Kliknutím prejdeš na
www.welovecycling.com
Reklama
Ahojte. Mám otázku na majiteľov Fenix 5 (zakladná verzia, nie Plus alebo 5X verzia). Dá sa aj na základných Fenix 5 importovať gpx súbor a budú ma hodinky navigovať? Lebo základný model neobsahuke mapy. Ako to teda funguje?

https://www.strava.com/athletes/32045784
https://www.instagram.com/lukas_ukaz/
https://www.youtube.com/user/Dislukas

08.09.2019 - 09:55:14
Glance napísal:
Nie. Myslel som vivoactive 3. Otestoval som to a nefunguje. Stále o +/- 20% menej. Pričom senzor ukazuje výšku dosť presne keď sa niekde zastavím.

Testoval som to a pride mi ze najpresnejsie hodnoty ukazuje ak pouzivam cisto GPS. Bez Glonass alebo Galileo. Vyskusaj a daj vediet.
15.09.2019 - 18:41:58
Glance napísal:
Testoval som to a pride mi ze najpresnejsie hodnoty ukazuje ak pouzivam cisto GPS. Bez Glonass alebo Galileo. Vyskusaj a daj vediet.

stále používam len americké GPS ;-)
niektoré výjazdy sú OK, ale niektoré sú zlé

freedom

15.09.2019 - 22:06:21
a teraz dilema.. vivoactive 4s alebo polar vantage M?
16.09.2019 - 12:02:41
ak chces smart-hodinečky s kadjekými apkami tak Vivo4, ak to chceš čisto športester GPS na treningy bez fičuriek tak polar

bikujem pre radost...

16.09.2019 - 12:47:44
Nechybaju vam na polaroch alebo suuntach mapa? To sa mi zda ako silny feature fenixu alebo novych fr 945. Teraz, ked logujem mobilom tak zvyknem pozerat aj kde vlastne som. Na skialp ci bike budem mat mobil tak ci tak zo sebou ale behal by som bez ked by som mal hodinky

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

19.09.2019 - 14:21:23
nechýba na tom malom displeji aj tak prt vidieť :D.... poriadne mapy v garmine aj tak niesu...

bikujem pre radost...

19.09.2019 - 15:52:57
Vo fénixoch sú mapy podľa mňa dobré .
19.09.2019 - 15:58:26
lapaloma napísal:
Nechybaju vam na polaroch alebo suuntach mapa? To sa mi zda ako silny feature fenixu alebo novych fr 945. Teraz, ked logujem mobilom tak zvyknem pozerat aj kde vlastne som. Na skialp ci bike budem mat mobil tak ci tak zo sebou ale behal by som bez ked by som mal hodinky

Veru nechybaju. Beháš toľko že nevieš kde si? Alebo sa pri behu zvyknes stratiť? Za mna je polar vantage top.
19.09.2019 - 17:53:08
Nezvyknem sa stratit :) a vacsinou viem kde som, len spekulujem. Kym som nezacal behavat tak som ani neriesil iny zaznam ako mobilom cez locus, ale nosit mobil pri behu je otravne a tak spekulujem co vlastne chcem a co naozaj potrebujem pre aktivity co robim a kam sa chcem posunut a co vlastne chcem ziskat a o co mozem prist atd. No a beh, nebeham len v lese za domom kde poznam kazdy chodnik tak si pozriem kam vedie ktora cesticka ked najdem krizovatku. Ale asi najlepsie urobim ked si tie garmin mapy niekde pozriem nazivo, ci si budem vediet ospravedlnit dost vela koruniek navyse. Aj ked asi skor hladam uistenie ze je to sprostost a najlepsi pomer cena vykon je vantage v, pripadne starsi garmin fr 935 a nemal by som dalej spekulovat

Aj z čisto sebeckých pohnútok je dobré konať nesebecky

19.09.2019 - 21:39:51
935ku kúpiš za velice pekne peniaze.. Po príchode nových modelov je to dobrý kauf.
Odradil ma od nich slabší snímač zapestia oproti polaru a mizerný soft online. Ale zase majú navrch v iných veciach. Partak ich ma 1.5 roka a spoko.

bikujem pre radost...

19.09.2019 - 21:45:16
no tak mam Polar Vantage M.. zatial spokojnost..
Pri testovacej trati mi na malom kusku zblbla altitude, inak GPS dost presne.
Aj tepy vyzerali super... max. 181 na tom segmente s miband som mal sotva 128 bpm
27.09.2019 - 11:00:36
ano GPS ma polar velice presne aj v horach.. a nestraca signál.... meranie tepu tiež presne a stabilne, u mna aj s hrudakom ,aj na ruke pri behu a turistike.
výškové meranie na Vantage V tiež presne, zatial ziadne fail udaje za 1,5 mesiaca....
bateria pri 24h meraní tepu vydrží cca 7 dní :)

bikujem pre radost...

27.09.2019 - 16:17:21
Chlopi , prosim vás , neviete prečo mi po synchronizácii dnešného výjazdu , ktorý mám uložený na Suunto Ambit 3 Peak nechce stiahnuť / zobraziť na My Movescount ? Opakovane som synchronizoval , opakovane spárovať Suunto s Iphonom a nič ... včerajší výjazd bez problémov . Diky
28.09.2019 - 16:56:03
skús kablom cez pc, mne to cez BT pár krát haprovalo
28.09.2019 - 17:06:01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo ~ Cyklopočítače a GPS)