Všimol som si, že niektoré údaje vyhodnocuje Garmin Connect a Strava rozdielne. Niektoré rozdiely sú zanedbateľné (napr. rýchlosť, kadencia). Niektoré sú však príliš výrazné. Používam Garmin Edge 530 s originálnymi senzormi (tep, kadencia, rýchlosť).
Pozrite sa na https://cmsimple.sk/hbr.html.
Dal som tam screenshoty. V čomto môže byť? A čo je správne. Hodnotu maxTF nastavil Garmin i Strava asi automaticky.
03.11.2020 - 14:23:24
00
Nebude to tým že Strava má zóny v iných percentách ako Garmin? Si ich nadstav manuálne aj v Strave a budeš to mať rovnako
04.11.2020 - 20:40:08
00
Garmin máč nastavený po 10%, v Streve je to ináč. Buď pôjdeš podľa Stravy, alebo Garminu. Je to na tebe čo si vyberieš. Ja idem podľa Garminu, akurát nemám zóny podľa Max, ale podľa % rezervy
04.11.2020 - 21:08:27
00
Super! Vďaka. Toto ma nenapadlo. Sú tam síce ešte stále rozdiely, ale už iba v desatinách. To je zanedbateľné. Irituje ma ale, že sa to dá zmeniť iba pri poslednom výjazde. Tie staršie (s nesprávne zadanými zónami) ostávajú nezmenené. :-(
EDIT: Dnes som to teda išiel overiť. A tu je výsledok (nerozumiem, ako je tomožné, že z dáta z jedného zariadenia sú na oboch portáloch vyhodnotené odlišne, napr. aj čas v zónach):

Prílohy:

garmin-strava.jpg
garmin-strava.jpg 84.96 KiB thumb_up0thumb_down

04.11.2020 - 22:57:52
00
keyboard_arrow_up