Ahoj, ano urcite zapnut gps aj glonnas . A ano samozrejme je senzor napomocny a presnejsi
29.03.2023 - 09:19:00
00
Snímač kolesa ti pomôže pri chybách GPS aby ti tam neskákali bludné hodnoty rýchlosti a prejdenej vzdialenosti... Ale chyby v trase budú. Teraz keď sú ešte stromy bez lístia tak ten prijem GPS by mal byť teoretický najlepší. Poslednú dobu som aj ja zaregistroval úplne ustrelené body na trase ale neviem či je lepšia kombinácia s Glonass alebo s Galileom.
29.03.2023 - 10:46:49
00
Kedysi som čítal, že pre nás je vhodnejšie Galileo. Glonass vraj funguje lepšie pre polohy viacej na sever kvôli polohe Ruska a umiestnení jeho družíc. Či to je pravda netuším, len posúvam ako som čítal.
29.03.2023 - 13:48:17
00
gps + glonass je asi najlepsia volba... podla mojich testov, ale uz z principu glonass nezapnem.
29.03.2023 - 14:29:45
18
Ahojte, mám nový Garmin Edge 830 a zaznamenal som nasledovný problém s pripojením hrudného pásu (Garmin HRM-Run): Vždy keď sa snažím spárovať hrudný pás a Edge, tak sa nič nedeje, až do okamihu, kým nezapnem na hodinkách (FR 735XT) nejakú aktivitu. V tej chvíli sa k hodinkám pripojí hrudný pás a okamžite nabehne aj pripojenie hrudného pásu k Edge (ak však na hodinkách aktivitu zas zruším, či napr. hodinky prejdú do režimu úspory energie, pripojenie hrudného pásu k Edge sa preruší). Keď sa pokúšam pripojiť hrudný pás len k hodinkám, všetko prebehne bez problémov, ale pripojenie len k Edge proste nenabehne. Stretli ste sa už niekto s podobným problémom? Dá sa to nejak riešiť?
29.03.2023 - 19:31:43
00
Podľa mňa máš na hodinkách nastavené vysielanie HR a EDGE 830 nemáš spárovaný s hruďákom.
30.03.2023 - 08:54:29
10
máte niekto garmin s amoled displejom? stále viac rozmýšlam hodiť coros do škarpy a kúpiť garmin ... ak tak forerunner 955 solar alebo 965 ... len teda vždy som bol v tom, že transreflektívny displej je pri aktivite na priamom slnku alebo nakoniec aj v noci lepší ... Je ten amoled, čo používa garmin porovnateľný v týchto hraničných prípadoch?
31.03.2023 - 15:48:57
00
Synovi som pred 2 týždňami kúpil venu 2, keď som ich dostal do rúk, tak som normálne rozmýšľal že mu posuniem moje F6 a ja si nechám venu. Priznávam, že som ich reálne nepoužíval, ale na slnku sú úplne v pohode.
31.03.2023 - 16:25:29
01
Ahoj, dá sa Garmin Edge 130 Plus dobíjať počas zaznamenávania jazdy z powerbanky?
31.03.2023 - 16:55:01
00
Asi ano. Takto som nabijal 520, 820 aj 830.
31.03.2023 - 17:12:23
01
Dá sa, mám to vyskúšané
01.04.2023 - 22:17:12
00
Ahojte. Chcem sa spýtať, či neviete, kde by mohol byť problém. Dopriala som si nový Garmin Edge 830. Prvé jazdy som bez problémov pripojila hrudný pás Suunto. Došla v ňom batéria, vymenila som ju, v nedeľu výjazd a bez problémov sa pripojil. Od včera ho už ale nevie edge nájsť. S hodinkami Garmin vivoactive 3 sa pripojí.
Nechápem, nič som v nastaveniach nemenila. Batéria je nová, hrudný pás v podstate tiež.
Reštartovala som telefón, bluetooth, zmazala snímač z edge a skúsila ho nahrať znovu. Nič ale nepomohlo.
Pravdu poviem, že bez sledovania tepu sa mi jazdí veľmi zle.
04.04.2023 - 07:45:12
00
charmo napísal:
Ahojte, mám nový Garmin Edge 830 a zaznamenal som nasledovný problém s pripojením hrudného pásu (Garmin HRM-Run): Vždy keď sa snažím spárovať hrudný pás a Edge, tak sa nič nedeje, až do okamihu, kým nezapnem na hodinkách (FR 735XT) nejakú aktivitu. V tej chvíli sa k hodinkám pripojí hrudný pás a okamžite nabehne aj pripojenie hrudného pásu k Edge (ak však na hodinkách aktivitu zas zruším, či napr. hodinky prejdú do režimu úspory energie, pripojenie hrudného pásu k Edge sa preruší). Keď sa pokúšam pripojiť hrudný pás len k hodinkám, všetko prebehne bez problémov, ale pripojenie len k Edge proste nenabehne. Stretli ste sa už niekto s podobným problémom? Dá sa to nejak riešiť?


Teraz sa pýtam na podobné, ani som nestihla prečítať to tvoje :lol:
04.04.2023 - 07:47:07
00
PINY napísal:
Ahojte. Chcem sa spýtať, či neviete, kde by mohol byť problém. Dopriala som si nový Garmin Edge 830. Prvé jazdy som bez problémov pripojila hrudný pás Suunto. Došla v ňom batéria, vymenila som ju, v nedeľu výjazd a bez problémov sa pripojil. Od včera ho už ale nevie edge nájsť. S hodinkami Garmin vivoactive 3 sa pripojí.
Nechápem, nič som v nastaveniach nemenila. Batéria je nová, hrudný pás v podstate tiež.
Reštartovala som telefón, bluetooth, zmazala snímač z edge a skúsila ho nahrať znovu. Nič ale nepomohlo.
Pravdu poviem, že bez sledovania tepu sa mi jazdí veľmi zle.

MOzni si do pasu vlozila baterku opacne, uz sa mi to stalo ?
04.04.2023 - 07:47:34
00
To nie ? po výjazde, ktorý ho spároval, som ju ani nevyberala. Nerozumiem tomu fakt. Teraz už ani hodinky ho nechcú chytiť.
04.04.2023 - 07:58:06
00
keyboard_arrow_up