Čaute chcem poradiť nejakú tašku,obal alebo niečo podobné do čoho by som dal bicykel od spodu skoro po vrch ( pod ridítka môže byť) lebo mávam bicykel v garáži dalej od domu a celkom sa bojím aby ho nikto neukradol takže ho chcem mávať v byte aj tam mám nan priestor ale keďže ho mám dosť často zablatený a opadáva z neho blato tak ho nenosím domu tak preto chcem poradit nejaký obal alebo skôr tašku do ktorej by som dal celý bike pokial by taká bola aby to blato padalo do toho a nie na zem (koberec) . Mám bike rock machine blizzard. Ďakujem.
29.07.2019 - 08:42:57
00
hrubú špinu zotri pred bytom rukou ak sa ti nechce hneď umývať, potom nič opadávať nebude...ja ho mám v byte pri posteli na umelohmotnej podložke a za tie roky sa nikomu nič nestalo :)
29.07.2019 - 08:54:08
01
používam niečo podobné, ako toto
kúpil som to asi za 25,-
ale na 29" to bolo malé, tak som poprosil krajčírku, či podľa toho nevie vyrobiť niečo väčšie, tak vyrobila, je to z elastického materiálu a navrchu je guma...no nie vždy sa mi chce do toho bicykel vkladať, manipulácia pre jedného človeka vyžaduje trošku trpezlivosti a šikovnosti
29.07.2019 - 09:33:48
01
keyboard_arrow_up