je zdokumentovaný. Da sa to urobit aj s etrexom? ked ho zapnem po najdeni satelitov okamzite zacne nahravat, ked dojazdim vypnem. ale ked pridem domov a chcem ho uploadnut do PC zaznamena mi aj presun od poslendeho nacitaneho bodu po aktualnu polohu a potom je v tom chaos...dakujem za rady...dost by mi to pomohlo pri archivacii vyjazdov - mozno bude treba zmenit etrex...
22.01.2017 - 19:25:57
00
Myslim, ze to bude rovnake, ako na mojom starom garminackom turistickom logovaci - proste to zaznamenava stale. Len sportove Forerunner/Edge/Fenix maju start/stop a lap. Takze pekne vsetko zaznamenaj a na Strave, alebo v nejakom inom vhodnom nastroji, ten zaznam orez o nepotrebnosti.
22.01.2017 - 19:55:09
00
da sa to z toho garminu exportovat do stravy? inak som zo stravou spokojny. ale zimne bezky po lesoch je velmi nepresna /+ 30% !!/
22.01.2017 - 20:10:29
00
Fonzo Trochu si ma teraz zmiatol, uvedomil som si, že som takéto niečo neriešil, jednoducho som vypol prístroj. Keď sa totiž pripojím cez BaseCamp, vidím tam Active logy a zvolím si len tie, ktoré sa týkajú záznamu, o ktorý mám záujem. Ak by sa totiž priplietol ešte ďalší, jednoducho by som ho ignoroval.

Teraz si ma donútil pozrieť do menu a ďalšia možnosť by bola vypnúť GPS prijímač. (Mám staručký eTrex Vista, ale odhadujem, že to bude podobné).
22.01.2017 - 20:21:15
00
mam etrex30 a nahrava to stale, aspon som si nevsimol ze by sa to niekde dalo vypnut zapnut. mas moznost pred startom zmazat pocitadla a exportnut stary track a vymazat aktualny. po dojazde zas exportnes track a vymazes aktualny. pripadne neriesis a doma si to potom z celeho logu vyseknes v tom basecampe a pokoj
22.01.2017 - 20:26:04
00
keyboard_arrow_up