Kliknutím prejdeš na
www.pinarello.com
Reklama
asi by to chcelo niekoho nájsť, co ti požičia hodinky na vyskúšanie
31.08.2019 - 13:55:18
zihadlo 5 napísal:
mam chvilku Vantage V.... oproti M ku naviac ANT barometer a vyššia výdrž plus, triatlon
ak chceš čisto športester tak super, ak chceš somariny ako muzika a apikácie na hranie tak nie...
Mkonemá ANT
porovnanie
https://www.polar.com/cs/modelove_rady/porovnat?product1=91324&product2=91317

Ako ti fungujú notifikácie z mobilu na V? Napíš aj či máš Android alebo IOS.
01.09.2019 - 15:57:20
lapaloma napísal:
To neviem kvantifikovat. Len si zelam produkt ktory ma gps ako top model, barometer, vodotesnost na bezpecne plavanie, vydrz, bez blbych metrik a smart fukncii, s prehladnym modernym displejom, odolne za rozumnu cenu ... to chcem naozaj tak vela ?

Sak Vantage V to všetko spĺňa. :-)
01.09.2019 - 16:26:18
Ako tak citam o tych sportovych hodinkach zaujali ma coros apex, pripadne vertex

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

02.09.2019 - 13:35:19
whitetiger napísal:
Sak Vantage V to všetko spĺňa. :-)

Len ta cena mu asi nespĺňa.. Ja som v nich plával 5x v chorvátsku. tep na ruke merali dobre.

bikujem pre radost...

02.09.2019 - 13:43:02
nervak79 napísal:
Ako ti fungujú notifikácie z mobilu na V? Napíš aj či máš Android alebo IOS.

Notifikácie nejdu neparujem s mobilom.pri športe ale s hrudakom. To nieje garmin. Ale sporttester. Iedm na výjazd pustím. Prídem. Stopnem, nápojim na komp dám sprchu a všetko je už v polar Flow otvorené. Hodinky nabite.
Vie sa spojiť s aplikáciou v android ale nepotrebujem to k životu.

bikujem pre radost...

02.09.2019 - 13:46:23
Ja by som išiel radšej do Garminov . Lepšie vyzerajú , možnosť stiahnutia si nejakých aplikácii z Connect IQ , rýchle spárovanie s aplikáciou Connect .
02.09.2019 - 13:49:44
Využijem toto vlákno po bezproblémovom používaní app TomTom Šport v mobile sa z ničoho nič nedá s apkou spojiť. Po spustení sa hneď vypne. Nepomohlo ani preinstalovanie. Nestretol sa niekto stým.

Jazdím tak aby ma to bavilo a nie bolelo!

02.09.2019 - 18:12:25
Pozri si povolenia aplikacie. Ci ma napriklad pristup k ulozisku.

Obycajny clovek vie co sa oplati, vzneseny vie, co je dobre (Konfucius)

02.09.2019 - 18:19:43
Pozeral som a dal som všetky povolenia ako zapnuté aj tak sa nedá spustiť.
Pozeral som na Google play odkial som ju stiahol a sú tam sťažnosti, že sa to začalo prejavovať na vela telefonoch. Asi to bude chyba apky.

Jazdím tak aby ma to bavilo a nie bolelo!

02.09.2019 - 20:09:32
priatelia, uz druhy tyzden mam nove Amazfit GTR 47mm a su prekvapivo dobre. dostatocne vodotesne, vydrz ako hrom, velky prehladny displej bezproblemova synchro z mobilom, vodotesne a odskusane aj v bazene. za 130 eur prekvapivo dobre.https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009713994362.html?vip=21144721&gclid=CjwKCAjw-7LrBRB6EiwAhh1yX7C9bvEF1HAAJ2jSryiBORrKrHs0jn46dl6nwKYfyUdvIRD3ndRXVBoChE4QAvD_BwE
02.09.2019 - 20:14:58
Vo väčšine príspevkov sa v určitom rozsahu vyskytuje to isté, čo zaujíma aj mňa, ale reakcií je veľa a sú také rôznorode, že z nich neviem poskladať riešenie premňa.
Používam RoadBike od Runtastic na iPhone6. Mal som aj hodinky a hrudný pás, čo ale nekomunikovalo s iPhonom a po troch mesiacoch senzor prestal fungovať. Potrebujem niečo, čo dokáže za rozumnú cenu dáta (iba tep, prípadne V02 a tlak) do iPhonu (do tej aplikácie). Ostatné srandičky (hovory, SMS, trasy a pod.) v hodinkách nepotrebujem.
Čiže buď hrudný pás schopný párovať sa s iPhonom a komunikovať s Runtastic Road Bike alebo hodinky/náramok.
03.09.2019 - 09:25:48
@romanca - ak pridáš nejaký test z využitia na bicykli, mapa, záznam trasy, výdrž budem rád. Zaujali ma, hoci by som chcel hodinky aj s mapovým LOCUS widgetom. Ale tieto by mali mať dobrú výdrž.

"Slunce v paprscích svého kola vidí jen ten kdo jím sám pohybuje."

03.09.2019 - 10:30:37
@romanca: tiež by ma zaujímali nejaké reálne skúsenosti pri použití na bicykel - rýchlosť fixu GPS, presnosť GPS, výdrž pri aktivite apod. Vďaka.
04.09.2019 - 20:59:43
Mám Garmin Instinct, posledne sa mi stáva že výška počas výjazdu zblbne. Začal som hľadať a zdá sa že niesom sám: (1) alebo (2)

Tuto je môj thread. V skratke: počas normálneho zjazdu (nič rýchle) stúpol tlak z cca 1016 na 1022 a výška prestala klesať. Štartovacia výška 228 a cieľová 264, pričom to bolo takmer na tom istom mieste s minimálnym rozdielom vo výške.

Niektorí tam píšu že im to začalo blbnúť po update, tak dúfam že to bude SW chyba.

NOTE: Keď sa porozhliadnete na tom fóre tak tam nájdete podobné problémy aj pre Fenixy.

EDIT: práve som sa dopátral k tomuto design-flaw-sensor-opening-in-the-wrong-place-what-now

freedom

04.09.2019 - 22:51:12

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo ~ Cyklopočítače a GPS)